Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Spoiler
    Ova izasla pre 3 god.i bas je od koristi cesto srecom pronasao je 2 zakopana FA kupa
    sigpic

    Comment


    • Znate sta ja najcudnije od svega, ako pobjedi u subotu, osvaja titulu.

      Al ne vjerujem da ce dobiti, to je najgore od svega. Prvi put u zivotu cu gledati tekmu koju ne vjerujem da moze da dobije.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Šta to osvaja? Koju titulu?
        Nemoj kriviti investitore, ima tu dosta i do njegovog ega i nabeđenosti. Mnogo puta se on pojavio sa istim stavom da će pre stvoriti i napraviti igrača nego dovesti neku mega zvezdu to jest već formiranog igrača svetske klase, nije to njegov stil.
        On je veoma poželjan menadžer za svakog vlasnika kluba koji pre svega gleda stranu profita, tu jeste dobar ali je dosta teško sa takvim timom igrati jednu dugu i iscrpljujuću sezonu a još teže je osvojiti titulu.

        Mourinho dovodi "starce" već prekaljene igrače koji mu donesu titulu, kasnije šta se desi to nije bitno jer je on tu titulu osvojio i bole ga uvo što ga sprdaju da ima rok trajanja tri godine. Da za dve, tri godine ponovo dođe u Čelzi opet će uzeti titulu i opet će možda ponoviti isti scenario kao i nekoliko puta do sada. Ali titule su sve što se gleda na kraju i ono što je glavno merilo uspeha.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Hiljadu puta sam objasnio zasto mrzim te menadzere sa rokom trajanja. Jednostavno ih mrzim.

          Ne mozes biti menadzer i donositi kratkorocni uspijeh, a na duge staze ti klub mora da se urusi da bi pokrio ona sranja koja si napravio.

          Ne desavaju se Wengeru gluposti, da bude na rubu zone ispadanja u decembru, al na kraju ce i Celzi doci do LE bez problema. Pobjedit ce sve do kraja i uzeti FA kup vrlo vjerovatno.

          Arsenal ako dobije Spudse u subotu, uzimaju titulu bez problema. Nece Lester izdrzati.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Hiljadu puta sam objasnio zasto mrzim te menadzere sa rokom trajanja. Jednostavno ih mrzim.

            Ne mozes biti menadzer i donositi kratkorocni uspijeh, a na duge staze ti klub mora da se urusi da bi pokrio ona sranja koja si napravio.

            Ne desavaju se Wengeru gluposti, da bude na rubu zone ispadanja u decembru, al na kraju ce i Celzi doci do LE bez problema. Pobjedit ce sve do kraja i uzeti FA kup vrlo vjerovatno.

            Arsenal ako dobije Spudse u subotu, uzimaju titulu bez problema. Nece Lester izdrzati.
            Nije mi jasno zašto to stalno ponavljaš, posle dve onako bezmude utakmicu šta očekuješ?

            Mislim da bi se pola tvojih drugova ovde menjalo za jednu izuzetno dobru sezonu koja će biti krunisana titulom iako bi mogle da uslede dve, tri nešto lošije nakon toga po Murinjovom fazonu.
            Ne dešavaju se gluposti, ok ali ako ćeš iskreno nema on ni nekih uspeha. Kod njega se sve svodi na to da bude najozbiljniji kandidat za titulu negde u decembru-januaru a već u periodu februar-mart nema ga nigde, napravi zaostatak i uvek je neko drugi kriv.
            Mourinho je samodestruktivan mada svakako uspešniji menadžer.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Slobodno nek se mjenjaju, ja ne zelim.

              Dovoljno firmi sam vidio u zadnje 2 godine kako propadaju zbog tih short term menadzera. Gdje ima kvartal da te glava zaboli, a onda u 3. kvartalu ti kaze, e vako cemo sad, napravi bolestan profit, i na kraju godine odlazi, jer je njegov posao zavrsen. Drugi kvartal nove godine, nema naplata, bum, ode sve u kurac. Dizi kredit, plate da isplatis, bla bla bla. Ode sve u kurac.

              To sto su oni odigrali sinoc, je nesto nenormalno. FUJ. Trebalo mi je 5 sati da dodjem samo sebi, ali svejedno. Ako pobjede Spurse, cijela sezona se mjenja. Lester ne moze dobiti sve utakmice do kraja, ne moze i kraj. Arsenal moze, jer ce izgubiti od Barcelone i imaju smijesne 2 tekme u kupu.

              Sve zavisi od toga, da li ce igraci, kao i menadzer da se pojave u pravom svjetlu na Lane-u. Ako se pojave i izdrze do aprila, eto Santia i Jacka nazad, i sve tekme do kraja ce biti pobjede. Jedina tekma koja ce biti teska jeste ona protiv Evertona u gostima, ali ne i nemoguca misija.

              Napominjem, ja prvi put ne vjerujem da ce pobjediti u subotu, ali to je druga prica. Ako pobjede, situacija se totalno mjenja.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment






              • Evo slika koje objasnjavaju sve probleme Arsenala. Stoper iznosi loptu, onda dolazi zapravo DEEP PLAY po loptu i pravi neku piruetu ko da je na baletu i uopce ne gleda na prostor, ako izgubi loptu ili posalje los pas, Arsenal prima go u 90% slucajeva.

                Aaron Ramsey
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sto je najgore i ja se potajno nadam tituli, iako je ne zasluzujemo... No rekao sam juce, mene brinu gostovanja Sitiju,Evertonu i West Hamu do kraja sezone, plus ovo u subotu, a poznato je koliko smo "mocni" u gostima ove sezone.

