Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal ima najgore navijace na planeti.

    Nakon vezanoh pobjeda, dodje ovaj ko fol samar i odma se trazi memadzerova glava. Ne kontam. Covjek 20 godina svaki put kad izgubi tekmu, navijaci hoce da ga izbace.

    Pustite covjeka da radi svoj posao, ako neko misli da moze bolje, daj jebem ga zavrsite one bedzeve Fifine, pa krenite i dogurajte do Arsenala, pa da vidimo neke nove nepobjedive, nista ja protiv nemam.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Topnici, koliko ima istine da je Arsenal zagrizao da u svoje redove dovede našeg Nolita iz Celta Vigo?

      Comment


      • Kako Aki nije vazna LS, pa sto se onda bori stalno za mesto to i bile svakakve price da je konacno Arsenal bio treci, ne mora da se muci preko cetvrtog mesta da ulazi u LS... Mislim nonsense. Da je sabio Wengerica ove dve tekme, bilo bi ma moze se dalje, samo finale.

        https://youtu.be/HR1HY_FUMgY?t=9m15s

        Champions league is an aim

        Comment


        • Haj na stranu hesteg tripleta, ali treba biti realan, on bez napadaca vrhunske klase nema sta u LP da trazi.

          To je realnost otkako je propao transfer Benzeme. Da je Benzema tu i Olimpiakos i Dinamo bi bili ispraseni sa po 5 komada.

          Jedino gdje se moze nadati nekom uspijehu jeste prvenstvo, jer je Murinjo osamucen, LvG je budala, a Pelle je neznalica s parama.

          Samo EPL, pa onda ganjat LP sa nekom klasom u spicu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Gde je zadnji vezni? Svi su se pribojavali da Coq ne moze sam izgurati sezonu. Zasto nije doveo Snajderlina? Znalo se da decko sabija i zna PL, jos je Francuz? Jel bese iz istog grada gde je Wenger?

            Zasto se nije islo po napadaca? Marsijal? Jel on isto bese Francuz?

            Pa ako neko dobro zna Francuze to je Wengerica, ali ocito im ne veruje. Svaki put mu se to obija o glavu, sto ne veruje nekim igracima, a oni sabiju u drugom klubu.

            Benzema isto Francuz?

            Prica se godinama stedi se, ovo ono, konacno se krenulo da se trosi... Ozil, Sancez, zasto ove godine nije pljusnut kes? Moglo se sigurno pljusnuti 40-50 milki.

            E pa bez trosenja, nema rezultata.

            Comment


            • Moglo se pljunut 80m bez problema, al dobro to je vec prezvakana prica.

              Izjavio je Wenger da su mu iz Monaca rekli da Marsijal i Kurzawa ne idu nigdje, pa znamo kako je to zavrsilo, a i sigurno ne bi Wenger platio tolike pare za Marsijala.

              Snajderlin je trazio previse para.

              Benzemu nije Perez htio prodati.

              Hajde DM i nekako, napadac je bila urgentnija pozicija.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Haj na stranu hesteg tripleta, ali treba biti realan, on bez napadaca vrhunske klase nema sta u LP da trazi.

                To je realnost otkako je propao transfer Benzeme. Da je Benzema tu i Olimpiakos i Dinamo bi bili ispraseni sa po 5 komada.

                Jedino gdje se moze nadati nekom uspijehu jeste prvenstvo, jer je Murinjo osamucen, LvG je budala, a Pelle je neznalica s parama.

                Samo EPL, pa onda ganjat LP sa nekom klasom u spicu.
                Da mi je malo tvog optimizma,ja se nadam tituli al realno 1 kup to je to,odlican tim imamo od 13,14 igraca sad sta sa rotacijama sta sa povredama sve to ce biti kriv letnji prelazni rok i nedopustivo da se nijedan igrac ne dovede _golmana ne racunam) zna se da smo skloni povredama evo juce u izuzetno bitnom mecu na klupi 4 odbrambena ,Ramzi i Joel(koji je kalibar za wilu,noric) A LS ni ne oc
                kujem nista kad znam da do finala ne mozemo al bar pokazite borbu zelju a ne da vas guze Dinamo i Olimpijskos U Nedelju ocekujem da ce igraci odgovoriti pobedom tako i igramo uglavnom korak napred pa 2 nazad
                sigpic

