Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Benayoun na posudbu

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      I Benayoun na posudbu
      Ja njega pamtim po dobrome. S obzirom da je bio doveden da popuni rotaciju, od se odlicno pokazao,. Posebno je doprinos dao na kraju sezone kada je bila velika borba za cetvrto mesto i zabio onaj prelep gol protiv Norica.

      Comment


      • Facepalm je isao taj prijelazni rok opcenito, Benajuna je korektno odradio svoj stint kod nas. Koliko god mi ta 2011/2012 sezona ostala u mrskom pamcenju zbog niza failova, strasno me vezala uz klub, propatio sam gro te godine, ali pojacala je ljubav prema klubu samo tako. Na muci se poznaju junaci.

        Comment


        • Originally posted by PRINCONI View Post
          Ma gde nije bio panicna kupovina. Prva opcija je bio Pjanic. Isto smo tada koliko se secam jurili i Kejhila iz Boltona, pa na kraju je dosao Per. Bas je ocajan bio taj prelazni rok, jos tada dosli i Santos i Park
          Dosao je tada i Belerin. I Ox. I Kembel. Pa i Toral. Dosli su takođe i Dzenks i Gnabri. Svi zajedno ni 15 miliona funti. A tad su nam otisli Sesk i Nasri, tako da je dolazak Arteta bio nuzna potreba, pa nek je i panicna. Čovjek je odradio veliki posao od dolaska, 2 sezone bio motor tima.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Dosao je tada i Belerin. I Ox. I Kembel. Pa i Toral. Dosli su takođe i Dzenks i Gnabri. Svi zajedno ni 15 miliona funti. A tad su nam otisli Sesk i Nasri, tako da je dolazak Arteta bio nuzna potreba, pa nek je i panicna. Čovjek je odradio veliki posao od dolaska, 2 sezone bio motor tima.
            Dovedeni su kao klinci cije vreme tek treba da dodje, ali sto tice gotovih proizvoda koji su dovedeni tada, bas se izgresilo sa procenom. Arteta je bio motor ekipe koja se do poslednjeg kola bori za to cetvrto mesto. I za klub sa takvim ambicijama je bio dobar, sada ni za to nije sposoban, a kamo li da bude neki sraf u ekipi koja jurisa na tripletu

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment




              • Kakav mag
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ni ja ne vjerujem da će Elneny početi od prve minute, bar ne naredne dvije utakmice. Ako sve bude ok mogao bi dobiti 15ak minuta na Britaniji, što je mislim nedovoljno da bi ponovo startao protiv Chelsea. Tek poslije te utakmice moglo bi se očekivati njegovo preuzimanje DMF pozicije.

                  Na kraju krajeva, niko nam ne garantuje da će odmah zadovoljiti kriterije da izbaci Flaminija iz prve postave. Ne vjerujem da može biti loš kao Flamini, ne vjerujem ni da će biti dobar kao Coquelin što je bio dok se nije povrijedio, a Flamini sam po sebi ima preveliku dozu kredita i povjerenja kod Wengera da bi ga tako olako izbacio zbog nekog klinca koji ne briljira (ako se desi ta situacija). Imam neki utisak da će Flamini/Arteta - Elneny biti situacija Mertesacker - Gabriel. Nadam se da griješim, iskreno se nadam, jer za drugog Mertesackera dok je na klupi bolji igrač živaca više nemam.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koja je to teska glupost za Ramsey-ja. Smarate sa tim :P
                    Covek se raspuco u zadnje 2 god postigao masu golova i dosta cesto postize golove pa naravno da ce se potrefiti da neko umre tih dana kad je puno takvi sitiaciju. Nzm sto su mi ljubimca uzeli za zub ali ajde, u početku mi bilo donekle simpaticno sad vec brate smaraju prave svaki put tekstove pa cak i u glupom blicu...
                    Last edited by krele90; 15-01-16, 08:07.

                    Comment


                    • Ja ne znam jel neko od vas gledao Elnenya pa da tvrdi ovako da je Flamidal bolji od njega i tako to.

