Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li meni neko da kaze koja je vjerovatnoca da ti dva centralna vezna dozive istu povredu u roku od 10 dana?

    I Cazorla ista povreda kao i Coq, tri mjeseca van terena
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • E sad sam ubedjen da ce stari lisac biti aktivan na tržištu. Prosto moraće pa makar to bilo i u vidu neke pozajmice ali lik ce morati dovesti nekog. Sto je najgore meni se cini da ovim povredama nema kraja i da ce se nastaviti

      Comment


      • Ma šta mu vredi sad da dovodi pa da nagomilamo 100 ljudi na sredini terena , greška je napravljena na početku sezonu kad je dozvolio pojedincima da ostanu i nije hteo da dovede upgrade , sad možemo samo da kukamo
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ja krecem da kukam jos malo kad zagusti pred praznike sa rasporedom,to ce biti kukanje na visem nivou,do sad sam kuko ono klasicno dal Arsen kuka sto nikog nije doveo, na leto,verov.ne
          sigpic

          Comment


          • Evo u ovoj situaciji i da je doveo igraca na sredini opet bi bili kratki jer ovo nije normalno. Dva igraca sredine terena imaju ostecenje medialnih ligamenata koljea, obojica nakon udarca u koljeno koji su dobili.

            Mislim sta je sljedece, lom noge?

            Za Sancheza je bilo ocekivano jer je on sam debil i nece da odmara nikad. Igra povrijedjen za Cile i dodje u Arsenal i laze doktore da je dobro, a ti kao menadzer ako ti je najbolji igrac zdrav neces ga sigurno ostaviti na klupi. Glupan, ali fenomenalan igrac.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma pravi je djavo Sancez, sve je uspeo da prevari da je zdrav i odmoran. Dok ti Aki smisljas ove alibi price, uzima Klop titulu.

              Comment


              • Ja sam gotovo siguran da Aki radi kao Arsenalov tajni PR u predelu Balkana
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nisu ovo alibi price, glupo mi je da covjek dva puta ide u Cile da igra kvalifikacije povrijedjen i poslije toga bude slijepi posmatrac na terenu 5 utakmica. I onda kad ga pita doktor jel umoran on kaze nije. Mislim svaka njemu cast sto se nikad ne zali da umoran i da radi svoj posao sa nenormalnom predanoscu, ali mora covjek nekad i da ohane.

                  Mislim evo sad da si ti menadzer i kaze ti igrac super se osjecam hocu da igram, sta ces mu ti reci? Ne, ne danas ces da odmoris nema veze sto se super osjecas i sto si mi najbolji igrac, danas odmaras, pa makar izgubio tekmu.

                  Nemam ja sta traziti alibije, listajte postove iz augusta gdje sam jebavo familije sto se ne dovode igraci sredine terena, sto ne trosi pare i tako to.

                  Sada u ovom trenutku ja nemam sta da psujem i rondam sto nije doveo igrace jer to nista ne mjenja i ne moze se promjeniti, a onda kad sam psovao moglo se promjeniti. Prvi sam ja jebo sve Wengeru sto nije vratio Fabregasa, pa onda sto je propustio Vidala i na kraju sto se zajebavo sa Benzemom umjesto da je doveo veznjaka kako treba da pokrije Coqa. Govorio sam da je dobar Coq, ali ne moze sam, jebiga past ce neka povreda, jos kad sam govorio da Arteta nema vise noge za fudbala bilo je opet mucke manipulacije. Evo ga Arteta ne moze jadan poluvrijeme da izdrzi bez da se povrijedi.

                  Al jebes ti ovu pricu gore, daj da mi skontamo neko mrtvo cudo da prodjemo Oly i dobijemo rasapali Sandrlend za vikend sa 11 povrijedjenih igraca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Znaci ti tvrdis da je on povredjen igrao za Cile, a onda se vratio zdrav u London i takav igrao ? Nije to nikakva filozofija videti umor kod igraca na treningu i na utakmici, niti je Arsen u horoskopu francuska sobarica pa mu ovaj prodao pricu kako je spreman za tekmu.
                    Nije meni toliki problem ni ta povreda ni to sto je leti samo Ceha doveo. Problem je sto se te masovne povrede igraca desavaju citavu deceniju, iz sezone u sezonu, a on kao menadzer nije nista ucinio da se to vise ne ponavlja.

                    Comment


                    • On je bio povrijedjen za Cile i dosao je u London imao kratku pauzu gdje nije bilo problema i onda se poslije tekme javio problem sa zadnjom lozom. Mali, ali problem. I onda pred tekmu sa Norvichem pitaju njega doktori da li ga boli, on kaze dobro je i oni to kazu Wengeru.

                      On ce naravno da odabere igraca koji je zdrav, svak normalan bi to uradio.


                      A to sto on nije nista uradio, e to je ono sto mene jebe u mozak. Ne mogu jednostavno da vjerujem da je covjek koji je revolucionar u nekim stvarima toliko glup da ne moze da skotna zasto se povrede desavaju, jednostavno mi nije jasno.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Najgore je sto svi zive vide u cemu je problem, samo onaj ko treba da vidi nikako da skonta. Ja se samo bojim da on bude aktivan na trzistu u januaru a da pojacanje bude neko tipa Kim Kallstroom.


                        Arsène Wenger has revealed the latest team news ahead of Saturday's Premier League game against Sunderland:
                        on the team news...
                        We will make a decision on Saturday on Koscielny and Walcott, they could both make the squad. Gibbs is available again for the weekend.
                        on Alexis, Cazorla and Arteta...
                        At the moment on Alexis, Santi and Mikel, we don't know how long they will be out for.
                        Last edited by Tobdzija; 03-12-15, 14:53.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Za vikend bi mogli da se vrate i Volkot i Koselni i Gibs. Po mojoj nekoj zelji, Volkot bi mogao da igra po levoj strani, a desno Ox. Negde sam video da se uskoro i Vilser vraca, pa eto jos jedne opcije u vezi. Nagradno pitanje: Da li mogu Remzi i Vilsir da igraju zajedno na sredini terena?

                          Comment


                          • Remzi i Vilšir i jesu igrali na sredini terena pre onog Remzikinog loma noge tako da može , samo pitanje koliko su ukomponovani .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Dimitrije View Post
                              Za vikend bi mogli da se vrate i Volkot i Koselni i Gibs. Po mojoj nekoj zelji, Volkot bi mogao da igra po levoj strani, a desno Ox. Negde sam video da se uskoro i Vilser vraca, pa eto jos jedne opcije u vezi. Nagradno pitanje: Da li mogu Remzi i Vilsir da igraju zajedno na sredini terena?
                              To je ono što sam oduvijek propagirao dok su obojica bili zdravi u istom trenutku. Kada Ramsey i Wilshere igraju zajedno u sredini to liči na sve ali na igru nikako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vilsir je i u repki igrao znatno povucenije, u dnu romba, koliko se secam. Samo treba Venger da im utuvi u glavu da nije svrha veznjaka da glumi centarfora, nego, kako je jednom i sam Venger lepo rekao, da oduzme loptu na sredini i uputi dobar pas. Obojica su dovoljno brzi i okretni, samo im treba disciplina..

                                Comment

                                Working...
                                X