Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kin o Vijeri juce na dodeli na dodeli Football Writers' Association tribute nagrade:

    "I don't think we'll ever be bosom buddies buying each other a drink in the pub but out of everybody I ever faced as a player, he drove me to become better.

    "Obviously Arsenal were the team that really challenged Manchester United and, for a short time, went past us. And as their leader Patrick was immense.

    "Without doubt I'd put him alongside (Zinedine) Zidane, (Paul) Scholes, (Steven) Gerrard and (Frank) Lampard as one of the very best I've ever played with or against, he was that good.

    "On his day, when he was driving Arsenal on with the sheer force of his personality, he was unplayable."
    sigpic

    Comment


    • Supak ispao Viera. Posvadjao se s Wengerom ozbiljno. Nije mu zahvalio sinoc. Bas bezobrazluk.

      Ovaj mali ce iduce sezone u prvi tim!



      Bolest kako ce igrati.

      Danas mu je 19. rodjendan.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne shvatam sto ljudi tolko skacu i napadaju Vengera. Jedinu gresku (nije bas mala ali ne mooze se krivit za ostale stvari) sto je napravio on po meni je sto stavio Flaminia u startere. Ne znam sto vidi u tome covjeku koji nije ni za sadasnji Milan oakle su ga i pocerali, umjesto da isproba Elneny-ija ali ajde. U redu Flamini je napravio gresku nakon koje je uslijedio crveni ali po meni veci krivac je tu Per koji je predaleko bio. Nije bilo sanse da on njegovom "brzinom" stigne Kostu, a crveni karton defanzivcu na pocetetku utakmice je najgore sto se moze desit, trebao ga je pustit pa da je srece pa da odbrani Ceh. Nije bilo kontakta ali Kosta je lukav igrac i prljav i zna da se snadje u tim situacijama bolje nego iko, a i eto po ko zna koji put igraju lukavo i koriste naivnost igraca. Zamjena Olivijea zasigurno mi ne bi bila prva opcija ali s obzirom zbog nacina igra koji je bio predvicen za nastavak ne bi se uklopio. Bilo bi tu vjerovatno prilike iz kontre da spusti loptu nakon ispucavanja zadrzi, nakon kornera ili slobodnih ali tezilo se brzoj kontri tako da opravdavam njegovu izmjenu. Ali ni kontre nismo gledali jer opet Celzijevi nakon gola igrali stabilno i disciplinovano ne ostavivsi mjesta za kontre. Po meni Arsenal je isto pametno igrao nastavak, sigurno donekle pokusali da narave dobru priliku, jer da su jurcali i isli sve na napad vjerovotno bi primili jos jedan i eto ti kraj utakmice. cekalo se tih zadnjih 10 minuta tad je pritisak najveci tad se ide na sve ili nista ali nije bilo srece i to je to. cudi me da ne primismo jos jedan kao i sto obicno biva.

        Nista mi nije mrznije no od tih smecara izgubit. Ne znam sto je ovo ali Celzi u zadnje 4 dobijene protiv Arsenala cak 3 je bilo bar igrac manje na nasoj strani, jednom je greska sudije bilo drugi put naivnost igraca naseg i prestrogo sudjenje sad opet naivnost Arsenala, ocigledno je da Celzi ne lezi arsenalu a i znaju da iskoriste slabosti. No aj, zajeebi to ide se dalje, alexis se vratio sto je najbitnije i Coq ce i pocece opet dobre partije. Jest poraz od celzija jesu bitni bodovi u pitanju ali stvarno ne znam sto tolko srerete da je gotovo. ima masu jos da se igra nije jedini arsenal koji ce kiksat do kraja sezone. Poz

        Comment


        • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...nsfer-fee.html

          Evo samo za mog Princaru pravnika, da nam dokaze da Vladan Tarot veze nema
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jenkinson se vraca u Arsenal. Povreda do kraja sezone.

            U drugim vjestima, Arsenal prati Laporta vec godinu dana, iako se zna da nece dati 50m otkupnu, ali kao prati se igrac i dalje.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Opet nas povezuju sa Yarmolenkom, e to bi bio pravi transfer.

              Arsenal have agreed a £23 million deal with Dynamo Kiev for attacker Andriy Yarmolenko, but there's a catch: the Ukraine international will not join the club until next summer. Everton had also been keen on the 26-year-old.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Evo Goal izbacio da Real bi proda' Isca Arsenalu za 25m. Ako je istina Dzaba vala za takvog igraca. Pravi Arsenalov tip igraca.

                Comment


                • Pisu ukrajinski mediji da je Arsenal zavrsio transfer Jarmalenka na leto za 30 milki mada vidim da se Aki ne oglasava pa zato uzmite tu informaciju sa dozom rezerve .
                  Ako je istina, to bi po meni znacilo da Ox ili Volkot ide. Ali bas bi bio razarajucu taj tandem krila Sancez Jarmalenko

                  Comment


                  • E cuj Jarmolenko, otkud je sad to isplivalo

                    Jenkara odradio krizne ligamente, 9 mjeseci pauza. I ovako je bio katastrofalan, sad mu slijedi povratak u 2. ligu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Arsenalu je Kokorin vrh. Kakav crni Yarmolenko. Nema nijednog lika sa rusko/ukrajinskih krajeva da je uspio u Engleskoj. ÄŒak ni famozni Shevchenko
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by legolas View Post
                        Arsenalu je Kokorin vrh. Kakav crni Yarmolenko. Nema nijednog lika sa rusko/ukrajinskih krajeva da je uspio u Engleskoj. ÄŒak ni famozni Shevchenko
                        Jarmalenko je zverka, al' kada predje na primer u Dortmund i tako otkine, i na ovoj temi ce se onda prizeljkivati njegovo dovodjenje . Bas steta sto tada tridesetogodisnji Seva nije uspeo u Engleskoj

                        Comment


                        • http://www.sportske.net/vest/transfe...ca-251604.html

                          Ovo mi je najrealnija glasina do sad. Oni su dali 10, vjerovatno obezbijedili plasman u PL. Mi cemo njima 15, napraviti konkurenciju u napadu, a oni za tu lovu mogu kupiti 2-3 kvalitetna igraca da im osiguraju opstanak naredne sezone.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Nema transfera ove zime vise u Arsenal.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • Arsene Wenger has confirmed that Arsenal are close to signing Nigeria duo Kelechi Nwakali and Samuel Chukwueze.
                              http://metro.co.uk/2016/01/29/arsene...sfers-5651097/

                              Comment


                              • Ne pikaju se djeca. Najavio ih ja pocetkom januara jos. Davno je to zavrseno
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X