Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Kokelan u Frajburgu na posudbi. Ne pise da postoji mogucnost kupovine. Ne znam. Veliki potencijal. Mislim da mnogo moze ovaj covjek. Nadam se da ga strpljenje nece izdati, te da ce zaigrati za Arsenal, ali kako kad ide u ovako male klubove na posudbu? To mi nije jasno.


    http://www.arsenal.com/news/news-arc...eiburg-on-loan
    čisto da se podsjetimo ko je vazda gajio nadu i simpatije prema sad već proslavljenom Le Coqu! Da nam se brzo oporaviš i vratiš još ljuđi!

    Što se Čembersa i sredine terena tiče, to je Wengerova ideja i to je on rekao ničim izazvan, čim je ovaj kupljen. U fazonu, plan mu je da ga obrazuje za zadnjeg veznog, kao tu ga vidi.
    Last edited by Ves; 01-12-15, 16:31.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ves jedan od rijetkih

      Ja nisam vjerovao priznajem, katastrofalna greska od strane mene
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Joj kakav crni Chambers. On je za sad vrlo los, ali perspektivan stoper. Nekojte majke vam povlaciti tu pricu njega u sredini.

        Onih 10min protiv Dinama je izgledao ko tele na terenu. Ne zna kud da ide u tom svemu je uspio da presijece 3 pasa na cistu srecu sto su igraci Dinama nesposobni.
        Slabo hranis Aki ti tvoje izvore, igrao nam sada Cembers na dm sa ovom u21 ekipom. Polako ga gura na tu poziciju. Meni je on vise perspektivni bek nego li stoper, mada kapiram da se nece gurati vise na beka zbog Belerina i Dzenkare.

        Moram da primetim da nas glasnogovornika u ovoj temi iz dana u dan sve manje, tako da bi bilo pozeljno da progovori i nas prekaljeni voajer Vilserica u cilju opstanka i buducnosti ove teme

        Comment


        • Znam da je igrao sinoc dm-a sa U-21 i kaze Gatting da je bio dobar, al mu nesto slabo vjerujem.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa verovao li mu ili ne, bolje on da igra jer moze se i neka korist izvuci, od Flaminija nema nikakve koristi.

            Inace, na danasnji dan pre 129 godina je osnovan ovaj klub.

            Comment


            • Kako nema od Flaminia koristi, covjek je buduci milijarder treba da otjera Kronkea

              Salim se. Ja prvi ne gotivim Flamidala, pa opet mislim da je 16 hiljada puta bolji od Chambersa.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • http://www.theguardian.com/football/...zorla-ligament

                2 igraca u ekipi otisli ligamenti i to nakon udaraca u koljeno. Divno. Evo sad i ovdje 2-3 mjeseca, samo zavisi koji ligamenti su otisli, moze to da ode i na duze, a u njegovim godinama ako je nesto gore, to je terminalna povreda.

                Sancheza koliko je lud ocekujem da bude spreman za pola predvidjenog vremena.

                Remzika i Flamidal idu sad u vezi i samo nek nas bog cuva po pitanju promahe pozadi, sa Remzikom i njegovim lutanjem u sesnaestercu, al haj mozda otkrije opet onu ludacku formu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • I ja sam za Flaminija pre,al na sta smo mi spali,sad treba da izmisljamo poziciju za Cembersa,tj.da se uci sad itd.ili da se pouzdamo na Flaminija 3 mesecaBem ti ceo svet je znao da nam je trebao DM podrska,al sad ima da strepim kad budu kontre i slicno,I bez onog kvaliteta nije bilo na trzistu na leto,skupi i tako,nema opravdanja za to nikakvog..Imalo je igraca na toj poziciji,da se na vreme krenulo,bas steta ako popustimo u borbi za titulu,jer nam je to jedna od kljucnih pozicija bila i ranjiva uvek
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Gang brate ta ista Barsa je imala Turea, Songa, Maskerana kao zadnje vezne pa je dodao Buskets. Poenta njih je da ljudi igraju skroz drugačiji presing i da njima nisu potrebni toliki mišići. Ali i oni su ih imali. Plus je liga takva da se drugačiji fudbal. Imaš ekipe iz sredine tabele koji gledaju da igraju tehnički lepše da tako kažem. To u Pl ne prolazi. Nadji ekipu koja nema bar jednog igrača PL koji je više mišić. Moraš da imaš i jedno i drugo ili da igraš presing kao Barsa. A to tesko da može bilo ko. Evo Bajern ima Vidala i Javia plus Xabia i Tijaga.. Zajebano je dosta nemati takve igrače u ekipi. Ne znam sto se ne forsira više mali Chambers mora da se istrpi ili da se dovede tako neki lik.
                    Brate imala je tri fizički jaka igrača i to na pozicijama na kojima je preka potreba ovo ostalo su sve bili igrači ispod 1.80 ali zato agilniji,brži i tehnički spremniji od brđana sa visinom i snagom . Poenta je da se fudbal promenio dosta i da se uglavnom koriste agilniji,brži i tehnički spremniji igrači i da ne možeš više da sastavljaš ekipu po fizičkoj snazi , mislim možeš ali u beton ligama .

