Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Remzika je danas igrao sa povredom.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sve čestitke na pobedi i na zasluženom prvom mestu na tabeli Premier League. Pravi timovi pobeđuju i kad ne igraju dobro.
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Ja mislim da je Koscielny nas izvukao i pre jedno 2 sezone u poslednjem kolu kada nam je trebala pobeda za 4. mesto takodje protiv Newcastle Uniteda, ocigledno mu leze "Svrake".
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Zato sam u izveštaju sa ovog meča na mom nufc.blog.rs u naslovu napisao: KOSCIELNY PONOVO PRESUDIO NEWCASTLE UNITED-u
            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Comment


              • Očajna tekma juče ali bitna su ta tri boda ma kakva da su . Red je bio da i mi nekad dobijemo ovako ružno .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • E jes sad cemo 2 srednjaka da dovedemo,i to u jan.roku
                  sigpic

                  Comment


                  • Taman njih dvojica umesto Flaminija i Artete. Uz to i Rosicki odlazi, ne mora Vilser da se brine

                    Comment


                    • Za Elnenija nisam nešto oduševljen ali Rabiot mi se sviđa . Nema šta ne smemo da se kockamo i ove sezone mora se nešto dovesti pa makar pola tima rasprodali sledeće sezone
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                        Za Elnenija nisam nešto oduševljen ali Rabiot mi se sviđa . Nema šta ne smemo da se kockamo i ove sezone mora se nešto dovesti pa makar pola tima rasprodali sledeće sezone
                        Sta ces bacati pare na igraca koji ce biti back up, sasvim solidna cifra od 5 miliona za Elnenya koji ce biti rezervista Kokelanu. Ne bi smisla imalo da npr. 15-20 miliona dajemo za nekog ko ce biti back up. Ja sam zadovoljan njegovim transferom.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Mozda na kraju ispadne bolje pojacanje Elneny od Rabiota...

                          Edit: Zeznuo sam temu, ovde sam postovao za fantasy...
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Rabiot je vrh ove sezone,fenomenalan igrac sa stasnim fizickim predispozicija...odmah bi ga doveo bez razmisljanja
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma kakav Rabiot. Lik je rezerva u PSZ, i ako bude odlazio ici ce u klub gde ce biti starter, a ne u Arsenal gde ce takodje biti rezerva.

                              Comment


                              • Neki mediji nas povezuju sa Abumejangom, navodno 42 miliona. Puno je to za malo bolju verziju Walcotta. Za te pare bolje dovesti Gonzala Higuaina.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X