Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do Norvica isli letom od 15 min??? Ko ce putovati autoputem sat/dva

    Comment


    • Zadnjih par godina redovno putuju u Norvich avionom, a svugdje drugo idu vozom ili busem. Neki je rwzlog jer se ceka dugo neki radovi navodno se potrefe.

      A i sta ih briga, lako je kad imas custome made Airbus A320 samo za putovanja na gostovanja, moze sve kad ti je top avio kompanija glavni sponzor
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Henryj View Post
        Icardi je stilom igre i fizikalijama slican Giroudu?
        Donekle, samo je Mauro brzi i bolji tehnicar.


        Ja se secam da je Icardi pre godinu-dve objavio sliku na twitteru i kao drzi jednu ruku na volanu, a druga mu ispod, a opis slike "Zasto me Wanda tera da vozim ovako"?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Brat mi je Gorance to se valjda zna i samo jos cekam da mu umjesto profesionalca legne umjetnik ove igre na avatar
          Više mi pašu profesionalci, umetničke duše su nepouzdane.

          Originally posted by AK47 View Post
          Progledao cak i Goran kad je u pitanju Ozil,ne moze da negira sramota
          Nek odvede ekipu do triplete i priznaću ga.

          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Neces Aksone docekat Gojka brata da stavi Mesuta oca na avatar, tesko. Jedino opkladom da ga navucemo, ali iskusan je Gojko brat, tesko ce on da padne u zamku i da izgubi opkladu, brat je to
          Ako dođe tripleta ide Mesut na avatar do sledeće triplete.

          Comment


          • Добар је Месутара за сад Горане мојне га хејтујеш , а за триплету ће нам требати Худини

            Него промаши ја тему малопре уби ме алкохол

            Reports from Britain revealed the-18-year old Breel Embolo is the major target for Arsenal in the Winter transfer window.

            The-18-year old striker impressed fans with his stunning performances for Basel; Embolo has already scored 24 goals in 67 appearances in all competitions.
            Неколико портала преноси за овог клинца , искрено први пут чујем за њега али ми цео трансфер доста смрди на нас тако да је могуће
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Smorih sedok procitah ovu Gangarinu cirilicu, ovo on mene kaznjava sto hejtujem Murinja stalno

              Nego danas, mora pasti pobjeda, ne smije City da pobjegne, jedino su oni pravi konkurenti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ocekujem pobedu,nece biti lako,,,da vidimo malo magije i danas protiv njih kao prosle god.tamo ...
                Ramzi


                I pretprosle
                Jack
                sigpic

                Comment


                • Norwich, Sunderland i Villa se treba uzet svih 9 bodova. Sve ispod toga je nedopustivo.

                  Comment


                  • Taj Embolo je najveci napadacki potencijal na pesu , mada ga nikada nisam gledao.
                    Ikardi je budaletina, Lakazet je moj izbor

                    Comment


                    • Samo Mauro Icardi! Kako bi se on posprdao ligom uz Mesuta i Alexisa uz sebe.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Cisse ili Lukaku kao alternative Giroudu, a volio bi vidjet Lukakua kao nasljednika Girouda jednog dana. Velika zelja mi je bio Benteke, ali nazalost zavrsio je u krivom klubu.

                        Comment


                        • Comment


                          • Odlicna stvar sto je Chamberlain na klupi. Vreme je za 3 boda!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Jos i Ozil neka se povredi, pa da ugasimo klub.

                              Comment


                              • Pa dobro,mesec novembar zaboraviti,bez jebene pobede u ligi
                                Povrede ne cude, igraca nema,nadam da Mesut ima toliko magije da od svakog pravi igraca,Kao sad ocekujemo Ox da prelomi u korist nas a covek je od pocetka sezone ocajan,nadam se da ce od ove povrede zablistati kao u predsezoni al pitanje..
                                Santi ocajan vec mesecima, na momente solidan al logicno kad rec rotacija ne postoji u nasem recniku,takodje i za Zirua slicno..,1 bod od verovatnih 6 na ova 2 gostovanja gde se osvajaju titule,nadam se da Wenger zna sta ce raditi u januaru,on ce prvi odgovarati u maju
                                Al dobro sezona je duga svi timovi su nesto pogubljeni srecom,city jedino sto izgleda da se budi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X