                Comment


                • Ne serite, sad kao LS nije bitna, a Aki sam pricao kolike pare se vrte tamo.

                  http://www.sportske.net/vest/medjuna...ri-239068.html

                  Bas tesku grupu imamo, hvala Bogu da smo u igri. Mene sramota da pomislim da Dinamo ili Olimpiakos budu iznad nas!
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Moglo se pljunut 80m bez problema, al dobro to je vec prezvakana prica.

                    Izjavio je Wenger da su mu iz Monaca rekli da Marsijal i Kurzawa ne idu nigdje, pa znamo kako je to zavrsilo, a i sigurno ne bi Wenger platio tolike pare za Marsijala.

                    Snajderlin je trazio previse para.

                    Benzemu nije Perez htio prodati.

                    Hajde DM i nekako, napadac je bila urgentnija pozicija.
                    Trazi ovaj previse para, za ovog se ne daju pare, ovome smeta jer dlaka ide u levo, a ne u desno... Mislim daj...

                    Nista ako je fora da se zadovoljis Kalstromom, okej

                    Comment


                    • Nije problem ni taj vezni ni napadač , dali su Volkotu priliku za sada se i više nego dobro pokazao . Problem su te neke iste stvari što ne možemo da popravimo 10 godina kao da je ceo trenerski kadar mentalno poremećen. Sinoć primamo 2 gola iz kornera i pravimo greške kakve prave timovi koji se bore za opstanak . Svi pljuju što je ubacio Ospinu ali budimo realni čovek je solidno branio od kad je došao nikad mu se nije desio ovakav kiks .

                      Pričate tu ima 200 miliona nije nikog doveo bla bla ali i koga da dovede budimo realni , sastavio je kostur ekipe koji može da uđe u ozbiljniju trku za titulu i bilo kakvo dovođenje igrača bez nečijeg odlaska bi bilo samo gomilanje igrača. Pričate za zadnjeg veznog dok nam je Kokelan na vrhuncu karijere i pruža fantastične partije ali hajde koji bi solidan DM došao i pristao da bude backup ? Niko kvalitetan . Napadač je mogao da se dovede i tu da bude rotiranje sa Žiruom , ali koji napadač ? Benzemu su pokušali da dovedu nije Real dozvolio računaju na njega , Kavani je teška priča .

                      Nije problem ni igrački kadar ni nedostatak neke pozicije problem je samo motivisanje igrača i pripreme pred utakmicu , igrači nam pre meča sa Dinamom izjavljuju kako i ne znaju protiv koga igraju i šta imamo da pričamo. Kornere NE ZNAMO da branimo zadnjih deset godina a pričamo o titulama ...

                      Ja sam batalio LŠ i nemam neka očekivanja u tom takmičenju više niti ću nas gledati tu , najpametnije bi nam bilo da se usresredimo na ligu dok smo još u mogućnosti da tu nešto uradimo.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Mogao se dovesti Eduardo Vargas, Hoffenheim ga platio nekih 8 miliona, to je dzaba za tako dobrog napadaca. E sad da smo mi nudili za nega Napoli ga sigurno ne bi pustio ispod 15m.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • To onaj isti Vargas koji meda nije mogao u QPR-u?

                          Batali to, prezvakana prica, nikakav on upgrade nije. Da jeste ne bi isao na posudbe u qpr.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Na tog Vargasa mislim, ali mislim da bi on i Sanchez kidali zajedno. QPR je bio raspad ekipa, tamo su igrali samo Matt Philips i Charlie Austin.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Evo kako je pocela sezona od tolikog spominjanja Lacazettea dosli smo do toga da ga niko ni ne spomene
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Evo kako je pocela sezona od tolikog spominjanja Lacazettea dosli smo do toga da ga niko ni ne spomene
                                Produžio čovek ugovor pred početak sezone , nema svrhe pričati o njemu
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X