Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce nauciti.

    Naucio je da otvori prostor i da doda bolesnu loptu. Jos ovo gore da zna gdje treba trcati i da nema nerezonske odluke prilikom prijema i driblinga i moze on biti dobar fudbaler.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by gokara
      Kembel se pljuvao ovde od većine, a da zapravo nije ni dobio priliku da pokaže šta zna, a sad je po većini nezamenjiv. Jel u redu tako razmišljati?
      Ne mozes da kazes pljuvao,ne verujem da je toliko los bio,ugavnom kad imas dobra krila vec,ne moze da ocekujes da ce dobijati svaki put po 70.80 min.po mecu,i cekati da proradi,cekao je sansu tj,verov.povredu ili losu formu nekog i iskoristio tj,bio je konstatno i vise nego dobar ,do tad je bio mlak,jednostavno to sto je dobio min,nije pokazao razliku,,a mi smo imali tad krila tipa Alexis,Welbek,OX,Teo cak i Jack,i ja bar nisam verovao,da on moze da uspe,al drago mi je da sam se prevario...A pljujem OXa koji dobija priliku i ne zeli da je iskoristi...
      sigpic

      Comment


      • Ne verujem sta citam, o Velbeku u prvoj postavi . Nikada nisam shvatao sta ljudi vide u njemu. Da li je u pitanju kratko pamcenje ili sta.
        Sto se tice boda, poprilicno sam ravnodusan, valjda sam taj ishod i ocekivao pa zato, a i manje vise su svi odigrali u skladu sa svojim prethodnim partijama u poslednjim utakmicama. Kontam da ce mnogo bolje biti sa Sancezom i Meskom, tako da mi to uliva optimizam. Trenutno kao glavni problem koji mi bode oci u ekipi su Ox i Volkot. Krajnje je frustrirajuce gledati njihove partije, valjda zato sto sam se nadao da ce potvrditi kvalitet kada ih zaobidju povrede i dobiju priluku, a kada se to konacno i desilo, njih dvojica igraju toliko ocajno da pored njih i Kembel izgleda kao igracina. Znao je recimo i ranije Volkot da ga nigde nema na dve tekme pa da na trecoj pokida, a sada iz tekme u tekmu jedno veliko nista, a lik ima drugu najvecu platu u timu. Ox mi dodje kao neka arsenalova verzija Depaja. Mozda bi i uspeo da razvije svoj potencijal da igra u nekom drugom vremenu...

        Comment


        • Evo sacekao sam da vidim hocel neko oppest po sudijama i nije se desilo.

          Nije uopce bilo kartona, i bio je penal na Walcottu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mislim da sam spomenuo ja kartone jos tokom utakmice danas.. Onaj Piters odvalio Kembela nekoliko puta, jednom ga grlio oko vrata i svaki put je sviran faul, ali nijednom karton. Krkic je u prvom poluvremenu napravio nekoliko faulova u zacetku kontre, ali opet nigde kartona.. Da im je podelio par kartona mozda bi oni i igrali ,,mekse" pa bismo ga i uterali nekako..
            Dobro je proslo, nadam se da konacno mozemo do pobede protiv Celsija. Idemo na titulu, nema predaje, samo cepajmo
            Last edited by Dimitrije; 18-01-16, 01:45.

            Comment


            • Pozdrav ljudi, ja sam novi odje ali bih da se ukljucim odma u raspravu.

              Evo mojeg misljenja: Sto se tice mjesta spica ostavio bih Zirua, bar dok igra Ozil i dok mu ima neko da mu sipa lopte ka on Ziru je najbolja opcija definitivno. E sad sto se tice Volkota koji je u katastrofalnoj formi, prakticno ne postoji od utakmice sa Sitijem. Lik jednostavno ima brzinu i dobar prijem solidnu tehniku, ali zicere masi brate i ulazi u driblinge kad je to nepotrebno i postao lik vrlo sebican od povratka.Ali eto lik je vjerovatno upao u losu formu i to je to nadam se. Mislim da na poziciji krila ne moze da se mjeri sa trenutnim Joelom koji ima dobar pas, viziju pregled igre i tehniku i koji je inteligentan igrac moglo se vidjeti, isto tako sa Sanchezom koji se vraca i Welbzom pa cak i onaj mali Iwobi je pokaza kroz par poteza za 10 minuta vise no ovaj u zadnja 3 meca. Time bih iskljucio njegovu opciju za krilu pa bih ga stavio kao rezervnog napadaca naravno zbog Zirua iz razloga sto sam gore naveo. Ali ima i izuzetaka dje bih ga stavlja prije zirua a to su utakmice Poput one protiv Lestera, dje je coek iskoristio tromost njihovih defanzivaca, zatim utakmica na kojim bi se igrala brza kontra kao protiv Junajteda dje je da napomenem bio Odlican. To je to sto se tice spica.

