Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...rn-Munich.html


    Strasan clanak.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Princ View Post
      Kako brzo menjas misljenje
      Zasrace Vengerica vec u Pireju nista ti ne brini, moram da pozdravim jer mu je ovo mozda i poslednja velika pobeda.

      Godinu ipo sam govorio da Mesut ne sme na krilo, da mora da igra bilo kakav DM i da Scesnji nije golman. Kao sto sam i govorio 2 god kako se pobedjuje Spanija, kao sto sam rekao da je Luisu potreban partner u spicu da bi bio na maksimumu pa dodje Staridz, pa 2012. da Dzerard jos uvek moze ali u povucenijoj roli. Kopiraju me svi Princaro, ne mogu vise.
      sigpic

      Comment


      • Zavrsi bedzeve Uefine i imam ti vezu za Hajduk da vodis, pa cemo onda da te sutnemo francuzima i na kraju da zamjenis Kloparu u Liverpoolu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi View Post
          Zasrace Vengerica vec u Pireju nista ti ne brini, moram da pozdravim jer mu je ovo mozda i poslednja velika pobeda.

          Godinu ipo sam govorio da Mesut ne sme na krilo, da mora da igra bilo kakav DM i da Scesnji nije golman. Kao sto sam i govorio 2 god kako se pobedjuje Spanija, kao sto sam rekao da je Luisu potreban partner u spicu da bi bio na maksimumu pa dodje Staridz, pa 2012. da Dzerard jos uvek moze ali u povucenijoj roli. Kopiraju me svi Princaro, ne mogu vise.
          Svaka ti cast na predvidjanjima batice . Jako mudro si zapazio te nedostatke sto ukazuje da ovu igru posmatras sa jednog krajnje prekaljenog aspekta sto je dovelo do toga da budes jedan od retkih, ako ne i jedini koji je uocio da Arteta nije za dm, Ozil nije za krilo i da je Ceh bolji golman od Vojceka. Ako se ne varam, mislim da je od tebe prvo potekla prica da bi Benzema bio bolje resenje za napad u odnosu na Zirua i Volkota .

          Nisi neki baksuz, to je bitno, tako da samo nastavi sa hejtom po Vengerici, pa nam mozda Venger i zaista podari tripletu

          Comment


          • Originally posted by Princ View Post
            Svaka ti cast na predvidjanjima batice . Jako mudro si zapazio te nedostatke sto ukazuje da ovu igru posmatras sa jednog krajnje prekaljenog aspekta sto je dovelo do toga da budes jedan od retkih, ako ne i jedini koji je uocio da Arteta nije za dm, Ozil nije za krilo i da je Ceh bolji golman od Vojceka. Ako se ne varam, mislim da je od tebe prvo potekla prica da bi Benzema bio bolje resenje za napad u odnosu na Zirua i Volkota .

            Nisi neki baksuz, to je bitno, tako da samo nastavi sa hejtom po Vengerici, pa nam mozda Venger i zaista podari tripletu
            Nije nikakva mudrost videti to za Artetu i Ozila, nije mi bilo jasno da to ne vidi neko ko radi 30 godina u fudbalu a mi svi vidimo. Zato sam izmislio 3-5-2 protiv Spanije, zao mi samo sto je to uradio meni najodvratniji trener a ne neko drugi.

            I dalje imas idiotizam sa Volkotom u spicu. Ziru mora da igra dok ne dodje neko drugi. Remzi ovako ne moze da bude na svom maksimumu ali je potreban kao trkac i mnogo je bitnije da Ozil igra svoju poziciju a da drugi setaju ako moraju.

