Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I kod onog penala, kakva je to intervencija Mertesackera? Pa valjda je logicno da se lopta ispucava kod tako opasnih situacija... Sto se igraca tice, odbrana dosta dobra, Ramsey jako los, Coquelan solidan. Ox nekonkretan, Ozil,Sanchez,Ozil su bili dobri, Giroud me iznenadio zalaganjem.

    Theo za 35 minuta nista nije uradio. Welbeck je uneo neke zivosti kad je usao. A zamena Coquelan-Flamini ulazi u istoriju... Mi gubimo 0-1, a strucnjak ubacuje veznjaka umesto Kembela...
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • I ta zavrsnica opet nam dodje glave,Ziru ja mislim da je vezao 8mu bez gola sve pocelo sa OXom i onom u petercu sto je sutno ko dete.. Inace odbrana nam je bas dobro delovala do te kontre njihove,Koselni je bas gospodario,i Naco i Hektor su bili solidni,Ceh pogotovu,zasluzeno slavila Barselona posteno,al eto primismo nekako glupe golove..

      Trebao je i Albu ovako napusitihttps://streamable.com/e8nc?t=0.0
      sigpic

      Comment


      • A da foliraju Katalonci foliraju, i Maskerano, Alba, Alves, Nejmar....

        Inace ozbiljno se mora poraditi na zavrsnici, onaj Oxov "pileci" sut/pas ka Ter Stegenu mi ne izlazi iz glave. I Ramsey je tako "pileci" sutirao u prvom poluvremenu negde jos oko 10-og minuta.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment




        • Nenormalno je ljut. Izdali su ga igraci. Onakav go primiti dvije godine zaredom je sramno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja bih Vengeru pustao svakog dana narednog prelaznog roka ovu tekmu, pa ako ne vidi da su mu potrebna 4 ozbiljna pojacanja za ozbiljnu ulogu u evropi, neka se lepo povuce i prepusti posao nekom mladjem i ambicioznijem. Dosta je ovog luzerskog mentaliteta i zadovoljavanja prosecnoscu.

            Comment


            • Kakvi smo mi licemjeri. Ekipa je igrala fenomenalno 70. minuta. Barcelona nije imala prilike i onda krenes prerano u napad i napravis katastrofalnu gresku. I Wenger je kriv za to sto je majstor nindja kornjaca promasio prazan go sa 5 metara.

              Sprema covjek izmjenu, Welbeck za Girouda i debili prime go. Pa jebemu mozak, ljudi boziji koji kurac idete u napad, otvarate prostor iza Pere na pola terena, nema od toga smisla. I onda majstor Pero onako elegantno spusti Mesiu lotpu, a majstor milijarder opali po nogama.

              I moze li mi neko reci koji je kurac sa Sanchezom. Lik se ne moze sastaviti, a odigrao je 7 tekmi vec otkako se vratio od povrede.

              I jeboga jos jednom grob igrali smo protiv najjace ekipe na planeti u ovom trenutku i izgubili 2-0 iz greske i penala, nije sramota to. A ovdje je situacija ko da smo od jebenog Mitjelanda izgubili.

              Mislim ide meni na kurac sto smo izgubili, nenormalno, al daj malo logike. Da je dobio veceras, dizao bi se Wenger u nebesa, a ovako pusi kurac sto mu ekipa prima identican go kao prosle godine, a jos ih je upozoravao prije tekme da paze kako se postavljaju. Javno govorio nemojte se debilisati i primati golove ko sto znate, prije tekme, al dzaba. Sta covjek treba da uradi, udje na teren i on se postavi dje treba.

              U ostalno zasto jebeni faul nije napravljen na pola terena, manje stete bi napravio jedan zuti karton.
              Last edited by maliajnstajn; 24-02-16, 00:01.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Imali smo više nego odlične prilike, obrana Barce ništa bolja od naše. Nismo iskoristili prilike, i moralo je biti kažnjeno jbg.

