Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kad krene trpat po 50 golova po sezoni, onda cemo pricati. To tada, cuti da te niko ne cuje, ovde smo ionako svi navikli

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      kad krene trpat po 50 golova po sezoni, onda cemo pricati. To tada, cuti da te niko ne cuje, ovde smo ionako svi navikli
      Ne znam kad je to Bekam trpao 50 golova u sezoni

      Nema to veze kakav si fudbaler. Mario Baloteli kad bi sad auta i motore poceo reklamirat ubio bi sviju u pojam po pitanju marketinga. Princip eyeballs. Cijela juzna Amerika gotivi Sancheza, cijela. Plus pola Evrope. Da krene da prodaje neke svoje gluposti mogao bi sa pametnim menadzerom i jos nekim marketarom da ubije sve redom, jer moze da diverzifikuje neke stvari koje Ronaldo ne moze.

      Plus da dodam da mu treba zenska nekog ranga Irine ili Viktorije
      Last edited by maliajnstajn; 19-11-15, 19:50.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Sta ce ga bolan preskociti Ronaldo se pojavi ne znaju ljudi gdje udaraju ovaj manji od taburea
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja stvarno ne znam ko je vas ucio citati. Jesam ja rekao da ce ga preskocit?

          NE

          Vec da bi ga mogao preskociti isto ko sto je i Ronaldo preskocio Bekama. Samo red, rad disciplina i pravi ljudi u pozadini.

          I haj mi se malo mjesajte u profesiju brendiranja, hajde izvolite, jedva cekam.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja ti kazem da u tom smislu 186 > 169 i tu nema sta da se prica...visina je u ovim stvarima vise nego bitna + Alexis izgleda kao fini decko,a Ronaldo je nesto sasvim drugo...

            Ronaldo nikad nece biti sto je bio Beks,nikad
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Totalno nebitna stvar to sa visinom ima cak i bolje trziste od Ronalda u tom smislu, po pitanju muske populacije. Zene ne trebaju da interesuju nikoga po pitanju trzista.

              Ronaldo je marketinska masina koju je Jorge Mendes napravio zajedno sa Irinom Shayk.

              Bekam je britanac, prestrasnog izgleda koji nije previse morao plasitkom da sredjuje. I njega je stvorila zena, sto je nevjerovatno, ali istinito. Da nije bilo Viktorije, ne bi on imao ovaj brend sto sada ima. Ronaldo je masina za pravljenje para, Bekam je bio isto, ali trenutno ne znam za brojke sigurno, ali mislim da Ronaldo ubija vise nego sto je Bekam ubijao.

              Po pitanju neke velicine, ikone, bla bla bla, BRENDA, ako radis na tome kakvu sliku drzis treba ti par faktora. Nevjerovatan menadzer, onda ti treba budala za marketing, neko ko razmislja totalno drugacije od ostatka svijeta i treba ti zena brend i samo radi na tome i kreni i polako ces da monetizujes svoj brend, kao sto to Ronaldo radi. Covjek ima svoju tastaturu za android sistem.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pa sta ti mislis od koga je CR pokupio ove ideje oko marketinga i toga...vidi se da nisi upoznat da je vecinu savjeta upravo dobio od Beksa nego tu naklapas

                Cuj nema visina veze,dovoljno meni ne bi dalje u ovu temu zalazio
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Izvini jesi ozbiljan po tom pitanju da svojim ironicnim odgovorm meni kazes da veze nemam o cemu pricam, po pitanju sa visino?

                  E pazi sad ovo. Svrha svakog posla je kupac i njegova kupovina, odnosno tvoja prodaja. Ako si ti brend, ti na osnovu svoje slike prodajes stvari, odnosno u slucaju Ronalda pravis svoje modne linije i prodajes ih. Ako mislis nesto da prodajes moras da imas trziste.

                  Ronaldo je 186 visok, odlicno.

                  Prosjecna visina muskaraca u cijelom svijetu je 173.

