Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubrojan je i on u tih 15, ne brini se. 11 na terenu, 3 izmjene i on.

    I Kos je OUT za subotu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Aron jebeni Remzi, on najobicniji pas nije u stanju da odradi.

      Comment


      • Evo ga Aki u svom elementu

        Slusa li on sebe
        sigpic

        Comment


        • Ma klasicno je rekao, ima na kraju kad ga pitaju za titulu ode covjek. Ne moze ni on vise da lupa gluposti po medijima.

          Nesto nije uredu. Igraci isto tako ne igraju nikako. Prvi put nakon 100 godina vidim neki nemir u svlacionici.

          Evo to kad ode.

          Last edited by maliajnstajn; 02-03-16, 22:48.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Venger da udari autom dete na pesackom, tvrdio bi da je dete samo palo.

            Comment


            • Giroud - najveći MEDIOKRITET ikad u ovom klubu. Ništa bez prave devetke, sa ovakvim igračem se ne napada titula. Kad stanu ostali stane i on, nikad ništa da nam sam donese. Ali opet neću toliko da pljujem njega, jer čovjek uvijek daje 200%, trudi se maximalno, i to se vidi, svaka mu čast, ali jednostavno ne može bolje, nije taj kalibar za Arsenal, i zna se koga treba pljuvati jer ništa ne poduzima već 2 godine.

              Ništa još nije izgubljeno, ali iskreno zaboli me, sad mi je tek postalo potpuno svejedno, i ako uzmemo titulu osjećat ću se kao i da nismo, ispratit ću hladno. Siguran sam da neću pogledati više utakmice do kraja sezone, samo površinski pratim, gledat ću ostale timove, a i naredne sezone ako ne bude drastičnih promjena tokom ljeta. Uzeli ili ne uzeli titulu Wenger OUT, ili ako ostane da se promjene neke stvari iz korijena - i za jedno i za drugo šanse su minimalne.

              Znaju svi šta je mediokritet, ali ovaj text samo Giroudu samo tako leži


              Mediokritet - tzv. zlatna sredina ili onaj ko će zahvaljujući svojoj sakrivenosti u sivilo života verovatno mnogo bolje proći nego neko ko kontrastira crnoj ili beloj podlozi. On se ničim posebno ne ističe, sem oznakama pola i roda, prosečan je, osrednji i zato se dobro uklapa u svaki društveni ambijent. Ne talasa. Nema mišljenje, sem opšteg, čineći najosetljiviji instrument za merenje ideja javnog mnjenja.
              U dozvoljenom statističkom intervalu greške, taj nit-smrdi-nit-mirisavac razvio je, opet zahvaljujući socio-biološkim osnovama, savršeni evolucioni mehanizam prilagođavanja na svaku situaciju.
              Njegova mimikrija je nepogrešiva u proceni kako ostati skriven, odoleti grabljivcima i preživeti nečiji talenat. Zahvaljujući njemu ustanovljene su merne jedinice morala, političke korektnosti i društvene prihvatljivosti. Obično se boji humora i smeha. Površno je pobožan ili obrazovan. Što bi Hese rekao 'feljtonista'. Ipak budući tek polovinom čoveka savršeno je sredstvo za ukrajanje i prekrajanje te uvek baš on nedostaje da bi se formirala celina.
              Loš znak je kada postane uočljivo da postoji, kada se mediokriteti namnože do te mere da prepokriju kao korov plemenito bilje. Tada mediokritet postaje pluralitet i briše nekada postojeće granice, iza kojih se nije video jer je čučao, klečao ili puzio što je fiziološki položaj njegovih hrskavičavih, beskičmenih leđa.
              Ukratko, čovjek se sakrije apsolutno uvijek u greškama drugih, boljih igrača, i uvijek prodje nekažnjeno.
              A kad zabije ili asistira, odigra malo bolje, to što uradi uveliča se maximum maximuma, na sve moguće načine.

              Čovjek uvijek daje 200%, trudi se maximalno, i to se vidi, svaka mu čast, ali jednostavno ne može bolje, nije ni blizu taj kalibar za top ekipu. Za 12 miliona ne može se više ni očekivati jbg.

              Natrpit će se njega još dugo kao što se recimo i Artete natrpilo na poziciji DM, i rezultati će i dalje trpiti, jer je Wenger odavno slijep od očiju, izlapio je totalno
              Last edited by Mario14; 03-03-16, 00:20.

              Comment


              • Mnogo je sira lista tih mediokriteta, Ziru nije ni prvi ni poslednji, a na vrhu liste je Arsen kao lovac na mediokritete.

