Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Gotze rekao da ce u Arsenal ili Barselonu preci...ali tek 2013. godine. Subotic se takodje pominje kao moguca meta Arsenala, a hoce ga i United.

    P.S. Ovo prenose Nemacki mediji, koji su bliski Dortmund-u.
    Subotic u Junajted, skoro sam siguran da nema nista od te price. Jedino ako Fergi planira da prodaje Evansa, ali opet da ima Dzonsa, Smolinga i Subotica da se kidaju za mesto stopera, stvatno sumnjam. Tacno je da Smoling i Dzons mogu na desnog beka, ali obojica su izjavljivali kako im je stoper prirodna pozicija i da zele tu da igraju.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Subotic u Junajted, skoro sam siguran da nema nista od te price. Jedino ako Fergi planira da prodaje Evansa, ali opet da ima Dzonsa, Smolinga i Subotica da se kidaju za mesto stopera, stvatno sumnjam. Tacno je da Smoling i Dzons mogu na desnog beka, ali obojica su izjavljivali kako im je stoper prirodna pozicija i da zele tu da igraju.
      Ne verujem ni ja, ali sa druge strane United nema mladog a toliko dobrog stopera osim Jones-a, bez uvrede Evans-u, ali je kiksara velika. Arsenalu treba dobar stoper, mislim da bi odlican tandem bili Subotic i Vermaelen.

      Mada, Vidic jos moze dugo da igra...obezbedjen je United na poziciji stopera, pa mi je malo nerealno ovo za Subotica.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ne verujem ni ja, ali sa druge strane United nema mladog a toliko dobrog stopera osim Jones-a, bez uvrede Evans-u, ali je kiksara velika. Arsenalu treba dobar stoper, mislim da bi odlican tandem bili Subotic i Vermaelen.

        Mada, Vidic jos moze dugo da igra...obezbedjen je United na poziciji stopera, pa mi je malo nerealno ovo za Subotica.
        Za Evansa si apsolutno u pravu, ali za Smolinga (mada ga nisi ni spomenuo) mislim da nisi, ako mislis da nije dobar. Realno je on meni bolji stoper od Dzonsa. Dzouns sa svojim tehnickim atributima je (po meni) mnogo bolji na desnom beku mozda cak i na zadnjem veznom.

        edit. Ovo je topic Arsenala, ajde da prekinemo ovde . I u Celzijevom topicu sam poceo pricu o Totenhemu.

        edit2. Vezano za ovu pricu o Suboticu - meni je Humels mnogo bolji od njega.
        Last edited by ExEric; 30-11-11, 14:27.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Frimpong i Nasri imali sukob u tunelu. Lepo su igrali juce, bili smo bolji od Citya(oni su imali taj jedan sut u okvir i zabili su). Najvise mi se svidela igra Chamberlaina,Frimponga i Coquellina. Odbrana je isto bila solidna. Benayoun je takodje bio dobar. Chamakh i Park se bas nisu pokazali.

          Publika je posteno izvizdala Nasrija. Bilo mi ga je malo i zao. A Kolo Toureu niko. Verujem da bi i Clichy prosao kao Nasri.
          Frimpong legenda odma u prvu a što se tekme tiče pa jbg ono to ti je kup lošijih timova ne treba se zamarati time

          Moram ovo



          Last edited by Lord Gangarić; 30-11-11, 18:18.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Frimpong nam je lud. Wenger je izjavio da su zvizdali Nasriju sinoc zato sto ga vole i jer bi voleli da je on sada u Arsenalu. Sa jedne strane je u pravu. Nasri sada da je ostao, bio bi u narednoj fazi LS, ovako ce vrlo verovatno igrati LE. ;)
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ma ne treba nam takvo govno dobri smo i sa Frimpongom
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • frimpong mi malo lici na balotelija hahha
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Ma ne treba nam takvo govno dobri smo i sa Frimpongom
                  I sa Artetom,Ramseyem i svima. Nasri i ekipa neka se pate u Ligi Evrope.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Španski mediji pišu kako Wenger dolazi lično u Beograd zbog Lazara Markovića

