Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Dimitrije View Post
      Sta ti sve iskopas na tom tviteru
      Kakav je ovo boost za celu ekipu odličan momentum nadam se da ce ga iskoristiti

      Comment


      • https://www.reddit.com/r/Gunners/new/

        Zapravo samo pratim ovo, ima sta god pozelis

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Brate Sančezova završnica , brat Mesut ne zna gde bije , treba nam 60 minuta da pokodimo okvir gola ?
          Jbg, nije bio dan Sancezu i Ozilu, mada je Mesut i takav asistirao i poslao onu savrsenu loptu Peru. Ja ne vidim nikakvu katastrofu zbog dva igraca, bili smo bolji u celoj tekmi i uzeli tri boda, plus se Velbek vratio u velikom stilu. Sve u svemu odlicno.

          Comment


          • Samo da cesce pokazu ovakvu zelju i srdacnost kao danas.

            Comment


            • Bolji Arsenal bio cijelu tekmu.

              Bila neka prica kako doninira Lester. Jedino ko je dominirao jest Kante sa startovima s ledja. Brutalan igrac, al je i on opo u drugom poluvremenu.

              Sudija maksimalno jebavo u mozak. Trebao Arsenal imati 3 penala, i 3 igraca vise ako je ono penal na Vardyu. Generalno je 50-50 za penal taj, ali je isao na kontakt i bacio se.


              Niko da ne spomene kako je Mahrez skocio na glavu 2 puta u drugom poluvremenu da trazi penal.

              Onaj start Popivode na Remziki je za zatvora. Ako ga FA ne banuje nek se ugase odmah.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • http://www.mozzartsport.com/vesti/ve...cester-junated

                Bas steta sto mu nije dao

                Comment


                • Sramno ga prevario. Igrao je Debuchy par tekmi na pocetku i bio je malo receno sraman.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • interesting
                    sigpic

                    Comment


                    • To za Mesuta kako je nezadovoljan samo treba pogledati njegovu jucerasnju proslavu gola i kako se moli prije izvodjenja samog slobodnjaka.

                      Mrtva suplja koju su izvukli spanci da bi udarili malo pred mec sa Barcelonom.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma i nakon toga je bio los u onom periodu kada se Belerin povredio a Bajern nas nakantao. Unistile su ga povrede. Mada za Arsenal nema zime dok je Belerina. Mali je savrsen bek za nasu igru, plus je klinac. A od leta ocekujem i Dzenkaru traktora u konkurenciji. Kad smo vec kod klinaca, niko da pomene odlicnu partiju Cembersa protiv Lestera. Odigrao je bas zrelo, jedino je zeznuo ono na kraju tekme kada je bez potrebe poslao loptu u aut pri rezultatu 1-1, sve ostalo besprekorno odradio.

                        Comment


                        • Ja sam rekao da je Chambers prosjek. Poslije juce sam shvatio da ce to biti jedan veliki fudbaler.

                          Momak mozda ima naivnu facu onu djeciju, al je i on sam dijete. Rijeci momak ne govori, radi sta mu se kaze. 3 pozicije je vec igrao ove sezone i sve je odlicno uradio. Samo nek slusa i dalje i bit ce igracina od njega.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Cembers je toliko pozicija promenio tako da je prava enigma na kojoj ce se na kraju ustaliti . Ocekujem da potvrdi dobru partiju i u kupu. Ako ovako nastavi ide on na stopera pre Gabriela i Pera. Kod Gabriela mi je fascinantno da jos uvek nije naucio engleski

                            Comment


                            • Nije toliko cudno, prosto mu engleski nije bio nikada okruzenje, niti dio njegovog zivota, s obzirom na to cime se bavi i gdje je igrao. Kad nemas nikavu podlogu tesko to ide.

                              Cembers je veliki potencijal i mislim da ce igrati stopera ili eventualno zadnjeg veznog u nekoj daljoj buducnosti. Gotovo sam siguran da ce beka rijetko igrati.

                              Jasno je sasvim ali valja i spomenuti koliko smo mi jaci sad kad su se vratili Le coq, Alexis i Danny boy! Igraci prvog tima u savrsenim okolnostima. Dakle, 3 prvotimca su se vratila.

                              Mec protiv Jedinstva rjesava titulu! Pilice svakako dobijamo, a Malogradjani su ispali iz konkurencije onog trenutka kad je objavljeno da Gvardiola mijenja Pelegrinija naredne sezone. Mogao bi Gvardiola od jula voditi tim koji ne igra LP. Po meni, od prve cetvorke oni su glavni konkurenti da izgube to mjesto koje vodi makar i u kvalifikacije za LP.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Lako mu je bilo da pristane da igra u Londonu za veliki novac, a tesko mu je da engleski jezik savlada za godinu dana, nema bas logike. Ajde da igra u Kini, pa i da razumem situaciju .

                                Comment

                                Working...
                                X