Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tripletarima bi trebalo biti svejedno ko ce im doci u 1/8
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Odlicna utakmica veceras,Joel bas ugrozio OXovo mesto u timu,bravo momak ,da nastavis tako ,kakva samo asist.kod drugog golaZiru nije mogao bolji tajming za prvi hettrik za klub
      Za zreb samo ne Barsa ,bilo ko drugi mozemo da se nadigravamo u dve utakm.al sa barsom ne
      Sinoc nisam mogao dvojicu drugara da prozivam za mancester ,dok ne prodje ovo vece,vec sam poceo da im pomeram dupe za LE itd.
      sigpic

      Comment


      • Treba februar da se prezivi, najgori mjesec u Engleskoj definitivno. U martu i aprilu je vec druga stvar, po pitanju forme Arsenala
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Alexis is on course to return to training next week ahead of Arsenal's game against Man City. [SoyChile]


          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mene jedna stvar interesuje sada, a to je gdje je Gang i jel popio cijeli inventar u svom kaficu veceras?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Mene jedna stvar interesuje sada, a to je gdje je Gang i jel popio cijeli inventar u svom kaficu veceras?
              Kakav crni inventar bio sam kod kuma pili smo neku rakiju otrovnicu celu noć sam sanjao kako me Gatuzo juri hoće da me bije

              Što se tekme tiče koliko mi je drago što smo ovako prošli iako su nas svi otpisali jos posle prva dva poraza
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Sreca da si kod kuma bio, pa makar Gatuzo ganjao, sinoc da si otvorio kafic ko protiv Bayerna dobro bi najebo

                Necu da se mjesam u diskusiju u temi LP da ne bude da sam opet iskompleksirani provokator, ali ja mislim da Arsenal moze osvojiti LP jedini od Engleza ove godine. Tesko, ali ne i nemoguce. Posebno jer ce se vratiti igraci do tad.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Meni bi bilo dosta i ligu samo da osvojimo, svesni smo svi da nam nedostaje jos dosta stvari da bi bili konkurentni za LS. A jako mi je drago sto smo prosli sinoc u inat! Cak mi je zanimljivo peckati Djavole u LS temi.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • "On je inteligentan. On je kao muzičar koji uvek svira prave note u pravom trenutku. Kada treba da doda loptu on je doda. On izlazi iz nemogućih situacija na pravi način, ali nije neko ko će siliti loptu, učinak tima mu je uvek važniji od ličnog ega", rekao je Venger.

                    Da ne bude zabune, nije rec o nasem Gorančetu, vec Venger to o Mesutu.

                    Comment


                    • Ono kad jednim potezom izbacis sestoricu
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment



                        • Nema brat zivaca da miruje i leci povredu

                          Comment




                          • Ne zna Olivje, a-a levat.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma nee zna... Drvooo! Balvan... Deblo...

                              Comment


                              • Pobedio
                                https://vine.co/v/iZub1jUD6ZY

                                pss... nisam uspeo da ugradim vine pa sam na kraju samo link okacio.
                                Last edited by krele90; 11-12-15, 11:10.

                                Comment

                                Working...
                                X