Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCARA View Post
    Top3. Kos i Kompani ispred
    Kompany,Koss,Toby Alderweireled, pa onda Smalling. :P
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ramsey je nešto najbolje što se moglo desiti Arsenalu nakon ovih silnih povreda. Motorika i pokretač ekipe. To što ima ograničenja uopšte mu ne zamjerim, predobro igra da bi mu se završnica uopšte kritikovala.
      sigpic

      Comment


      • Dobar je Remzika nema šta samo ga ta završnica ubi u pojam čovek se pogubi ispred protivničkog gola ne zna gde ujeda ali opet videli smo i sami koliko nam znače njegovi mišići i kondicija
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Oni koji veruju da se istorija ponavlja, onda mogu slobodno da stave novac da će Arsenal osvojiti titulu.

          Razlog, poslednja dva puta kada je Arsenal bio drugi na tabeli pred Božić, na kraju je i osvajao ligu. Zapravo, čak pet od poslednjih 6 puta kada je Arsenal osvajao ligu je ovo bio slučaj.

          Dalje, pogledajte njihov bilans protiv sedam najjačih ekipa u ovom trenutku u Premijer ligi.

          Kristal Palas - Arsenal 1:2
          Lester - Arsenal 2:5
          Arsenal - Mančester junajted 3:0
          Votford - Arsenal 0:3
          Arsenal - Totenhem 1:1
          Arsenal - Mančester siti 2:1

          Ima još razloga, Arsenal je jedini od velikana ove godine stalno dobar što se tiče rezultata. Imaju kontinuitet, za razliku od ostalih. Junajted je vezao 6 mečeva bez pobede, Čelsi ima jedan od najgorih startova u novijoj istoriji, Mančester siti je zabeležio već pet poraza, a niti jednoj ekipi nije pošlo za rukom da osvoji prvenstvo nakon što je zabeležila toliko poraza pre katoličkog Božića.

          Liverpul je posebna priča, oni imaju slabiji procenat pobeda pod Klopom nego što su imali pod Rodžersom ove sezone. Ova sezona je za njih sezona revitalizacije, u narednim možemo da pričamo o njima kao konkurentu za najviši plasman.

          Arsenal je u odnosu na prošlu sezonu 9 bodova ispred, i to dovoljno govori o njihovoj ovosezonskoj snazi.

          Tandem Ozil-Žiru nastavlja da zadivljava sve. Ozil posebno, zabeležio je već 15 asistencija, oboriće sigurno rekord Premijer lige ako nastavi ovako i postaviće jedan novi, neoborivi. Sa druge strane, njegova saradnja sa Žiruom je fenomenalna, Francuz konačno nema tokom sezone problema sa povredama, a ima i odličan skor, na skoro svakih 100 minuta postiže olove što je odlično za jednog napadača.

          Po meni glavna karika jeste Peter Čeh. Znate i sami da je golman pola tima, zna to i Arsen Venger koji je samo njega kupio u prethodnom prelaznom roku potrošivši 11 miliona funti. Nakon nešto slabijeg starta vratio se u staru formu, jedan je od najboljih golmana na svetu i to je ono što je bilo potrebno Arsenalu prethodnih sezona.

          Znate još da Arsenal po pravilu bolje igra u drugom delu sezone, tako da...

          Ako pogledamo formu ostalih, jedino je možda Lester kandidat, ali da se ne zavaravamo, nemaju šanse da osvoje Premijer ligu.

          Fin tekstić

          Comment


          • Ja već rekoh da ste favoriti, nikako ne mogu da stavim raspale šeike ispred Arsenala. Ali opet, ne treba ni Lisice otpisivati jer ono šta ljudi prikazuju ove sezone je van svake pameti. Zamislite vi to pomračenje uma da vam je neko rekao na početku sezone da ćete se za titulu boriti sa Lesterom
            Last edited by Indigo; 23-12-15, 12:03.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ma ne moze Lester da izdrzi ovaj tempo, jos sada kada krene ovo ludilo da se na svaka dva, tri dana igraju tekme, upravo ce se videti dubina ekipe.