                Vrhunski smo odigrali 60-70 minuta, lavovski, a onda totalni pad koncepcije, em umor, em glupa izmjena, i mislim da smo bespotrebno krenuli napadati kad je trebalo da se baš najviše branimo, i tako smo puno olakšali Barci. Ne znam šta im bi odjednom da polete onako naprijed. Barca igrala lagano i strpljivo, znali su da ćemo pasti fizički u drugom i samo su čekali priliku da se malo otvorimo, i to su i iskoristili. Da nismo krenuli onako naprijed nebi ni oni ništa pretjerano više ni pokušavali, nastavili bi istim tempom i max.da bi moža nam mogli ugurati jedan.

                Izlazak Oxa i ulazak Walcotta je dosta poremetio stvari. Walcott obrana nula bodova, nastao je propuh čim je ušao, dok je za razliku od njega Ox bio odličan, vrhunski presing konstantno radio, uvijek bio na pravom mjestu. Ne znam zašto nije uveo Welbecka umjesto njega jebem ga ja!! Da je bar na vrijeme izbacio Girouda, prebacio Walcotta na CF, a Welbecka na stranu, pa ni to...

                Giroud uz trku, zalaganje pomagajne obrani i konstantan presing ništa više, apsolutno ništa. Hrpa krivih dodavanja, upropastio je samo takvu priliku. Previše nas usporava u ovakvim utakmicama kad se mora biti konkretan, bez meljanja, stajanja, i puno razmišljanja. Nikad neće biti napadač za ovakve utakmice i igrač za Arsenal. Meni je on danas najslabija karika bio. Sve ovo što on danas i inače radi može i Welbeck ili neki sličan napadač bez problema, od te trke, do spuštanja lopti, plus daleko bolji za ovakvu postavku na kontru, brz, zna sa loptom. Šteta što nije bio spreman.

                Od Alexisa sam očekivao više, prikovan uz aut liniju cijelu utakmicu, imao je najviše loptu u nogama od naših igrača, stalno se prebacivala igra na njega, ali ništa konkrentno. Rekao bi da ga je opet gušio Giroud, jer nisam primjetio nikako da se Giroud izvlačio iz sredine kad smo napadali i kad je ovaj vukao loptu, bio je prikovan u sredini. Alexis i Ozil su mi tu negdje odigrali. Ozil zaista dobro i u obrani odigrao. Nije imao puno loptu u nogama, što je i bilo za očekivati, ali kad ju je imao dobar posao je odrađivao, nije griješio, i nekoliko vrhunskih poteza je imao za publiku.

                Najveće ocjene vjerovatno Monreal i Čeh. Ništa lošije nije ni Bellerin odigrao, a i Mertesacker je bio fantastičan dok se nismo otvorili i do one jebene 82. minute...
                Last edited by Mario14; 24-02-16, 00:11.

                Comment


                • E upravo to je to zadovoljavanje prosecnoscu. Kada si zadovoljan sto je Arsenal na svom terenu odigrao 0:0 do 70-og minuta protiv Barse. A to sto je u nastavku resen ceo dvomec, za to ce se naci neki alibi. Pa krene prica kako u Barsi igraju vanzemaljici i da se protiv njih nista ne moze, a onda se odjednom setim Monaka. Tada koliko se secam je bio alibi da je tim pocenio Monako i da treba ukinuti pravilo gola u gostima. Pa se pre toga desi i Bajern, i oni su vanzemaljci, ni to se ispadanje ne racuna. Pa pre toga Milan koliko se secam, tada je bilo povreda, Arteta igrao krilo, ni to ispadanje se ne racuna. I tako u krug od devet godina.

                  Realnost je da nam je Sancez jedino kvalitetno krilo dostojno velikih ambicija, da nemamo nijednog napadaca dostojnog ambicija o kojima se prica, da je Kos jedini kompletan stoper, i da jedan Kokelan nije dovoljan. Sve u svemu nedovoljno da se dvomec ne zavrsi posle prve tekme na svom terenu.

