Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Je l' ima neko link za acestream? Konacno sam ga skinuo
    Probaj nešto odavde...

    http://www.livefootballol.com/stream...s-arsenal.html
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ja gledam njemacki SkY 5 na sopu, jedva nadjoh link.

      Inqce Theo i Mesut nisu 100% spremni, samo da se ne desi povreda.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nasao sam vec BT sport Europe negde, ali hvala u svakom slucaju

        Comment


        • Rekoh vam ja lepo tamo negde u oktobru na ovom topicu kad ste pljuvali Vengera da je jako ruzno, Profesor sa ogromnim P je to
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment




          • Najpotcenjeniji!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Rekoh vam ja lepo tamo negde u oktobru na ovom topicu kad ste pljuvali Vengera da je jako ruzno, Profesor sa ogromnim P je to
              Wenger se pljuvao samo zbog povreda i nekih gluposti. U oktobru ga niko nije pljuvao, u novembru jedino. U oktobru je pocistio United i Bayern
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mozda ga nisu pljuvali ali su nas mnogi otpisali da necemo proci grupu posle te 2 startne tekme ipak bitno je odrzati kontiunitet u LS. Ko zna kako cemo izgledati za 2 meseca, mozda budemo i konkuretni koga god da izvucemo. Bajern ne mozemo. Volfsburg bi bio fin rival po meri

                Comment


                • Zar nisi pre meca, vec video velikog P u ligi jevrope. Na tvoju veliku zalost, zabari ce morati jos mnogo mnogo da se potrude za to cetvrto mesto.
                  Nadam se da ce Wenger iskoristiti januarski rok.
                  Last edited by Brian McShtull; 09-12-15, 21:57.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Septembar onda, nakon poraza u LS je bila prica.

                    Pa za ITA koeficijent je cak bolje sto je Arsenal prosao, da ste otisli u LE verovatno bi ste dogurali daleko i time nabili koeficijent, ovako po pravilu ispadate u 1/8 i nema tu nikakvih bodova.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Wenger se pljuvao samo zbog povreda i nekih gluposti. U oktobru ga niko nije pljuvao, u novembru jedino. U oktobru je pocistio United i Bayern
                      Pa nije bas da ga niko nije pljuvao. Akan ga redovno pljuje svakog meseca, pa i oktobra

                      Sada je najjace da izvucemo Barsu
                      Ja bih najvise voleo Volzburg, Zenit nisam gledao tako da su mi oni enigma.

                      #tripleta

                      Comment


                      • Barca sad igra prebolesno, igrao i Bayern prebolesno pa su fasovali 2 komada na Emiratima. Alianz ne treba spominjati. Ako dodje neko od jacih bit ce ekipa na okupu i sto da ne, nista nije nemoguce, al daj bar nekog lakseg.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • I prosle godine smo dobili najlakseg(Monaca) pa opet nesrecno izduvali. Ja bih samo Barsu voleo da izbegnemo, cak ne bih imao nista ni protiv Atletika da igramo.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Daj nekog tipa Monaco
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Pokazao si se kao dobar prognozer, po tvome Arsenal ce osvojiti LS ove godine. Posto si ih pre meca vec stavio u LE, a sada ih izbacujes tri meseca pre pocetka dvomeca.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Real Madrid
                                At Madrid
                                Barca
                                Wolfsburg
                                Zenit
                                Moguci protivnici, samo ne Barca ili Real i ja prezadovoljan.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X