              Comment


              • Pincaro jel to tvoj tekstic? Malo mi cudno na kraju sam sebi da govoris fin tekstic Ali u svakom slucaju tekst sve objasnjava

                Comment


                • Ja isto mislim da u ovoj ludoj sezoni Arsenal osvaja titulu! Previše zapinju ostali, a i ''lisice'' će svi timovi u drugom djelu početi shvaćati ozbiljnije.

                  Comment


                  • Sve lepo euforija i to, Lester da se zadovolji ako bude u top 4,svaka njima cast bas su osvezenje i neverovatno konstatnial kad tad ce posustati.....
                    Mi izgledamo dobro jos kad se vrati Kokelan,Jack,Welbek,pa drugi koji se u medjuvremenu povrede Trka ce biti u dvoje,Al polako ne kaze se dzabe utkm.po utakmicu,,Citi je igrao i vise nego solidno protiv nas ,lako ce oni napraviti seriju pobeda,nisu zaboravili da igraju fudb.Kako nam prepisase ligu boze kao da je osvajamo svake druge godine,ima jos mnogo da se igra samo fokus protv svake ekipe podjenako..
                    sigpic

                    Comment


                    • Hoće li se vratiti Koke pre Barse? Nisam ispratio koliko će dugo biti van terena. Baš ne bi valjalo da Flamini bude tu u prvih 11 protiv Barse...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Doci ce veznjak da popuni tu rupu ako ispadne nesto da moze da se uradi, ali Mendes je odlucio da je malo pazario ljetos pa preuzima opet inicjativu, mora novi filter za bazen da kupi

                        Trebao bi Coq da se vrati nekad sredinom februara.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ne bih ja sad kačio Arsenalu etiketu teškog favorita pogotovo ne uz te prideve,"must win zbog te i takve konkurencije",lako je sad o tome pričati,oni sami po sebi imaju breme koje nose zato što jesu top klub a trofeja,bar tog najbitnijeg nisu videli dugi niz godina.

                          Sad u kakvom su sosu Siti,Čelzi i ostali ne treba da se iskoristi kao otežavajuća ili pak olakšavajuća okolnost u zavisnosti od toga iz kog se ugla gleda sve to.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Naveo je Wenger ljetos zbog cega je Arsenal u predonsti i to se ispostavilo kao tacno, a to je stabilnost kluba iznutra, a i izvana.

                            Svi ostali veliki klubovi su poljuljani raznoraznim spekulacijama, samo Wengera i Arsnela boli briga za ove gluposti sa trenerima.

                            Ovo je velika sezona, koju ako mali klubovi iskoriste, jaz, koji je i onako vec mali, smanjit ce ga jos vise izmedju velikih klubova i njih.

                            Ne boh ja rekao da je nikad losiji PL, vec bi rekao nikad uzbudljiviji PL i nenormalna je konkurencija. Mali klubovi su se pojacali, smanjili razliku i sada mogu ravnopravno da se nose duzi niz mjeseci, sa vjerovatno 2 ili 3 perioda losih rezultata u sezoni.

                            Arsenal je imao za sad jedan, ako budu imali jos jedan nece osvojiti titulu. Pravilo je da klub koji ima samo jedan period slabe rezultate uglavnom uzima titulu. Onaj sa dva, vec ne.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne radi se o konkurenciji i neizvesnosti nego o kvalitetu fudbala. Bas lose utakmice ove i prosle sezone.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne slazem se nikako,pa ja se odusevljavam ove sezone partijama WH,CP,Lestera,Totenhema,Evertona pa cak i Sanderlenda,Noric isto,Bornmut lepo igraju

                                Jedino su mi negledljivi WBA,Chelzi posebno,Vila i Njukasl nisu dosadni kolko su prelosi

                                Arsenal,Junajted,Livepul gledao plafon po 3 utakmice,pratio ih samo preko MOTD tako da ne mogu nesto za njih da komentarisem puno
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X