            Coq
            Remzi Santi
            Otac
            Sancez Ziru

            Ovo isto nije nikakva filozofija i namece se samo po sebi. Remzi bi tu mnogo vise uradio. Cak bi i Volkot mogao bolje da se snadje. On kao klinac i jeste projektovan za brzog spica u 4-4-2 pored nekog drveta ali se onda u PL preslo uglavnom na 4-2-3-1.
            sigpic

            Comment


            • Ozil nije za krilo, ali opet provodi najvise vremena na lijevom krilu, a vidi vraga fantastican je. Jedino sto mu sad ne smetaju tamo Ramsey i Cazorla koje je Wenger ocito samarima natjerao da se drze svojih pozicija

              Comment


              • Sve su to purgeri za Olivijea.

                Comment


                • Giroud je jako dobar kad je u formi, sto dosad nije bio. Jucer je pokazao naznake povratka u formu. Kad je otresao Boatenga k'o hracku o pod ustao sam i aplaudirao. Takvog Girouda trebamo.

                  Comment


                  • Pričam ja sto godina ko je igrač ovde i za uzvrat dobijam kontre u priči "Volkot robot bolji od Olivijea majstora"....ma daj nemoj da me radite. Samo Olivije.

                    Comment


                    • Odlicni su njih obojica kad su u formi, sjajne alternative jedan drugome. Tijo je jucer da je bilo malo vise srece mogao isto zabit. Giroud i Walcott nude sjajnu takticku opciju za promjenu stila igre.

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Nije nikakva mudrost videti to za Artetu i Ozila, nije mi bilo jasno da to ne vidi neko ko radi 30 godina u fudbalu a mi svi vidimo. Zato sam izmislio 3-5-2 protiv Spanije, zao mi samo sto je to uradio meni najodvratniji trener a ne neko drugi.

                        I dalje imas idiotizam sa Volkotom u spicu. Ziru mora da igra dok ne dodje neko drugi. Remzi ovako ne moze da bude na svom maksimumu ali je potreban kao trkac i mnogo je bitnije da Ozil igra svoju poziciju a da drugi setaju ako moraju.

                        Coq
                        Remzi Santi
                        Otac
                        Sancez Ziru

                        Ovo isto nije nikakva filozofija i namece se samo po sebi. Remzi bi tu mnogo vise uradio. Cak bi i Volkot mogao bolje da se snadje. On kao klinac i jeste projektovan za brzog spica u 4-4-2 pored nekog drveta ali se onda u PL preslo uglavnom na 4-2-3-1.
                        Ne bih ja generalizovao u smislu da Ziru mora uvek pre Volkota. Sve zavisi i od protivnika, i kako se protivnik postavi. Recimo veoma cesto se desavalo da se protivnik tako zatvori da Ozil ne moze nista sa loptom jer mu i Santi i Ramzi i Zuru stoje u mestu i onda krecu silna dodavanja dok se ne izgubi lopta. U tim situacijama uvek dobro dodje Volkot koji moze da utrci u prostor, da isprati loptu u prostor, da prosto otvori prostor za njega ili nekog drugog. Sa druge strane Ziru je odlucan u skoku, daje doprinos ogroman doprinos u odbrani kod prekida itd. Sve u svemu obojica imaju i prednosti i mane, ali nijedan nije top napadac, te u tome lezi po meni razlog zasto Ozil i pored mnogo vise iskreiranih sansi od Silve, ima isti broj asistencija, sto se vidi na onoj Henrijevoj slici na orethodnoj strani.
                        Meni se ta dijamant formacija namece kao neminovna sa zdravim Vilserom, mada kako cepaju Vilsera povrede, gledace se jos dugo ova formacija.

                        Comment


                        • Teo je naterao Zirua da se vrati u formu...,sad imamo ono sto smo cekali Inace kretnja Tea juce je bila fantastica,vrsio presing stalno,i trzio prostor iza odbrane,odlicne 2 opcije imamo u napadu sad,dok su u formi
                          sigpic

                          Comment


                          • Last edited by Lord Gangarić; 22-10-15, 13:35.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Comment


                              • Zabrojao sam se , mnogo godina mnogo ...
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X