Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Pogledajte gol Carlosa Vele za Real Sociedad tokom vikenda.

    http://www.youtube.com/watch?v=myAbR4p7qUY
    Uvek sam Velu gotivio ne znam što ga vucaraju po pozajmicama za Šamaka je on institucija
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja se izvinjavam svim fanovima Arsenala, nije bilo namjerno, tek sam sad skont'o.

      Znam da se necete ljutiti. ;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Šta povezuje Manchester City i Manchester United ? Liga evrope !
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Šta povezuje Manchester City i Manchester United ? Liga evrope !
          Da vidiš samo prozivanje na Twitteru ludnica
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Jos ako ih zreb namesti da igraju opet zajedno osta Fergi bez trofeja ove godine. Ja nesto ne gotivim Fabianskog,Velu,Samaka,Denilsona,i Manonea.Sta vi mislite o njima da li su vredni Arsenala.

            Comment


            • Jao, ne vjerujem, jednostavno ne vjerujem. Pa ljudi 1 poraz i treba da citava sezona propadne? Pa Boze moj, ispali, pa sta? Idemo dalje, necemo tugovati za ovim sad (mada moramo malo )
              I vi ste imali 8 razloga za brigu, pa opet ste se odlicno iscupali, dobili Celzija, prvi u grupi, i solidno se popravili na tabeli.

              Comment


              • Oprostices, raduje me ovo. + igrate sa Malogradjanima u FA kupu, tako da postoji velika mogucnost da ne osvojite nista ove sezone. Oni ce, na zalost, vjerovatno do titule prvaka engleske.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Mislio sam da ce ASN jedva ili da nece proci grupu,a gle sad njih i mancestere ! Izvinjavam se

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Oprostices, raduje me ovo. + igrate sa Malogradjanima u FA kupu, tako da postoji velika mogucnost da ne osvojite nista ove sezone. Oni ce, na zalost, vjerovatno do titule prvaka engleske.
                    Ukoliko Siti ostane sa 5 bodova vise na kraju mjeseca onda sam siguran da ce do titule, a ukoliko Junajted to smanji onda cemo mi siguran sam do titule.. No otom potom, ovo je tema Arsenala

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Ukoliko Siti ostane sa 5 bodova vise na kraju mjeseca onda sam siguran da ce do titule, a ukoliko Junajted to smanji onda cemo mi siguran sam do titule.. No otom potom, ovo je tema Arsenala
                      Brate ako ćemo iskreno više bi voleo da vi osvojite ligu nego onaj izveštačeni Siti
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Brate ako ćemo iskreno više bi voleo da vi osvojite ligu nego onaj izveštačeni Siti
                        Kod mene je obrnutno. Ja bih vise voleo da City osvoji PL.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • ove godine arsenal osvaja f.kup

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Kod mene je obrnutno. Ja bih vise voleo da City osvoji PL.
                            Sa mnom je potpuno drugačije. Ja bih volio da Arsenal osvoji PL!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Santos se vraća tek za 3 nedelje
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ima li malo istine u tome da vi mjerkate Alexa?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X