                  Skols je danas lepo rekao, Arsenal nema MUDA za titulu, u potpunosti se slazem. Niti muda, niti zelje. U utorak sam gledao Lester, ovi grizu svih 90 minuta, nenormalno zalaganje, a ovi nasi u 90-om igraju kao da imaju rezultat...
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Posto nas u posljednje vrijeme pravo ide sa penalima, preckama, stativama i povredama. Sutra ocekujem neki krvnicki start na Mesutu koji ga povrijedjuje do kraja sezone. Plus neki penal za Spudse, a nama cista 2 da se ne sude i jos neku precku da opalimo, cisto da pokazemo da znamo precku opalit. Jebo go, crossbar challenge je ono sto nas zanima

                    Bonus:

                    Ospina sutra cistog belog sutra da sredi saigracima iz Medeljina, da se napale, jebo van Gaalov 'horny' fudbal, sta ce oni da rade.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Meni je prosto neverovatno koliko Aki mrzi sve oko sebe. Osim Arsenala ofc. Ne kapiram kako možeš da mrziš nešto što ne znaš? Pogotovo kad nemaš dodira sa takvim ljudima? I to ljude koje neces upoznati. I sve to na osnovu članaka na netu ili ponašanja koje vidiš na tv-u.. Ne ide to meni..

                      Firme koje propadaju zbog short term menadžera pffff e moj ti koliko firmi propada zbog ljudi koje je vreme presisalo. Imaš vin vin situacije u oba slučaja samo i samo ako ljudi na tim pozicijama nisu ego manijaci. Tj nisu ogromni. Hoće da prihvate savet, da čuju drugo razmišljanje i da na kraju pre nego što donesu odluku koja se tiče budućnosti firme (naplate potraživanje ili prodaje naplate banci lo bud zašto manje više ceni )(dovodjenja igraca) razmisle još jednom.


                      Mnogo short term ljudi znam koji su donosili opasne profite firmi a te iste firme ih isutirale na ulicu kada je došlo vreme da se isplate bonusi. Naravno pričam o naplaćenim valutama.

                      I da se vratim, samo mi nije jasno zašto Aki, čak i pre početka utakmice pričaš kako će neko da vas pokrade, da slomi Ozilu? Jebes ekipu koja zavisi od jednog igrača! Bilo koju, to važi i za United koji je zavisio od Marsijala. A opet tu je krivac najveći trener koji dopusti da mu cela igra zavisi od jenog igrača. Ako sam dobro video Cech vam ne brani? Meni je to veći problem nego Ozil.

                      I da čemu pominjanje Van Gala ? Totalno nepotrebno
                      Last edited by l1m4r; 04-03-16, 15:30.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Nije Ospina nimalo los golman, Cech je Cech, ali naspram raznih Manonea, Almunija, Voja ovaj Ospina je BOG!

                        Inace, ko mi je obrisao post o Joelu Kembelu u BPL temi?
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Van Gaal je spomenut cisto onako, jer mi je simpaticna bila izjava o horny fudbalu. Pogledaj recenicu u kojoj ga spominjem. Don Ospina Escobar da sredi sutra par grama bjeline i da se nafuraju da grizu.

                          Sto se tice short term menadzera, ne volim ih komentarisati, jer nisu vrijedni spomena.

                          I to sto ce nas pokrati, svejedno mi vala. Navikao sam. Evo zadnje tri tekme su nas pokrali. To je vec i normalno za Arsenal.

                          A za Mesuta ne bitno jel najbolji igrac ili ne, opcenito kako nas je krenulo, ocekujem sutra u prvoj minuti da izvrne clanak i odsutan 5 mjeseci. Ne mora ga niko pokosit. Cisto nastavak gluposti koje se desavaju Arsenalu, koje vise ni ne mogu da objasnim.
                          Last edited by maliajnstajn; 04-03-16, 17:05.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Poslednja prilika za Vengericu da se izvuce iz zivog blata

                            Comment


                            • Aki brate mnogo si konfuzan. Mene iskreno zanima, posto ne mogu da dokucim, zasto ti pratis/navijas za/volis Arsenal? Kazes ne volis trenere kao sto je Murinjo - to je ok. Kakve onda trenere volis? Koji donose finansijsku stabilnost? Kapiram ja da se ti time bavis, ali takve stvari mozes pratiti i u kineskim kompanijama za cveklu, kakvu ti prokletu vajdu imas od Arsenalove stabilnosti kada titula nema? Opet pitam zasto pratis ovaj klub ako ti i titule nisu nesto, kapiram ja i Juznoamerikance koji zive za stadion i u mozda bi sve dali za titulu ali u principu boli njih uvo oni zive za ortake stadion i pesmu, dok si ti daleko od tog nekog Arsenala i ne znam ni dal si na nekoj tekmi na njihovom stadionu bio?

                              Izvinjavam se ako je off, ali eto znatizelja je jaca od mene
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Postoje neke vrijednosti koje ja cijenim. Stabilnost u nekim segmetima je vazna, ali ne i najvaznija. Generalno zasto da ja navijam za uspijeh sada, ako cu za 5 godina da navijam da ne ispadnu iz lige.

                                Ja sam navijati za Arsenal poceo zbog Henrya, a onda sam poceo da gledam Wengera kao figuru koja je mnogo oblikovala mene kao covjeka.

                                Mene samo zanima uspijeh na duge staze.

                                Prvi puta u zivotu smatram da je Wenger izlapio, al vidjet cemo do kraja sezone. Ako okrene, ima jos nesto u njemu, ako ne okrene, jebiga buraz. Odradi tu zadnju godinu ugora, sredi Leva i daj da nastavi dobar menadzer, sa slicnim vrijednostima tvoju tradiciju.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X