Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo sam zavrsio sa citanjem ove knjige o Wengeru.

    Misljenja sam da bilo ko ko voli Wengera treba da procita tu knjigu, a isto tako sam misljenja da svi koji kritikuju Wengera isto treba da procitaju knjigu.

    Knjiga je nenormalno objektivna, prozeta intervijuima raznoraznih igraca i ljudi sa strane da potkrijepi cinjenice. Postoji i mnogo stvari koje nisam ni ja znao, a znam ih bas mnogo.

    Sve u svemu djelo koje opisuje kakva je gromada od osobe Arsene Wenger i koliko postovanja zasluzuje covjek, te moze posluziti kao veliki uzor mnogim ljudima.

    Ne slazem se sa svim filozofijama njegovim, ali velika vecina ima uporiste u uspijehu u svim sverama zivota.

    Jedna recenica je najvaznija 'Express yourself'.

    Moja topla preporuka i knjiga definitivno vrijedi svojih 25eura.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Procitacu sigurno..
      Nesto dok sam gledao sazetke,i opet onu njegovu dugacku jaknu kad navlaci razmisljao kolko ce biti neobicno kad se Profa povuce sa klupe,bice jako cudno kad vise ne bude njegove face i jakne na klupi, trebace verov.dosta vremena da se covek navikne...
      sigpic

      Comment


      • Evo za Juniora jedna

        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Moze on pricat sada koliko god hoce, provjerena informacija je da je Real odbio prodati Benzemu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa on ovdje ne govori o Realu nego o sebi i svojoj zelji da ode...ponude moze slati svako to nije zabranjeno
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Bio je on i otvoren ka tome da predje u Arsenal, ako ne bi igrao u Realu. Ali posto je Pero odbio da ga proda, dobio je potvrdu da ce igrati konstantno i sad je lako pricati o njegovim zeljama.

              Fudbalerova zelja je da igra konstantno i postaje bolji, a ako sjedis na klupi ne mogu ti se ni jedna ni druga zelja ispuniti, tako da...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma nepotrebna izjava ako je uopste izjavio tako nesto. Jedino ovo ljeto se ozbiljno spominjao njegov odlazak koliko znam a on izjavljuje "every summer". Mada mogao je ovo izjaviti i tokom prelaznog roka da ugasi neizvjesnost a ne sada kada je sve rijeseno.

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gangaro je li to nedaju spavati

                        Comment


                        • Ustaje Gangara u 5 ujutru valja raditi malo
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • E to je pametno,ja danas odmaram
                            Gde mi igramo sld u LS?

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              E to je pametno,ja danas odmaram
                              Gde mi igramo sld u LS?
                              Prvo sa Bajernom kući , pa gostujemo njima , pa Dinamo kod nas
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kako mi je drago sto je Ozil proradio. Imao je dosta nesrece prosle sezone sa ozljedama i manjkom forme. Jebiga glup je izgovor, ali covjek fakat nije nakon svjetskog imao odmor kako spada i nije prosao pripreme. Druga polovica prosle sezone vrhunski odradena, evo i sad nastavlja sjajno.
                                Moram priznat da sam se malo pobojao za njega, ali klasa je klasa. 2015. je njegova godina, nadam se da ce i u 2016. bit sjajan. Glavni mozak ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X