Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Rival u 4. kolu FA Cupa nam je Burnley, ako se ne varam igra se na Emiratesu.
    Juuuu derbi foruma definitivno al će da pljušti krv

    Nego vidi tvog miljenika haha

    Nastavlja se “prokletstvo” Arsenalovog fudbalera: Remzi pogodio, Bouvi umro

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Inace sasvim sam zadovoljan svojim skautingom, u Remziju sam prepoznao talenta, eto i u Joelu sam video nesto. Ocekujem ponude.

      Salu na stranu, ocekujem pobedu sutra, koliko sam u toku u Liverpulu ima bas mnogo povredjenih, red bi bilo da ih isprasimo. Ja jos nisam zaboravio onih 5-1.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Opet su iz ormara izvukli stare debilitete o Ramseyjevim golovima i smrtima

        Comment




        • Jedva cekam da se on vrati, svaka cast Campbellu i Oxu, ali on je meni prvi pick za pocetnu momcad. Alexis s jedne strane, on s druge. Ogroman radnik, brz i fizicki snazan, iznimno simpatican momak.

          Comment




          • Kakva prica bi bila dva doktora na klupi Arsenala za 10 godina.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mohamed Elneny close to completing move to Arsenal.
              http://www.skysports.com/football/ne...n-to-seal-deal

              Comment


              • Sta mislite, koji ce broj da uzme Elneni?

                Comment


                • https://youtu.be/rYJGLeUgEGg
                  Koliko lik gotivi Arsenal

                  Comment


                  • Vladimir Novakovic,koji misli da je trenutni trener Pevaca najbolji trener u ligi sta tek reci za tu nebulozu,spominje najbolje igrace u formi a ne pominje Ozila i Bellerina,covek hejtuje Vengera i Arsenal,rekao je na pocetku sezone da Lester sigurno ispada,Govori da je Kos precenjen,sigurno ga zbog toga Gvardiola juri vec dve godine,mislim da imamo samo 4 boda manje nego sto ih je Celzi imao u ovo vreme prosle sezone,da je njegov Junajted prvi u ovo vreme drugu bi pesmu pevao,ne znam zasto ne voli Arsenal mi smo bas simpatican klub.

                    Comment


                    • Ide meni na kurac Novakovic i njegovo pljuvanje Arsenala. Nek je njegov United mogao da se proseta do titule sa najgorim fudbalom u historiji. Kakva recenica, boze sacuvaj.

                      Vlado, ako citas, a vjerujem da pratis forum, nije opao nivo velikih klubova, vec je porastao nivo srednjih i malih klubova.

                      Evo samo nek mi kaze u kojoj to ligi ekipa koja je usla u ligu pljusne 19 m funti u prvih 7 dana januarskog prelaznog, a pljusnut ce jos. Koja?

                      Nek je Kos precjenjen, to mi je hajlajt klipa.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ide meni na kurac Novakovic i njegovo pljuvanje Arsenala. Nek je njegov United mogao da se proseta do titule sa najgorim fudbalom u historiji. Kakva recenica, boze sacuvaj.

                        Vlado, ako citas, a vjerujem da pratis forum, nije opao nivo velikih klubova, vec je porastao nivo srednjih i malih klubova.

                        Evo samo nek mi kaze u kojoj to ligi ekipa koja je usla u ligu pljusne 19 m funti u prvih 7 dana januarskog prelaznog, a pljusnut ce jos. Koja?

                        Nek je Kos precjenjen, to mi je hajlajt klipa.
                        Ma jok nije. Naravno da ce manji/osrednjih klubovi da dodju malo vise do izrazaja kada veci klubovi ne ispoljavaju svoj puni potencijal.

                        Comment


                        • To sto United ima menadzera koji potrosi pola milijarde na ekipu i ne moze da postogne go nije niciji problem. To sto Murinjo pljune 100m, zarato s cijelom svlacionicom i popije najbolji menadzer u historiji treci otkaz isto nije niciji problem.

                          To sto City pljune milijardu na ekipu i ne pobjedjuju to je isto niciji problem.

                          To sto male ekipe kombinovano potrose oko pola milijarde i postanu kompetetivni sa rosterom od 24 igraca to je totalno druga stvar.

                          Neko rece da se PL pretvara u NBA, da to je tacno i vise nema levata koji mogu da se pobijede na osnovu toga sto je neko superiorniji.

                          To sto su svi navikli da velika cetvorka gazi sviju i kolje se medjusobno, to je stvar proslosti. Sljedece sezone ce prvak biti ispod 75 bodova.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nemam zivaca za ovo, citav svet vidi da je PL u padu ove sezone. To cak i sam kazes, onda kada si naveo razloge zasto City, Chelsea i United ne igraju kako treba. Tj to je njihov problem, neka je, ali stoji da su jaci timovi slabiji. Nek su se srednji i maleni klubovi pojacali, cinjenica je da su najbolji klubovi slabiji, tj igraju ispod svog potencijala. To jbni ceo svet vidi.

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCONI View Post
                              https://youtu.be/rYJGLeUgEGg
                              Koliko lik gotivi Arsenal
                              Pustio klip do njegove prve rečenice i odma ugasio. Strasno iritatan lik...

                              Comment


                              • Upravo sam sanjao da dobijamo 0-1 golom u 82 minutu, pa da vidimo da li sam dobar prorok
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X