                  Comment


                  • Apsolutno mene ne zanima alibi za ovo. Ne postoji. Izdali su igraci. Placa im se bogatstvo da bi onakve stvari pravili u kljucnim momentima utakmice.

                    Ono protiv Monaka je za mene bilo ponizenje. Potrazi postove od prosle godine, pa vidi sta sam pisao. Imaju i pp mene i Nasha gdje mu govorim dosta sam stvari Wengeru oprostio Monako mu necu nikad oprostiti.

                    Nema Flamini sta na terenu da radi, generalno. To pociva na nekim drugim stvarima, koji su u ovom trenutku totalno nebitni.

                    Meni je u sred sezone nebitno sto se nije potrosio novac na ljeto. Koji kurac cu da pricam o stvarima koje ne mogu da se promjene. Uvijek se drzim toga, za prosutim mlijekom se ne place.

                    Igrali su fenomenalno i onda su to usrali sa svojim debilisanjem.

                    Evo Walcotta gotivim, sve pet, al jebem mu ja familiju jel on zna nesto u zivotu, sem da trci i pri tome napravi katastrofalnu gresku gdje umjesto da otvori prostor na stranu gdje treba da dobije loptu, on ide u sredinu da smeta Alexisu ono kad je Giroud poslao pas nikome.

                    Ja prvi mrzim mediokritet, ali treba biti realan u ovoj situaciji, Arsenal moze dobiti sviju kada im je dan, ali igraci se ponasaju katastrofalno. Uperen je prst u Wengera, a niko od igraca da preuzme odgovornost sto primaju 2 godine zaredom totalno isti go.

                    I, ako Coq nije povrijedjen, JEBEM JA WENGERU SVE za to sto je uveo Flaminia.

                    Sad imas totalne rokade trenera u velikim klubovima u engleskoj. Arsenalu je jedino mozda ostao Lev da ga pokupe i to je to. Koga uzeti sada?

                    I jos jedna stvar. Generalno popisam se ja na one navijace koji su napustili stadion u 82. minuti. Cijena karata je danas dosezala cijenu od 500 funti, sto je presmijesno i neko izadje 10 minuta prije kraja.

                    Ima situacija kada Giroud mase Clock End tribini da se malo razdrmaju navijaci, cujes malo povika i to je to. Jebem ti ja atmosferu ko da je jebena Opera.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Spoiler
                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ubjedljivo najglupji set igraca na svijetu. Treba ih otjerat kod psihologa da im izmjeri koeficjente inteligencije cisto da se zadovoljim da navijam za tim prepun debila, u punom smislu te rijeci.


                      Spoiler
                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Bezveze je iskreno pricati sad o bilo cemu. Ono sto je meni jasno jeste, da Arsenal vise nema ni nadmocniji posjed nad protivnikom, a taj problem je nastao otkako nema sredine terena. Coq i Santi igraju centralne vezne, nema tu te stabilnosti. Coquelan nema ono sto Arteta ima i ne vjerujem da ovo govorim ali Mikel Arteta je jedan od najvaznijih igraca Arsenala.

                      Arteta ima tu sigurnost uvijek preko 95% pas preciznosti i ne bira suluda rijesenja i ne gubi lopte na gluposti. Covjek radi svoj posao, a to je prebaci loptu do playmakera i drzi poziciju i cuva prostor, ne jurisa naprijed ko muha bez glave. Ono sto je famozno jeste, da zadnji put kada smo imali nadmocniji posjed, a to je preko 60% je bilo protiv Uniteda na Emiratima, kada smo ih strpali u 16m. Ta tekma je izgubljena poslije povrede Wilshera. Jednostavno ne mozemo mi izmisljati neke nove sisteme sa 12 playmakera kuraca palaca. Nemas strukturu jednostavno u veznom redu da drzi loptu i ima disciplinu da ne ostavi 2 kvadradna hektra prostora iza sebe. To sa Cazorlom i Coqom ne postoji. Cazorla ode naprijed, Coq ostane pozadi da cuva 3 igraca.