                    Naravno postoje izuzetci u kojima igrači imaju i brzinu i visinu i tehniku poput Ibre,Anrija,Pogbare itd ali su to jako retki igrači.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Meni nekako drago sto ce Cazorla odsustvovati, bas mi je katastrofalan u poslednje vreme.
                      Last edited by Tobdzija; 02-12-15, 12:05.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Naravno da je katastrofalan kad igra nonstop svaku tekmu cak ga ni ne menja kad moze. Bice gadno sad na sredini ali makar odbrana u punom sastavu, kad se vrati Wallcot igrati opet sa njim u prvoj pa na kontre vrebati drugo nam nepreostaje
                        Last edited by krele90; 02-12-15, 12:27.

                        Comment


                        • Gang.
                          Ali ceo njihov sistem je takav da njihov zadnji vezni ne mora da bude tolika sirovina bar ne u 90% tekmi. I da ne mora da igra ono što su igrali Viera, Kin. Presing koji igraju ostali igrači iz sredine i napad je preopasan. A to još malo koja ekipa može da isprati. Oni su žrtvovali snagu da kažem ali dobili na brzini i tehnici. I upravo iz te brzine dolazi im presing koji je dobar deo njihove odbrane. Samo vidi koliko manje skokova i klizećih ima njihov DM nego recimo Matic, Fernandinjo možda i gresim. Njima je to sistem koji se primenjuje godinama a druge ekipe bi to za sezonu ili dve. Vidi samo United.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • I to je ono o čemu pričam da se fudbal drastično promenio , sve više ekipa kopira njihov stav igre . Poenta je da su oni najbolji klub u proteklih 10 godina i da su modernizovali sam fudbal i ubrzali ga i sve više ekipa pokušava da ih kopira .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Jeste ali to ne može sa Kasorlom, Kerikom... Plus oni igraju sa 3 u sredini od kojih je jedan Andres koji je Bog. Imaš Rakitica i Busketsa koji previše dobro kapira tak ceo sistem. Plus tu će biti i Arda i još neki klinac. Ni Arsenal ni United ne mogu to da isprate. Što zbog povreda što zbog igrača koji ne mogu da igraju u tom sistemu. Tako više ne znam sta da mislim. Ja sam mislio da će bar nama sredina sa 3 biti prejaka. Ali vidiš da je i ona ćorava i da se patimo i mučimo. Vama će tek sada biti zajebano bez Santija i Koka.
                              Last edited by l1m4r; 02-12-15, 12:56.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Vise bez Coqa nego zbog Cazorle. Trik je da Remzika moze da isprati tu poziciju, mozda cak i bolje od Santia, ali ako ima nekoga disciplinivanog iza sebe da mu cuva prostor dok se on vrati u odbranu, a Flamidal je sve osim disciplinivan da drzi poziciju.

                                Prije 3 godine ono dominiranje u sredini Remzike koje ga je onda lansiralo da ima punu prejaku sezonu kadje Mesut dosao je bilo prestrasno jer je pored sebe imao disciplinivanog Artetu koji je i mogao da isprati sve. Plus ga je gurao veliki Mesut nenormalno i dominirao je.


                                Walcott ce biti spreman za klupe protiv Sundrlanda. Mislim da je vrijeme da neku domacu tekmu odigramo, ne pamtim kad smo kuci igrali u PL.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X