Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je tripletari, šta se udarate međusobno

    Spoiler
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Šta je tripletari, šta se udarate međusobno
      Molim da se mene excludea iz tripleta ekipe, ja nemam veze s njima. Ja ne onanisem na limitirane Gibbse, Oxove i Artete. Meni glava nije u pijesku, ovaj tim je bolno limitiran i to su cinjenice. Ravno tri klase u momcadi. Cech, Mesut i Alexis. Malo i premalo za osvojit Prem.

      Comment


      • Kako ce tek izmedju nas da se zakuva kad nas Barsa demolira.

        Uzimamo FA Kup i ove godine, 3 mesto, debakl od Barcelone, klasika.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ne znam o kakvom vi demoliranju pricate?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ne znam o kakvom vi demoliranju pricate?
            Ja tvrdim da mi kuci necemo izgubiti, a da nas u Spaniji ceka debakl.

            Zapamtite ovaj post.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Moji postovi pred Liverpool su bili cisto zajebancije radi da se stvori malo atmosfere pred derbi u ovom lounge baru s kavijarom.

              Vjerujem da ce doticni postovi kroz par tjedana prerasti u legendu kao i onaj sprd da je Fellaini deblo na Unitedovom topicu. Kako vidim u zadnje vrijeme kroz upise taj jedan post je narodnom predajom prerastao u epsko visetjedno trollanje i maltretiranje svekolikog pucanstva Unitedovog topica.

              Nemojte #tripletari da ja pocnem vadit vase postove.

              Zaboli me njeznik sta par rasola na internetu misli o meni. Ja svoja misljenja ne mjenjam kao neki, kritiziram svakog igraca koji to zasluzi, hvalim ga kad dobro odigra.

              Cinjenicno je stanje da je pola Arsenalove momdcadi bezmudno, lacking in quality, da nam je prvi napadac deblo koje funckionira tri tekme pa ga nema pet. Cinjenica je da su nam krila sem Alekse limitirani vjecni talenti. Obozavam Walcotta, najdrazi mi je igrac u Arsenalu godinama, ali lik je bukvalno truplo zadnjih tjedana. Pola ovih igraca koji sad igraju u Arsenalu nisu kalibar za takav klub.

              Prvo ste k'o ozebli sunce cekali da se vrate Coquelin i Alexis, jer ce to da podigne klub. Sad cete par tjedana cackat po pijesku dok ne skuzite kaj govorim kad kazem da Le Panj i Aleksa ne mogu igrat zajedno i da ga gusi Francuz.

              Sad ste presli u mod prizivanja spanjolskog drkatora lopte jer on nasusno fali. Alibi igrac kao i pola momcadi, zivi povazdan od jedne tekme koja mu se zalomi u sezoni, usporava igru i davi loptu.

              Ovaj tim treba promjenu trenera i filozofije. Ovdje u Premu trebaju karakteri, a ne lijepa igra pasova na centru.
              Tesko se omalovazavanje drugog kluba i igraca koje ide iz krajnosti u krajnost moze podvesti pod humorom. To je onda trolovanje ako ne mislis vec ono sto pises. I slazem se da ti svoje misljenje nikada ne menjas, a i kada ga promenis tvrdis da je prethodno vid sale, komike, humora, podgrevanja atmosfere i sl. Samo me cudi da sa toliko visoko postavljenim granicama za zezanje si bukvalno shvatio pricu o tripleti. Takodje sam misljenja da termini: deblo, truplo, bezmudost, drkator, onanisanje na igrace i slicno, ne bi trebalo biti deo ovog foruma.

              #tripleta
              Last edited by Lion; 05-02-16, 15:06.

              Comment


              • Originally posted by Henryj View Post
                Molim da se mene excludea iz tripleta ekipe, ja nemam veze s njima. Ja ne onanisem na limitirane Gibbse, Oxove i Artete. Meni glava nije u pijesku, ovaj tim je bolno limitiran i to su cinjenice. Ravno tri klase u momcadi. Cech, Mesut i Alexis. Malo i premalo za osvojit Prem.

                Ti si kreatura koja je nakon bana dosla sa likom Wengera na avataru, pa se predomislio nakon par utakmica. Ti nemas stav. Nemas pricu. Nemas ideju. Ti si poput kokoske koja predje preko citave avlije, dodje do ograde, okrene se i obraduje metrima koje ima pred sobom. Ti si kao plasticna kesa na vjetru, kako te ponese tako i gonis pa gdje god. Ovo sto govoris nije dio tebe, vec si se nasukao na ideju koju furas kao magarac, a koja gubi smisao kad izgubi protivnike. Ne zato sto je ideja losa, vec zato sto je mogla biti bilo koja. Baljezgas, laprdas. Nemas obraza, nemas srama. Nemas stila. Nemas kicmu. Napadas direktno i licno. Evo da vidis malo kako izgleda kad ja to radim.
                Last edited by Ves; 05-02-16, 15:13.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Veso moj dobri, dje na Tobdziju brata rumunskog. Fulio si ti taj citat
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ves, mislim da si pogrešnog citirao

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Veso moj dobri, dje na Tobdziju brata rumunskog. Fulio si ti taj citat
                      Ispravio
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ne znam za vas, ali ja Arsenal volim da gledam. Tako je od kad sam klinac bio. Nisam ja izabrao za koju cu klub da navijam vec se desilo samo od sebe.. Pobedjivali ili gubili, moja ushicenost pred svaku utakmicu se ne menja.. Obradovali su me bezbroj puta, ponekad cak i razocarali, ali nema svrhe sami sebe da ubijamo u pojam zbog toga. Nije nama Arsenal ni obaveza, ni nacin zivota vec neka vrsta simpatije.
                        Samo se zapitajte, da li vam je drago kad Gojko Andrijasevic pred svaku tekmu izdeklamuje sastave timova i uz to pogresi bar cetiri imena ili ne
                        Igrace Arsenal dobro opet i u to nema sumnje.. Eto

                        Comment


                        • Weger je na avataru bio i bit ce opet jer ja volim Wengera, isto tako ide i za Walcotta. To sto ja njih dvojicu volim ne znaci da ih necu kritizirat. Wengeru je vrijeme da ide, svi su ga procitali, ostala je samo njegova tvrdoglavost. Walcott je dusa od covjeka, kad je u formi igracina, ali to ne znaci da cu zmirit na njegove nedostatke.

                          Samo mi nek se kaze kako to ja mjenjam misljenje pa ga kasnije predstavljam kao zajebanciju? Referiramo se dakle na moje upise prije Liverpoola. Liverpool je i dalje limitirana ekipa, limitiranija od nas, to sto sam ja isao prcat prije meca ne mjenja tu cinjenicu iza koje stojim.

                          Comment




                          • Naravno
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sutra bi ja poceo sa vezom Coq-Elneny. Remzika na krilo. Gore u spicu ko god, svejedno.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sutra bi ja poceo sa vezom Coq-Elneny. Remzika na krilo. Gore u spicu ko god, svejedno.
                                Volkot u spic, levo kembel sredina ozil desno ramzi A Giru malo neka odmori, iako ga imam u fantasy-ju

                                Comment

                                Working...
                                X