                      Odigrao Monaco jednostavno juce, Kondogbia uzeo Ozila hladno ga sakrio, pa je onda izgledalo da se Ozil sakriva po terenu. Alexis pokusavao, al jebiga kad igras sa ljudima koji misle da ce lako proci ekipu koja je primila najmanje golova onda tesko. Jadan onaj Giroud, samo to mogu reci, od svih igraca na terenu on je bio najbolji. A sad cu vam reci i zasto. Covjek se barem nalazio u pozicijama da uvali go, ali jebiga nije islo. Los dan, ali ono sto je sramotno i sto sam cuo jeste da je bio izvizdan na Emiratima svaki put kad je promasio sansu, cak nije ni dobio aplauz kada je izlazio iz igre. To je sramota za klub ovakvih razmjera. Ako pokusas dovoljno puta, sigurno ces pasti par puta, ali ces na kraju uspijeti, jer ako se zalazes i trudis i pokusavas i ne odustajes zasluzit ces da dobijes ishod koji zelis.

                      Arsenal jednostavno nije zasluzio sinoc pobjedu, Arsenal nije zasluzio pobjedu protiv Lestera, a ni protiv Palaca. Arsenal je sinoc zasluzio sramocenje od 5-0. Arsenal fudbalski klub juce nije dopustio da se izvede neka koreografija. Arsenal fudbalski klub je zalzuio da mu se nasladjuju svi sa svih strana i trebaju da se nasladjuju, jer ja bih sigurno da se ovako nesto desilo Unitedu, Chelsea, Barceloni itd itd.. Arsene Wenger je zasluzio da se pljuje po njemu, jer je napravio par gresaka. Igraci zasluzuju da se pljuje po njima jer se nisu pojavili na terenu, jer su mislili da igraju termin iz zajebancije i da ce lako proci u 1/4 finala. Ali od svega ovoga najvise treba da se pljuju navijaci fudbalskog kluba Arsenal. Atmosfera na stadionu je bila kao u biblioteci. Kako ih stid nije, placaju po 100 funti karte da bi sjedili ondje i onda izasli prije kraja tekme. Stid i sram treba da ih bude jer prije svega ako ce da bacaju pare da sjede, sto ne sjede fino kuci u toplom i ugodnom okruzenju. STID I SRAM treba da ih bude jer ne zasluzuju ono zdanje, onaj masterpis od stadiona gdje ih 60 hiljada moze stati i mogu da naprave buku epskih razmjera, a nece, e to su ljudi moji picke epskih razmjera. Hocete ljudi rezultate, kakvi navijaci takvi i igraci, skupina picki bez muda. Sve dok ne bude se orio London, nece biti vecih rezultata u Arsenalu i sve dok je Stan Kroenke vlasnik Arsenala nece biti rezultata. Brkatoj pizdi je vazno da se napravi godisnji obrt od 700m funti, od toga 24 m profita, sa likvidnim rezervama 150 m koje on moze da izvuce kad god je njemu cejf da sebi kupi neki kul cesalj da moze da poceslja brkove.

                      Zavrsit cu sa optimizmom.



                      Spoiler
                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ironicno je reci da je bio najbolji kada su svi bili katastrofalni. Ono sto je jedino pohvalno jeste da se nalazio u prilikama, ovi ostali su nista. Nasao se u 6 prilika. Ali se nije sakrivao okolo vec je i poslije 6. promasaja nasao se u jos jednoj prilici i onda je izasao. Ono sto sam mislio da kazem, jeste da je Giroud bio najbolji od najkatastrofalnijeg Arsenalovog performansa od 6-0 demoliranja kod na Stamford Bridgeu.


                      Spoiler
                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Mali Chambo je slozio go, svaka mu cast na tome, nasao se u sansi i slozio ga, ali ako cemo o tom Oxu onda treba reci da je imao 7-8 lopti u nogama i 6 je izgubio najmanje. Od toga jedna je vodila ka golu, druge dvije su otvorile zicere Monacu, tako da je vise uradio apsolutno nista.