                    Inače danas nam je rođendan i tačno 125 godina postojanja kluba PROUD TO BE A GUNNER !
                    Last edited by Lord Gangarić; 01-12-11, 14:58.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ne gledam domaći fudbal, ali, sudeći po snimcima sa youtube-a, Lazar je krilni napadač, i to dobar. Međutim, mi, ne obazirući se na ove starkelje tipa Aršavin, dakle, dugoročno gledano, imamo već sada jaku konkurenciju na tim pozicijama. To su, Volkot i Ox desno i lijevo Rio i Žervinjo. Dakle, teško da će doći. Više bih volio da vidim Jovetića u Arsenalu, tj. baš bih volio. Opet, ako se vratimo realnosti, najbolji scenario, bar za januar, jeste odlazak Skilaćija i Šamaka, te dolazak Kejhila i nekog klasičnog špica, ko god to bio. Možda Podolski. Ne znam. Priča se. Pričalo se i o odlasku Seska i Samira, pa su momci ostali, uprkos primamljivim ponudama Barselone i Šitija!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Najbolji transferi Arsen Wengera part 2


                        Arsen Wenger čovek koji je poznat kao prvi stranac u Engleskom fudbalu koji je uspeo da osvoji duplu krunu takođe i najtrofejniji menadžer
                        u istoriji Arsenala.
                        Diplomirani inžinjer i ekonomista čovek koji govori šest jezika ali pre svega definitivno njegov najveći talenat je pronalaženje mladih i perspektivnih
                        igrača koji posle par odigranih sezona u njegovom timu postaju igrači svetske klase oko kojih se otimaju najveći giganti fudbalske industrije .



                        5: Marc Overmars In: £7m Out: £25m



                        Overmars je došao iz Ajaxa posle osvajanja 3 titule šampiona Holandije.Brzo se uklopio u igru iako se nije zadržao dugo ali njegovi golovi posebno u derbi
                        utakmicama su pokazali njegov kvalitet.Novcem od njegove prodaje dovedeni su Robert Pires,Sylvain Witford i Lauren.


                        4: Cesc Fabregas – In: £500k Out: £35m(ish)



                        Većina vas zna priču ovog igrača doveden kao tinejdžer sa 16 godina , prvu utakmicu u dresu Arsenala zaigrao sa 16 godina i 177 dana .Iako je sa Arsenalom
                        osvojio samo jedan značajniji trofej svojim zalaganjem na terenu zadobio je srce mnogih navijača i time zaslužio četvrto mesto .


                        3: Robert Pires – In: £6m Out: Free



                        U London je došao za cifru od 6 miliona koje je opravdao veoma brzo.Svojim fantastičnim partijama osvojio je dve titule šampiona Engleske tri FA kupa i bezbroj
                        pojedinačnih nagrada .Mnogi novinari su ga proglašavali za najboljeg igrača na ostrvu u sezoni 2001-2002 .


                        2: Robin Van Persie In: £2.5m Now Worth: £100m



                        "We dont need Batman we have Robin" Leteći Holanđanin čovek koji je svojim golovima ostavljao bez daha mnoge fudbalske fanove jedini pravi problem ovog
                        fantastičnog napadača jesu povrede .Gotovo da nije bilo sezone u kojoj Van Persie nije presedeo nekoliko nedelja ali ni to ga nije omelo da briljira u momentima
                        kada je bio najpotrebniji.


                        1: Thierry Henry In: £11m Out: £16m




                        Jedan jedini neponovljivi kralj Thierry Henry! Čovek zbog kog sam počeo da navijam za Arsenal ,čovek koji je svojim igrama bio uzor mnogoj deci sveta .
                        Mnogi ga nazivaju najboljim igračem Premijer Lige svih vremena .Osvojio je dve lige, tri FA kupa , bio je Francuski igrač godine čak pet puta , u PFA timu godine
                        je bio šest puta za redom , osvajao je Zlatnu kopačku PL četiri puta i Zlatnu Evropsku kopačku dva puta.U 369 nastupa za Arsenal postigao je 226 golova i 92 asistencije .
                        Tako da je legendarni Henry bez sumlje najbolji transfer Arsen Wengera ikada.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • i ja sam zbog henry-ja poceo da navijam za arsenal 2005 godine....
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Originally posted by Iceman View Post
                            i ja sam zbog henry-ja poceo da navijam za arsenal 2005 godine....
                            Ja sam malo ranije tamo negde oko 2001
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ja sam najvise zbog Henrya poceo da navijam za Arsenal, ali ne samo zbog njega vec i zbog lepe igre celokupnog tima. Moze se reci da sam ih zavoleo na prvi pogled.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Dobar plakat.



                                http://www.talksport.co.uk/magazine/...unners-history
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X