                      Wenger ne dovodi vise igrace da bi ih doveo. Elneny je skautiran preko godinu dana, a prije stoke ce odraditi 3 treninga s ekipom. Ne vidim razlog zasto ne bi poceo utakmicu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Koliko se secam Monreal je debitovao bas protiv Stouka i to par dana nakon sto je dosao u klub, mogao bi i Elneny.
                        Ipak mislim da ga nece odma bacati u vatru Venger, kontam da oce polako da ga uvede u sistem tako da verovatno Flamini opet nastupa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCONI View Post
                          Dovedeni su kao klinci cije vreme tek treba da dodje, ali sto tice gotovih proizvoda koji su dovedeni tada, bas se izgresilo sa procenom. Arteta je bio motor ekipe koja se do poslednjeg kola bori za to cetvrto mesto. I za klub sa takvim ambicijama je bio dobar, sada ni za to nije sposoban, a kamo li da bude neki sraf u ekipi koja jurisa na tripletu
                          Stoji cinjenica da smo doveli neke flopove te godine, ali ne stoji tvoja da je bio ocajan prelazni rok. Iz ove perspektive gledano bio je odlican, jer i da sve stavis po strani, ubosti jednog takvog talenta kao sto je Belerin i to za dz ( kao dio transfera Fabregasa ) je fantasticna stvar. Istina, oni od kojih se ocekivalo da odmah naprave razliku su podbacili, s tim da tu nikako ne mozemo ubrojiti Artetu. Klub tih ambicija je i prije njega zavrsavao na 4. mjestu, a sjecam se da se njega kad je dosao usporedjivalo sa Fabregasom, gdje je u nekim segmentima bio i bolji, u nekim losiji, ali generalno gledano bio je ako ne najbitniji onda jedan od 3 najbitnija igraca u ekipi. I uvijek kada se govori o toj poziciji treba uzimati u obzir Dijabija. Ne mozes ganjati nova pojacanja kad na platnom spisku imas vrhunskog igraca na toj poziciji, ali jbg kad je on fenomen koji unatoc svim predispozicijama nije mogao sezonu da sastavi zdrav. A na Artetu se vec dvije sezone ne racuna kao na prvotimca, tako da je sve ovo u redu. Ono sto nije u redu je da mi dobar dio sezone igramo bez Le Coqa, Jacka i Santija, pa moramo ovdje voditi rasprave o Arteti i Flaminiju. Eto ga sad Meša u ekipi, nadajmo se da ce odraditi posao. Dobro izgleda ono sto se moze vidjeti o njemu.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Mislim da nikad necu prezalit staklenost Diabyja, kakav bi to klasan igrac bio da mu nije onaj debos sjebao glezanj i pokrenuo domino efekt ozljeda...
                            Vjerojatno ne bi ni ostao kod nas, otisao bi u eri prodaja Fiberglasa, Pampersia, Adea, Nasrija i drugih...

                            Bio je predodreden da bude novi Vieira, u svemu je bacao na njega, kretnjama, trcanjem, kontrolom lopte

                            Comment


                            • Mene ovaj Nyom iz Watforda mnogo podseca fizicki na Diabya, a ima i finu tehniku dug korak, ista visina, jos nosi br 2 na dresu. Samo sto ovaj Nyom igra desnog beka.

                              Za Diabya se slazem da bi bio igracina da ga povrede nisu omele, to se videlo na utakmicama kako igra, kako se zalaze i kako je oduzimao lopte. Bas steta, bojim se da Jack Wilshere isto tako prolazi...
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Wilshere je bahata jajara, taj ce isto u ladicu s Oxom kao propali talent. Decko si je za vecinu ozljeda sam kriv kasnom predajom lopte, opizde ga svako malo po zglobu i zato je stalno potrgan. Umjesto da prilagodi igru i manje ide glavom krzo zid, jebiga mozak ga ne sluzi bas pa ne vidim svjetlu buducnost

                                Comment

                                Working...
                                X