Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Meni mirise danas na neki X.
    Ma ovo je zrelo da Sancez proradi nista osim pobede

    Comment


    • Dosta golova i lijepa partija Ozila je ono što ja očekujem danas.
      sigpic

      Comment


      • Ja sam nekako bas uveren u laganu pobedu...Nego samo Arteta i Santi da nam ne cine sredinu,jer bi bila verov najsporija opcija u ligi
        sigpic

        Comment


        • Cech, Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal, Flamini, Cazorla, Ramsey, Ozil, Alexis, Walcott.

          Comment


          • Vec sam se navikao Ramzija na krilu tako da se ne cudimo vise Ajmo Teo i Alexis da zablistaju danas
            Ustvari mozda ce Flamini na RW
            sigpic

            Comment


            • Nisam skoro gledao bolju tekmu , otvoreno napadački sa obe strane , i konačno da nam je Sančez proradio
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • 26 suteva, 5 golova. 19% iskoristenost savrsenstvo
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Od gola za 1 1 smo preokrenuli igru i sve,mnogo lakse bilo i bio sam ubedjen da ce Alexis danas da proradi Monreal i Koselni takodje dobri bili,Teo sve bolji,...Al sam se iznenadio kad je izveo Ramzija Arsen ee Ramzija za pravo krilo
                  sigpic

                  Comment


                  • tripleta

                    Comment


                    • Jeste Ozil bio mrtav gotovo celu utakmicu ali ovaj pas

                      [VINE]exgv0IQnOhi[/VINE]
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • I pas za Belerina za Sanchezov prvi go je bio bolestan
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          I pas za Belerina za Sanchezov prvi go je bio bolestan
                          Skoro sam počeo ženi da objašnjavam terminologiju fudbala i kaže ona danas "ovaj sa mafijaškom facom jel on igra desno krilo" i meni sad seva po glavi da bi on to laganice izgurao , dečko je stvarno izdominirao i u napadu i u odbrani

                          #WengerOut #EmilijaIN
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • To bi bila bruka Sanchez i Bellerin na istoj strani. Ali i on i Monreal dobro funkcionisu. #EmilijaIN

                            Inace nisam gledao mec danas, sad cu gledati highlights.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Hektor je bolesno napredovao u zadnje 3 godine.

                              Ono kad smo ga pomno pratili u rezervama momak je igrao krilo i bio najbolji igrac, ali kao bek daje nenormalnu dimenziju ovoj ekipi.

                              Ogromna razlika izmedju njega i Debuchya, ogromna, a momku je tek 20 godina.

                              Sad treba Olimpiakos uzeti, ja 99% necu gledati tekmu, jer sam na putu, a onda derbi za vrh sa Unitedom. Mora pasti osveta za proslu godinu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Napred bi bio veći pritisak psihički i pravili bi više faulova na njemu što je kod nas = pauzi 2 meseca , može on i ovako da funkcioniše Remzika ga lepo pokriva kada tako ode napred čak i trči za njega . Pre nego što ga dobio izmenu Remzika je čini mi se najviše pretrčao na terenu i ubeđen sam da je to razlog zašto ga Wenger forsira toliko .

                                Nego imate neki info u Flaminiju mački kakvi smo baksuzi na toj poziciji da je to neverovatno
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X