Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Pustio klip do njegove prve rečenice i odma ugasio. Strasno iritatan lik...
    Mene ne nervira, samo mi je neverovatna njegova pristrasnost. Kao da Vladanove postove citam recimo

    Comment


    • Šta je braćo, navijačke strasti udarile u glavu. Novakovićeva priča je manje više sasvim ok. Treba se izdići iznad situacije i realno prihvatiti stanje stvari.

      Comment


      • Ala se proserava ovaj komentator, pao mi je u ocima, a gotivio sam ga pre. Dajte Loncarevica da cujemo sta on ima da kaze.

        Daj da pobedimo veceras u inat sad!
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Comment


          • Ocekivan sastav...po ceo plen idemo
            sigpic

            Comment


            • Sve ispod tri boda je razocaranje.

              Comment


              • Teski kiks. Fali Coquelin, a Mertesacker je odavno trebao bit na klupi. Jebiga ovaj zadnji gol je cista sreca Liverpoola, ali nije se smjelo ovako past u koncentraciji.

                Sad ide neugodni Stoke, ako tamo izvuku sva tri boda oprastam im ovu sramotu.

                Comment


                • Polako se vraca ekipa, Elneny ce biti u ekipi za Stoku, Alexis nadam se spreman. Joel bolesno igra i Theo ide malo na klupu.

                  Nema veze ovo, ako se uzme Stoka, a ako izgubimo tamo, sto je stvar navike vec, jebem ti fudbal.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sad kad ih United natrpa kontra svih ocekivanja

                    Comment


                    • Nek oni natrpaju United, jebo United. Boli ovo mene jako, vise nego neke vece zajebancije. Dvije godine zaredom u 90+ primis go protiv Liverpoola koji ti bukvalno otima 2 boda. Umjesto 6 bodova protiv njih, mi uzesmo 2
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Steta,na kraju osecaj kao da smo izgubili.Sad kad bi odgovorili pobedom protiv Stoka na strani bilo bi idealno..Samo mi nije jasno kad je utakmica skoro u egalu on izbacuje Mesuta jedini koji moze posed drzati i proslediti loptu..Ne znam kako neko moze cak zamisliti Gibsa umesto Moreala Ox jest da je kasica minuta al daj brate nesto ponudi...Joel,Ziru,Ramzi odlicni..Osvezenje ce biti Alexisa videti u ned.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nesto kontam, da je Rosicky koji slucajem bio na klupi i usao umjesto Artete, mi dobili tekmu. Nenormalnu energiju posjeduje Rozza. Samo da se vrati.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Mesutu kao da nije prijao ovaj odmor najbolje kad on igra svaku Ramsey natempirao onu svoju prepoznatljivu formu odkad se upario sa flamenkom Morao sam se malo izduvati posle tekme bas sam se iznervirao trrbali smo ovo resiti na vreme a sad sta da se radi, dobro je dok smo 1

                            Comment


                            • Ovo jos nisam video da se nekom ovoliko namece titula ali Arsenalu kao da nije potrebna.

                              Opet se gube bodovi zbog decijih bolesti, opet se Gibs ubacuje kao krilo, opet raspali Arteta, opet onaj panicar Per. Vec mnogo puta vidjeno, glupo je i komentarisati.

                              Comment


                              • Eto Elnenya i na arsenal.com
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X