Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Zasto nije doveo Snajderlina? Znalo se da decko sabija i zna PL, jos je Francuz? Jel bese iz istog grada gde je Wenger?

    Zasto se nije islo po napadaca? Marsijal? Jel on isto bese Francuz?

    Benzema isto Francuz?


    Hteo sam ja, ali glupo mi samo Francuze da spominjem... Jelte

    Comment


    • Sve su te priče više bile ižvakane od novinara nego što su bile realne , Šnajderlin je čovek tražio preveliku platu u rangu Ozila i Sančeza tako da je otpao , Marsijal nam nikad nije ni bio transfer target i prevelika je cifra u pitanju da bi se doveo , Benzema bio želja ali neuspela , Lakazet se nešto spominjao ali je u pripremama bio katastrofalan i nekako je njegova priča bačena u senku pa je produžio ugovor i prc .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Neodgovoran je Vengerica, prokurvao se . Eno istinski najbolji trener na svetu Gvardiola video u jednoj sezoni da ne moze da se pouzda u zdravlje Riberija i Robena, i eto letos stizu Kosta i Koman i eto triplete u najavi, dok Vengeru treba jedno desetak rokova da dovede adekvatnu zamenu za Persija

        Comment


        • Zato je Gvardiola za 2 sezone osvojio više trofeja nego Wengerica za 20
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • image.jpg

            55 jura..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Secam se ovog gola kao juce da je bio,kakav majstor
              sigpic

              Comment


              • Citam juce da je Vengerica ocitavao bukvicu igracima na treningu nakon poraza, sto mi daje neki optimizam pred lov na djavole

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Citam juce da je Vengerica ocitavao bukvicu igracima na treningu nakon poraza, sto mi daje neki optimizam pred lov na djavole
                  Valjalo bi cesce to malo da radi

                  Inace za Junajted Koss ,Arteta,i Flamini out,srecom Kokelanis je ok valjda...
                  sigpic

                  Comment


                  • Wenger radi to na specifican nacin. Bas pise u knjizi ovoj novoj, kako organizuje te krizne sastanke i kad.

                    Zanimljivo je da stavi igrace u prostoriju da se svadjaju medjusobno, a onda on sviju napadne i trazi od njih da sami probaju naci rjesenje. Tako je '98 titula osvojena, jer su Viera i Petit dobili informaciju od Adamsa da ne stite dovoljno zadnju liniju, i onda su ovi poceli da mnogo vise paze na stopere i pocela je jedna od najboljih trka za titulu u PL.

                    Ali recimo ako igraci ne mogu sami da shvate, sto je po meni rijetkost, onda im on ukaze na neke sitnice.

                    Zapravo najveci je fazon da igraci samo shvate u cemu grijese. Najlakse je reci, e buraz tu grijesis nemoj ponovo i on opet to napravi, jer ne zna zbog cega grijesi to i ne moze da razumije kad mu neko govori da grijesi u tome, mora sam igrac da shvati zasto se to desava, a i tim kao cjelina mora sebi da postavi to pitanje.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sad bi neki dusebriznik i provokator rekao da tu neki igraci ocigledno nista ne kontaju po 5,6 godina
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Sad bi neki dusebriznik i provokator rekao da tu neki igraci ocigledno nista ne kontaju po 5,6 godina
                        Dobro je da si ti tu da preduhitris takvu misao i da zaseces sve odmah u korenu.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Dobro je da si ti tu da preduhitris takvu misao i da zaseces sve odmah u korenu.
                          Jos uvijek ne vidim poentu u ovih 64 karaktera
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jos uvijek ne vidim poentu u ovih 64 karaktera
                            Ja vidim, to da si ti izbrojao koliko ih ima...

                            Comment


                            • sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X