Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kad se vraca Wilshere otprilike? Ja sam zaboravio sta je Welbeck povredio, taj povredjen godinu dana sigurno.

    Ali priznaj i sam da ako ove godine ne uzmemo PL, kada su svi konkurenti losi, ko zna kad cemo. A Wenger em nije odradio prelazni rok, em nema plan B. To su recimo krivice za neke kikseve.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Welbek povrijedio casicu koljena u aprilu ove godine.

      Wilshere se vraca pred bozic, tada bi i Welbeck trebao, ali nece on poceti igrati prije januara.

      Nama kad se vrati Remzika vratilo nam se pola ekipe i molit boga da nije Coq povrijedjen teze.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Titula kao da nam se nudi,al dal ce stare greske nas kostati i ove sezone,sudicemo na kraju..,razocaran sam ovim porazom bas,moramo bolje,i mozemo,imamo odlicne pojedince i ja i dalje verujem u titulu,idemo da odgovorimo serijom pobeda
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Ja lepo govorio ne moze sam da izgura celu sezonu jer smo poznati po povredama, vecina vas tvrdila da moze. Samo da nisu ligamenti, zamislite da gledamo Flaminija svaki mec do kraja sezone.
          Opet si bio u pravu, nazalost.
          Tu sam ja, ali samo citam sta pisete.
          Last edited by Wilshere_10; 22-11-15, 00:11.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ja ne znam ko je ovde tvrdio da moze da izgura,svi smo uglavnom prizeljkivali DM u letnjem prelaznom,ja pogotovu,Arsen je ocigledno drugacije zamislio,nadam se da nece da nas kosta povreda Koka al svi znamo da ce biti tesko bez njega,Wenger nek sad izmislja..
            sigpic

            Comment


            • Niko ga ne moze kriviti jer nije doveo jos neko krilo jer ih imamo dovoljno, ali se moze kriviti jer mu igra na krilu levi bek a ne na primer onaj mali Adaleide koga je i sam hvalio letos. Trenersku karijeru je izgradio na tim klincima, a sada gura Gibsa da mu igra krilo. Barem da je odmorio Sanceza pa ovaj poraz ne bi pao toliko tesko, ovako nijedno ni drugo nije ostvareno. Sto se tice dm, tu nema sumnje ko je kriv sto su ostali raspali Arteta i Flamini kao rezerve Kokelanu.

              Comment


              • Dje ce jeff igrati protiv onih mesara nije spreman on fizicki za to
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • A za sta je spreman? Za balet? Sta ce na klupi ako nije spreman da zaigra na ovom nivou.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Dje ce jeff igrati protiv onih mesara nije spreman on fizicki za to
                    Pa ti ili neko drugi je govorio pusti Jeffa da se sprda sa onima iz Shefield Wed. u kupu, a kao ovi iz WBA veci mesari od onih iz Wednesday-a? Za njih je fizicki spreman?

                    Trebao je tu Joel da pocne i cao. Inace tu negde pred kraj Joel pogresio neki pas, a Alexis poludeo na njega, strasno se iznervirao.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ne kapiram ja Vengera po tom pitanju, igra sa istih 11 dok se ne onesveste, a kad se to desi ubacuje rezerve bez takmičarskih utakmicama u nogama.

                      Ako im je verovao zašto ih nije malo rotirao?

                      Ako nije, zašto nije doveo par igrača da popuni roster?

                      Opet ponavljam Grizman, Matić, Kondogbija, Marsijal su lako mogli biti u Arsenalu. Para je bilo. Zašto nisu samo Venger zna.

                      Comment


                      • Ona kup tekma je uopce irelevantna. Da je tu izasao sa 11 djecaka i izgubio 11-0 rijeci mu ja ne bi rekao, al je u toj tekmi izgubljen Walcott i Ox.

                        Ovi sve sto si nabrojo gojko igraci mogli su oni svi u Arsenal, ali Grizmana je propustio zbog Alexisa, a imao je dogovor gotov zbog onih zajebancija sa Velom i onda je Sanchez bio na prodaju i okreno se njemu. Isto tako je bilo sve spremno da se dovede Reus to ljeto pa se povrijedi covjek i onda su se gledale druge mete.

                        Sto se Marsijala tice njega Monako nije htio prodati, a kada se United ukljucio i on sam je isforsirao malo izlaz plus je United platio basnoslovnu cifru.

                        Sto se Matica tice on je vazda bio za Chelsea, ali Matic se ne svidja Wengeru zbog tih gresaka u pasovima koje mu se cesto desavaju.

                        Sto se Kondogbije tice tu ga ni ja ne kontam.

                        Ono juce jednostavno nije islo. Promasio majstor Kembl s 3 metra cistu loptu, Mesut pogodio stativu, a oni dali 2 gola iz jednog suta u okvir. Desava se jednostavno plus ono na kraju Santi promasi penal, a nije ga promasio ne pamti ni on kad zadnji put, posebno da se oklizns na nacin na koji se on okliznuo, iako vjerujem da su jebavali travu oko tacke da mu sto vise otezaju izvodjenje penala.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kokelan izgleda pauzira 3 meseca .

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCARA View Post
                            Kokelan izgleda pauzira 3 meseca .
                            Očekivano.. 3-4 mjeseca
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCARA View Post
                              Kokelan izgleda pauzira 3 meseca .
                              Neka, neka se konačno vidi da je ova transfer politika kluba samoubilačka.

                              Neka me neko ne shvati pogrešno, ovo bi se pre ili kasnije desilo, bolje pre januara.

                              Comment


                              • Kokelan je malo i sam kriv jer je previse rizicno uleteo u taj start odma se videlo da nece izaci na dobro... Ali sta je tu je idemo dalje pokazao je barem kako se bezkompromisa bori za ekipu. Sad ce ramsey popunit to mesto na sredini ali onda i dalje zuji na tom krilu koje nema ko da popuni, Kembel je haos los nema samopouzdanja :/
                                Last edited by krele90; 22-11-15, 13:19.

                                Comment

                                Working...
                                X