Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad igras s igracem manje, onda trebas brzinu jer ces igrat na kontre. Koji k ce ti Giroud u napadu u takvoj situaciji?

    Comment


    • Da spusti jebenu loptu nakon ispucavanja mozda?

      I nije tri tekme supsenzija, vec jedan.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Per i da nije uradio ono sta je uradio, pao bi gol. Tako da nije on kriv, kriva je njegova genetika

        Comment


        • Za direktni crveni idu tri tekme suspenzija

          Comment


          • Originally posted by PRINCONI View Post
            Za direktni crveni idu tri tekme suspenzija
            Jest za violent foul, ali kao zadnji igrac ide jedna.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Da spusti jebenu loptu nakon ispucavanja mozda?

              I nije tri tekme supsenzija, vec jedan.
              Kome da je spusti?

              Comment


              • Ja ne znam kako vi ljudi izdržavate ali meni ni alkohol više ne pomaže. Mada evo pijem čaj od kamilice rekao mi kumara leči sve boljke pa valjda će i ovu moju zvanu tripleta .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  Ja ne znam kako vi ljudi izdržavate ali meni ni alkohol više ne pomaže. Mada evo pijem čaj od kamilice rekao mi kumara leči sve boljke pa valjda će i ovu moju zvanu tripleta .
                  Nemoj brate da mi se sekiras previse, kradu nas godinama. Okrenut ce se jednom(kad Flamini odjebe da spasava svijet, a ne odbranu Arsenala)
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                    Ja ne znam kako vi ljudi izdržavate ali meni ni alkohol više ne pomaže. Mada evo pijem čaj od kamilice rekao mi kumara leči sve boljke pa valjda će i ovu moju zvanu tripleta .
                    Smiri stomak i živce, evo upravo završio jednu kamilu sa šporeta da mogu da pogledam MOTD od juče a ne preskočim Fan Hala.

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Coquelin i prije nego se mislilo. Dobro odraden oporavak, pohvale ljecnicima.

                        Comment


                        • Sramno smo igrali juče.Ej Čelsi koji su svi živi pregazili ove sezone nas pobeđuju 2 puta. 21% od ukupno bodova kojih su osvojili ove sezone,mi smo im dali.
                          Sudija ništa nije kriv,krivac za jučerašnji poraz je Venger.Vidim pišu ljudi kako smo dobro igrali sa igračem manje.Pa mi jednu šansu za napadače nismo stvorili akcijom.Volkot covek izgubljen slučaj,pogodi gol svaku 5,6 utakmicu,jedino što je brz i po neki put oduševi nekim golom,setite se protiv Bajerna šta je sve promašivao. Flamini više nije za fudbal. Preveliki ziheraš je Venger, izbacuje Žirua i igramo bez napadača a treba nam pobeda. Biće ovo jos jedna sezona bez titule,samo sto mozda ove godine budemo drugi a ne standardno 4. Vraćaju nam se sad igrači,ali dzabe,kad dodju utakmice koje treba da pobedimo,svi se useru u gaće i nista ne uradimo. Daj Bože da grešim i da osvojimo konačno titulu ove sezone,ali baš ne verujem u to,
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Nije ni cudo da nam je svijet u kurcu kada 99% planete zivi u pesimisticnom zombi modu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Flamini je jucer skrivio gol. Lik ko budala trci kroz peterac i smeta stoperima.

                              Comment


                              • Flamini je i pored gola kriv za Perin crveni. Tacno 5 sekundi Willian ceka da li da gurne pas Costi, a Flamidal je njemi posmatrac. umjesto da mu se unio u facu ili mu nogu slomio i to bi bolje bilo nego da je pustio pas. Debil, sam je izgubio prvi put tekmu na Emiratima. A mogao je i da je pobjedi.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X