              Sto se tice Oxa nije ono sto se ocekivalo od njega ove sezone ali sam siguran da ce kad-tad krenut da gazi momak. Solidan je bio juce, doduse ima je problema sa pasom nerijetko ali isto tako je imao dobrih poteza, sprinteva i par suteva. Trenutno je u losu formu i mozda je najbolje da stoji kao zamjena Joelu, pa neka sprinata u 70 minutu kad ne mogu nikud ovi protivnicki. Taman kao sto prije odje procitah da je neko reka, lik ima problema sa glavom ali rijesice ih valjda, samo mu treba par dobrih partija sa po kojom asistencijom ili golom i to jet. Buducnost Arsenala

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • 70 miliona za Volkotovu kopiju de mani me te priče Inače stvarno šteta što se nije dala prilika Elneniju po meni je izostavljanje njega i forsiranje Oxa na AMC bio čist taktički promašaj isto kao i uvođenje Artete protiv Liverpula al ajde šta je tu je .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Navodno nije bio fizicki spreman Elneny, plus je bio najhladniji dan u engleskoj u zadnjih godinu dana.

                        Iz istog razloga je vjerovatno ostavio i Sancheza i Mesuta u Londonu. Na ovoj zimi lako ode misic, posebno ako se vracas poslije povrede.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Je l' ovo dobro ili loše

                          4pm Arsenal v Chelsea
                          Referee: Mark Clattenburg
                          Assistants: J Collin, S Beck
                          Fourth Official: J Moss
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Costa ce vjerujem imati sjajan prijem na Emiratesu

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Costa ce vjerujem imati sjajan prijem na Emiratesu
                              Nece ni igrati.

                              Htio bih da napisem nesto, a sad me interesuje Gangarino misljenje po pitanju ovoga.

                              Gledam Peru zadnjih par tekmi i frajer kada ima loptu vise ne zna sta ce s njom. Razmislja da li da je doda Flamsteru, a u vecini slucajeva vraca Cehari ili Kosu. Bellerinu ide lopta kad nije pod presingom. Otkako Santia nema, opcenito gradjenje igre od pozadi je jako lose. Otac mora da se vraca u sredinu po loptu, jer nema ko da je prenese, a Remzika nema to u sebi.

                              Remzika dok je bolesno igrao, pored njega je bio Arteta koji ima pas. Otkako je Flamini tu, on ne moze da kanalise one svoje sposobnosti box to box igraca. Kako Coq ima kvalitet da slomi svaki napad, a Santi da posalje pas gdje on hoce, to je partnerstvo najbolje funkcionisalo.

                              Santi se vrati pozadi, pokupi pas, okrene se i razigrava ekipu, dok Remzika to ne moze.

                              Eh sad kako nema Santia, tako se i Pero muci sa odlukom za pas i dodaje Kosu, koji onda krene naprijed i ima mnogo rizicnije pasove prema naprijed jer je Remzika vec na 30 m od protivnickog gola, pa se desava cesto da napravi glup pas i uvali nas u sranje.

                              Santi fali zestoko. Mislio sam da on koci igru, ali boga mi on je glavni dirigent. Ono sto smo govorili za Jacka i Remziku da ne mogu da igraju zajedno, u ovom sistemu, mislim da nema sanse, bas kao i sto mislim da Remzika ne moze igrati centralnu ulogu u timu, bez nekoga ko ce da igra deep playa sa okom za pas.
                              Last edited by maliajnstajn; 18-01-16, 17:14.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X