Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman prodas Walcotta za jedno 25 miliona koliko nudi West Ham (ako nije patka) i oslobodis se 6 miliona plate imas vec za jednog dobrog igraca.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Ne mogu bas Engleze prodavati. Onaj bolestin Dyke ce sad uvesti vise HG igraca da mora biti u timu i svi ce popusiti.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Procitao sam vase postove i donekle se slazem sa svim sto ste izneli. Pre 2 sezone se olako mogao dovesti Manolas iz Olimpiakosa i on i Koscielny bi lagano cinili sasvim pouzdan stoperski tandem. Sto se veznog igraca tice ja bih doveo jednog oca iz Rome, Raggu Nainggolana!

        Ovo danas je porazavajuce, Alexis je za prvih 30 minuta prodao jedno 6 lopti, ali ajde ne moze mu se mnogo zameriti jer je imao bolesno dobru proslu sezonu, ali ocigledno je u velikom padu forme. Asistencija Ozila kod gola

        Ja sam govorio nedeljama unazad, kada smo u situaciji da jurimo rezultat uopste se ne vidi velika zelja i prevelika motivacija. Primer utakmica protiv Swansea, imao sam osecaj da se igraci ponasaju kao da im je svejedno to sto ce izgubiti. Mozda je Wenger blag sa njima, ali je ocigledno i slab motivator.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Kako se licemerno pljuje Čelzi i slični klubovi zbog trošenja para (u poslednje vreme i United), Arsenal kao nije u tom fazonu, a sad odjednom "Brkati kreten ne da pare."

          Znači Abramovič ima i da, a ovaj ima i ne da.

          Ne vidim nikakvu razliku u filozofiji, osim što je nama mnogo jadnije i manje nas prozivaju za to.

          Prozivaju nas što se ovoliko blamiramo sa rezultatima doduše, ali to je zasluženo.
          Last edited by Ray; 14-03-16, 05:55.

          Comment


          • Ne pljuje se ovdje sto brko ne da svoje vlastite pare, ko ga jebe. Pljuje se jer ne dozvoljava Arsenalu da trosi pare koje je sam klub generisao.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jasno je šta sam hteo da kažem.

              Niko nema probleme koje Arsenal ima, a bogatiji je od mnogih.

              Šta mene kao navijača zabole šta taj matori vlasnik ima u glavi i o koliko timova još mora da vodi računa. Meni je samo bitno da u slučaju Arsenala ne daje dovoljno.

              Ostali klubovi i u svojim smešno lošim periodima vode računa o tome ko dolazi u klub, to je najbolji signal kakve su ambicije.

              Čelzi je u gadnoj fazi, ali niko i ne pomišlja na to da im nestaje ambicija, zna se da će u igri biti samo top imena.

              Mnogi to pripišu isključivo parama, a ni izbliza nije samo to.

              Može lovom da se prečicom dođe do jednog nivoa, ali mentalitet i način vođenja fudbalskog kluba na top nivou traže nešto više od love.


              United je takođe u nekoj glupoj fazi, a isto se zna da im ne pada na pamet da "odustaju" i da se zadovoljavaju nekim usranim kupovima.

              Navodim te primere jer su vrlo blizu i lako vidljivi.

              Ambicija se oseća na sve strane, nema šta da se priča, koliko god da ne ide. A ići će vrlo brzo svima osim Arsenalu.

              Mnogo je loše što se došlo u fazu da smo bukvalno na nivou sprdnje ako krenemo da se poredimo sa top klubovima današnjice. A pričamo o jednom Arsenalu, Ej!

              Zna se da ne možeš da prismrdiš Barsi, Bajernu, ja bih rekao i ekipama kao Juventus i sličnim . Zna se da nemamo šanse bez obzira na stanje u ekipi. Ni sa mnogo slabijima od toga .

              Zna se unapred kako će proći leto.

              Zna se i kako će proći sledeća sezona.

              Nešto mora da se promeni i to značajno.

              Mislim da niko ne misli na nasilno teranje Vengera kad kaže "Venger out", podrazumeva se da se to reši dostojanstveno.

              Ali pod tim ljudi misle da im je dosta svega i da više niko nema želju ni da odsluša neka nebulozna objašnjenja.

              Ono što je nekad bio prepoznatljivi Vengerov humor, danas deluje arogantno. Kao da se pravi blesav i tera inat.

              Znam da ga ja vise ne slušam. Dovoljno sam čuo. Baš nijedno objašnjenje me ne interesuje.

              I nije samo vlasnik kriv. Užasno loše se odrađuje milion prelaznih rokova. Svaka budala zna šta nam fali, a ne radi se NIŠTA po tom pitanju. I svaki put isto.


              Sve ovo ima neki rok trajanja, posebno za navijače koji nisu iz Engleske.

              Prosto je previše vremena prošlo , neće čovek imati ni za šta da se veže kad je Arsenal u pitanju, osim za uspomene.

              Ja mogu da navijam za Partizan "od sveg srca i šta god da bude, zauvek", ali kad pratim jedan engleski klub koji je od inspiracije postao ovo sto je danas, mogu samo da zamislim da ta ljubav polako počne da se gasi.

              Ne, nisam glory hunter - nikad bio, niti ću biti.

              Ali prirodno će se desiti, ništa ne ostaje od Arsenala koji sam zavoleo pre 20 godina.

              Ne vidim više skoro ništa u klubu što bih iskreno podržao.

              I, što je ubedljivo najvažnije, nisam zadovoljan fudbalom koji se igra.
              Last edited by Ray; 14-03-16, 09:32.

              Comment


              • Prosle sezone smo u istom periodu iz istih tekmi imali 25/27 bodova. Ako ponovimo tu formu, titula je nasa. Ali 8 pobjeda od 9 preostalih tekmi za ovaj tim je skoro nemoguca misija.

                Ja mislim da je tih 25 bodova dovoljno za titulu, ali ipak ne vjerujem da cemo ih namiriti. Ocekujem 6 od 9 i to ce biti dovoljno za drugo mjesto.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne mogu bas Engleze prodavati. Onaj bolestin Dyke ce sad uvesti vise HG igraca da mora biti u timu i svi ce popusiti.
                  Znaci Volkot nam dodje kao neka zasticena vrata tipa bela roda ili vilin konjic . A dobro, mozda je Teo beskoristan na terenu, ali zato deluje pametno, a jos kakav je govornik, pa Demosten je bio mala maca za njega, a Ciceron obican diletant . Legenda

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Comment


                      • Nece Arsenal naprijed ici dok ja ne postanem CEO tog kluba.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sutra znaci

                            Don Ospina
                            Hektor-Pero-Kos-Nachos Muchacos
                            Coq-Elneny
                            Joel-Ozil-Alexis
                            Welbeck

                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ako ti je min 2 razlike pozitvan rezultat onda ok...

                              Comment


                              • Originally posted by seskfabregas View Post
                                Ako ti je min 2 razlike pozitvan rezultat onda ok...
                                Tvoje misljenje onda da ne treba ni da igramo tu tekmu?

                                Da je registrujemo 3-0?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X