                      Eto Gang, kad si navro, ko je najbolji po tebi juce bio. Po meni su svi za minus rejting, a ako cemo opcenito, napadac koji se nasao u prilikama i promasio ih pati mu rejting zbog promasaja, jer mu je posao da daje golove, a ne da ih promasuje.

                      Cisto govorim da su svi bili kriminalni, ali ako bi nekoga po pitanju zalaganja i pokazivanju zelje na terenu izdvojio to bi bio Olivier. Niko drugi nije pokusavao kao on NIKO.


                      Spoiler
                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ma jebes ti sve igrace sinoc opcenito, navijaci su skupina jadnika koji ne navijaju za svoj klub. Pobjedu slave, za poraz krive sve zive, a sve sto rade jest sjede i sute i gledaju, a kad ne ide dobro isprazne stadion 15 minuta prije vremena. SRAMOTA!


                      Spoiler
                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Izasli novi finansijski rezultati. Dovoljno je reci kes rezerve za crne dane stoje na 138.8m funti
                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Neka neka, to stoji na kamati 1% godisnje, mora da se zaradjuje na parama, jebes igrace


                      Evo sta sam pisao poslije Monaka. Banalno je vise da se ponavljam za navijace. Vjerovatno otkako sam na forumu serem po navijacima na stadionu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • To si lepo rekao, Arsenal moze da pobedi svakog, moze kada im se poklope neke stvari. Isto tako i petrovac ako mu se poklope neke stvari moze da okrene 800 evra, ali onda dodje sledeci mesec i stvari se ne poklope, pa se na kraju javi nula.
                        Suvisno je pricati o Flaminiju. Svakom klubu se desi da neko tako zaluta, evo i Barsi sa Daglasom koji je trebao biti zamena za Alvesa. Samo sto Daglas nije prvotimac ni u kupu, a ovaj Flamini se sit naigrao u Arsenalu. Suvisno je pricati i o ostalim mediokritetima u ovim satima.
                        Ja navijace ne vidim kao problem. Prosto kada nametnes toliku cenu ulaznica, ne mozes ocekivati da ce stadion ispuniti profil ljudi koji ce ostati bez glasa nakon tekme. Zapravo su ti sto placaju ulaznice zrtve u celoj prici, jer je ogromna nesrazmera izmedju onoga sto plate i onoga sto imaju prilike da vide na stadionu
                        Last edited by Lion; 24-02-16, 02:40.

                        Comment


                        • Comment


                          • Nesto kontam danas. Ako ne dobiju United ovakav kakav jeste, mogu svi redom pocev od uprave kluba, preko Wengera do 80% igraca da odjebu u picku materinu.

                            Generalno me iritira to sto ne mogu gola da daju a imali su 100 prilika, bukvalno 100 prilika u zadnje 3 utakmice.

                            Ne do bog izgubi od Uniteda. Mene bi sramota bilo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja i dalje ne kontam sto je on zamenio Kokelana za Flaminija kad smo gubili 1 0 ,a ne vidim vesti da je povredjen...
                              Na OT Welbek in,Joel in,Ziru out,OX out
                              sigpic

                              Comment


                              • Manite me i tog Kembla. Lik usporava sve zivo. Bellerin ne lici na sebe kada on igra. Tog monka treba prodati za 10m i udarat se u dupe od srece.

                                Sere se po Peri svjetskom sampionu, a Kembl je igracina.

                                Izdali su Wengera igraci sinoc. Imao je plan kako da ih dobije i majstori su izgubili samo onako kako oni znaju. Zao mi covjeka, dao je sve klubu, a dopizdio je i najvecim braniocima njegovog rada.

                                Bio je povrijedjen Coq, nema drugog razloga da u tom trenutku pravi tu izmjenu. Flamini nije napadacka opcija, a nije bio ni opcija zatvaranja. Tako da nema ni jednog drugog razloga osim da je Coq imao neku povredu i nije htio da rizikuje Wenger.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X