                Comment


                • Ma ne moze biit krivnja na Wengeru. Ne moze jednostavno.

                  Sta dodje sad neko drugi i ima iste probleme?

                  Problem je uprava, ali to se zamaskiralo zadnjih par godina. Kada se desio takeover Kronkea znalo se da cemo biti sjebani. Nije David Dien prodao bezveze (ali na kraju ispada da jeste) svoj udio Usmanovu. I zna se da su ga istjerali iz kluba. Niko to ne prica. Zna se da je Wenger bio blizu odlaska te 2007. kada je istjeran Dien.

                  Bojim se ja, cak i da dodje neko novi, da li ce naletiti na ove probleme.

                  Ne znam do kad Lev ima ugovor sa Njemcima, ali je on meni strasan kandidat za klupu, ali me je strah ovih dubljih problema.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • A koji su to dublji problemi?

                    Comment


                    • Muljau tu loptu sta ce sa njom jel moguce da je Cazorla toliko vitalan clan ove ekipe, izgleda da smo dobili odgovor makar na to pitanje... Toliko sam se sinoc iznervirao da vam ne mogu opisati... 4 tekme bez pobede posle one fenomenalne pobede protiv lestera umesto da dignu sebi moral oni se raspali stvarno neobjasnjivo...

                      Comment


                      • Vama treba jedan Simeone na klupi da izvuče 120% od ovih igrača, jer Venger definitivno to ne može. Kako bi taj krenuo redom da šamara brate mili...posle njega ne bi ostalo 6-7 igrača u klubu od ovih prisutnih...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ne bih voleo taj Simeonov stil igre da vidim u Arsenalu pa makar i tripletu doneo

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCONI View Post
                            Ne bih voleo taj Simeonov stil igre da vidim u Arsenalu pa makar i tripletu doneo
                            Ma kakvi crni Simeone, ljepse je gledati ovako kako nam svake godine kidaju zivce i bolje je da slusamo razne izgovore svake godine. Venger ima vise izgovora nego ja kad sam morao da idem u goste kod rodjaka.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ma ne moze biit krivnja na Wengeru. Ne moze jednostavno.

                              Sta dodje sad neko drugi i ima iste probleme?

                              Problem je uprava, ali to se zamaskiralo zadnjih par godina. Kada se desio takeover Kronkea znalo se da cemo biti sjebani. Nije David Dien prodao bezveze (ali na kraju ispada da jeste) svoj udio Usmanovu. I zna se da su ga istjerali iz kluba. Niko to ne prica. Zna se da je Wenger bio blizu odlaska te 2007. kada je istjeran Dien.

                              Bojim se ja, cak i da dodje neko novi, da li ce naletiti na ove probleme.

                              Ne znam do kad Lev ima ugovor sa Njemcima, ali je on meni strasan kandidat za klupu, ali me je strah ovih dubljih problema.

                              Comment


                              • Znaju se dublji problemi, opali navijace po dzepu, nemoj uloziti u ekipu i daj da ranc od 300m kupimo. Sta ima veze. Daj i fransizu da prebacimo u LA.

                                Koliko mari za navijace Kroenke vidi se na tome da je prebacio Ramse iz St. Luisa u LA. A Arsenal iskoristio kao kolateral za privlacenje investicija kao i dobivanje bankovnih grantova.

                                Ljudi ne kontaju kakva masina je Arsenal u finansijskom smislu. Imaju imovine oko 800-900m. Hej imovine. I na tu imovinu imaju stabilan kredit i izdate obveznice navijacima sa rokom dospijeca do 2030. godine.

                                Evo ja se bavim marketingom, ja garantujem zivotom svojim da Arsenal moze bolje sponzore da privuce. Vise para da unese u klub, ali svejedno kad se ne trose te pare. Svake druge sezone ide povecanje cijena karata.

                                Mislim jebo i mene Wenger sa Remzijem i ostalim digimonima, ne branim ga, treba da ide, izlapio je i treba da ide van kluba. Opcenito treba neko novi.

                                Ja nisam Wenger Out ni Wenger In, ja sam da se izvuce najbolje iz ovog tima. Ostalo je 10 tekmi do kraja i mis vi ovdje, a u i engleskoj imamo ispade i ne krivin nas, ali niko da kaze, jebiga daj ba pokusajte podrzat cemo vas do kraja sezone. Al i to jebote, ne mkzes podrzat debile koji igraju za 7 miliona godisnje i boli ih kurac hocel titulu osvojiti. Sve sto im je vazno, jeste da prime platu.

                                Nesto je trulo u ovom klubu, nazalost. A najmanji problem je Wenger.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X