                  Jeste visina izuzetno vazna kada treba zenske oboriti s nogu, ali kada prodajes nesto trebas da rezonujes sa kupcem. Prva stvar koju ce neki azijat pomisliti kada vidi Ronalda kao diva i njegove velicine odjece je ovo je za mene preveliko i ne svidja mi se. Sa druge strane imas brend osobe koja je mnogo bliza fizickom izgledu tog azijata i on ce da rezonuje sa tim brendom.

                  Ja pricam o trzistu, ne o hodanju po pisti i mahat dupetom.

                  Ono sto je zanimljivo da se ja ovdje u ovoj prici zapravo bavim ovime i radim na tome da osnujem firmu na osnovu ovoga i cak mi dobro ide, al ne veze ja nemam. Ok je.


                  I pliz manite mi se odgovora tipa dodavanja vise vrijednosti i tih gluposti(nosit cu zato sto to Ronaldo nosi), zapetljat cete se i vise necete znati o cemu pricate.
                  Last edited by maliajnstajn; 19-11-15, 21:26.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Tako ce i princika da iskoristi Irinu zbog marketinga

                    I u ovoj reklami odskace Sancez zbog visine, nema nista od takvog brenda. Nadmasio bi Olivije i Ronalda i Beksa zajednjo, samo njega koci to sto ne zna mnogo sa loptom .

                    Comment


                    • Pa pogledaj i na ovoj reklami izgleda malo smijesno jer je manji od svih na reklami

                      CR ima i tu aroganciju prirodnu koja donosi sama od sebe bas mnogo...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nema problema Cristianu se ja divim za ono sto je on uradio i sto ce uraditi. Ocekujem da pokrene uskoro nesto sa autima jer mu je to velika strast.

                        A samo da dodam ovo na visinu malo. Svijetom vladaju mali ljudi. Od Napoleona kepeca, preko Kanye Westa i Vladimira Putina
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Opusteno, porast ces.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nema problema Cristianu se ja divim za ono sto je on uradio i sto ce uraditi. Ocekujem da pokrene uskoro nesto sa autima jer mu je to velika strast.

                            A samo da dodam ovo na visinu malo. Svijetom vladaju mali ljudi. Od Napoleona kepeca, preko Kanye Westa i Vladimira Putina
                            Ma nema veze to covjece razumijes,ti navedes 5 primjera ja 1005

                            Ronaldo jbg pokupio sve fazone od Beksa i jos je internet odigrao ogromnu ulogu u svemu tome...

                            Mene licno to ne zanima ja gledam fudbalere,ali eto kad vec spominjes vidio sam da se uvijek gleda visina i svi pricaju o njoj

                            Originally posted by NO1no1 View Post
                            Opusteno, porast ces.
                            Pa i ne moram ovih 185/186 je sasvim odgovarajuce,ali ti ces u Banovicima mozda narasti

                            Ovi likovi sto se pojave s vremena na vrijeme su meni najludji niko ga ne jebe 2 posto sta pise pa daj da ispadnem duhovit i zanimljiv tako sto cu drugog da probam da isprovociram jos ovakvim jadnim pokusajima...pa daj popravi to malo barem
                            Last edited by AK47; 19-11-15, 21:51.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Al kazem ti po pitanju trzista imaju mali ljudi trziste. Visina jeste bitna, ali nije to sada kraj svijeta ako je nemas. Trazis svoje mjesto na trzistu. Al Alexisa samo lopta zanima i to je to.

                              Jest on pokupio dosta od Beksa, al ce Beks sada sviju prejebat sa svojom Miami fransizom, niko mu nikad nece moci nista.

                              Jedino eto Flamini moze da ih sviju sjebe, covjek smislio novu naftu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Imaju triziste pa normalno isto kao i bilo koja druga vrsta ljudi,ali ne mogu biti TOP

                                Jebo ovu temu daj da se vratimo na ono zbog cega smo ovdje...ali eto da bar jednom ne diskutujemo o Wengeru
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X