Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Lillard View Post
      Jel ima neko vremena da mi s vremena na vreme javi kako igramo i ko je bolji? Necu moci da gledam tekmu a hocu da budem u toku
      Skini aplikaciju sofascore ako imas android

      Comment


      • Ma praticu ja rez nego me interesuje ko ce biti bolji
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Lillard View Post
          Ma praticu ja rez nego me interesuje ko ce biti bolji
          Pa imas svu mogucu statistiku plus grafikon sa sansama, a par minuta nakon gola okace i video.

          Comment


          • Onda odlicno
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Blah. Flamsey sredina je svicarski sir. Bio bi zadovoljan bodom.

                Comment


                • Flamini jebo ti svaku milijardu koju imas. Ovi ostali sem Walcotta svaka cast na trudu.

                  Chelsea ekipa na mjestu na kojem je trenutno. 90 minuta jedna sansa kreirana a igraju 70min sa igracem vise.


                  Jebo ovu tekmu, otele sudije 6 bodova Arsenalu samo protiv Celzija.

                  I krivac za go je Flamini, markirao je Kostu i onda otisao od njega, mongoloid.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sta su suci oteli jebote? Jel sudac kriv sto je Gabriel glup pa ide petom tuckat Costu pred nosom suca, Costa je svoja mlacenja radio daleko od suca pa se provukao ali je kaznjen naknadno. Sto je sudac kriv sto Mertesacker ide do centra po igraca i ostavi mu pola terena preostora da ga pretrci.
                    Jel sudac kriv sto je Flamini muha zujalo po terenu koji nema pojma nogomet...

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Sta su suci oteli jebote? Jel sudac kriv sto je Gabriel glup pa ide petom tuckat Costu pred nosom suca, Costa je svoja mlacenja radio daleko od suca pa se provukao ali je kaznjen naknadno. Sto je sudac kriv sto Mertesacker ide do centra po igraca i ostavi mu pola terena preostora da ga pretrci.
                      Jel sudac kriv sto je Flamini muha zujalo po terenu koji nema pojma nogomet...
                      Jesi ti stvarno glup il je to neka furka?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • otele sudije 6 bodova Arsenalu samo protiv Celzija.

                        Comment


                        • Samo kakav mi raspored imamo do kraja sezone, kakva mi teska gostovanja imamo, smuci mi se. Sad ce nas Barcelona u LP natrpat, Tottenham ide uskoro, a ovakvi ce nam se prosetat kroz tim.

                          Kako tim od onakvih boraca i karaktera dode na ove igrace skrivaca. Pa tu nitko osim Alexisa, Cecha i Coquelina nema borbenog duha, sve neki pozeri, twitter i instagram manekencici.

                          Comment


                          • Nema razloga kriviti sudije za ovaj mec ,neoprezan Per,i sam je bio svestan starta,moze da bude on kao osoba miran,tih kollo hoces al reagovao bi bar malo da ga nije uopste zakacio..
                            Aj sa Oxom vec neko duze vreme katostrofalan,al odkud Teo ide njegovim putem,Ramzi isto los,bas nekad voli da izigrava Mesija,Alexis znaci bas odmah se videlo i jos Jack da se vrati,i Oxa na tribine da posaljemo..Nedostaje Wilserica i njegova energija
                            Al stvarno strasno koliko meceva im nismo dali gol u PL
                            sigpic

                            Comment


                            • Molim vas nemojte da pricate na Peru. Covjek je najmanje kriv ondje ispao. Flamini ne znam sto igra, ali postoji valjan razlog zasto igra. Flamini je krv i za crveni i za go. Kratko jasno.

                              Ono sto je Costa uradio je cisto bacanje, jer je supak i luzer. Mogao je fino da krene i da go, al on je odlucio da sukne drugima. Doci ce neki mesar kojem ce dopizditi njegovo sranje, odradit ce 10 tekmi suspenzije, al ce ga dobro polomit.

                              To sto se Wengera pljuje, opet nema uporista, ekipa je igrala bolje od Celzija sa igracem manje. Lopta nije htjela u go i jebiga. Desava se.

                              Jedina greska danas mu je sto je pustio da ga emocije vode u odluci da izbaci Olivjea, a ostavi Walcotta na terenu. Jest mi najdrazi igrac Walcott, ali u kakvoj on formi igra, zasluzio je da bude zrtvovan danas i isto tako me boli kurac da mu 100 godina u klubu, opet je trebao on izaci i ostaviti emocije na jednu stranu, a zdrav razum na drugu.

                              I povazdan se kritikuju igraci i menadzer, a niko da kaze da je pod jedan bio ofsajd, pod dva bacio se. Al dobro, navikli smo mi ovdje s balkana da nas kradu, pa sta fali ako nas pokrade tamo neki ofucani sudija koji put u sezoni. Jebem ti mentalitet.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jedino dobra stvar u svemu ovome sto naredna tri kola necemo gledati ono trulo nemacko drvo u odbrani
                                Ceh
                                Belerin Gabriel Kos Monreal
                                Eleni Ramzi
                                Kembel Ozil Sancez
                                Ziru
                                Tripleta

                                Comment

                                Working...
                                X