Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    A mogao je barem 6 komada da uvali, ako cemo brojati zicere
    I Runi i Kejn i Aguero su imali zicere pa su promasivali, to je normalna stvar, al eto Ziru je dao 2 gola, to je veoma bitno za njegovo samopuzdanje. Nadam se da ce protiv Celzija pocet utakmicu.

    Comment


    • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ja-237458.html

      Giroud > Rooney
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Nista od Zagreba za mene

        Izradila me ova zenska, a meni mrsko samom ici
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...shaken-6442932

          Mertesacker nam imao izgleda laksu saobracajku.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Mesut Ozil ima najviše kreiranih šansi za gol (76) u PL od početka 2015 pa do sada!

            Mesut Özil protiv Stoke Citya: 8 kreiranih šansi.
            Cesc Fabregas u sezoni 2015/16: 8 kreiranih šansi



            Gabriel je do sada odigrao 11 utakmica, od toga Arsenal je dobio 10 meceva, jedan remi i 4 primljena gol

            Comment


            • ispratilo se to,zato ga i trpim na fantaziju al dzabe kad ne donosi bodove
              btw to mi tako hvatanje za slamku kad se pozivaju na kreirane šanse kao što su hrvati izmislili termin predasistencija zbog Modrića

              jbg,lik radi svoj posao,zato je i doveden al dzabe kad ovi jazavci maše sve moguće i nemoguće
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Vidi Juniora sto lajkuje ovu sliku ...ne daj mi lagati Princaro vidi sta je pricao brat nas

                Originally posted by maliajnstajn
                Ja kad lupam, ja svjesno lupam to pod jedan..

                Pod dva, Fabregas je igrao fudbal s Henryem, Bergkampom, Vierom, Piresom i jos brukom strasnih fudbalera dok je se mladi Mesut slikao sa Saidom Husejinovicem u Werderu...

                Fabregas ni blizu kalibar kao Ozil, give me a break, promjeni subjekat i objekat pa da budemo ozbiljni
                Gledaj kako bez ikakvog respekta nam pljuje brata,pogledaj ti ovo ociju ti i Gojka nam brata naseg
                Last edited by AK47; 14-09-15, 23:04.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Sramota, da se to sad povlaci, kad sam priznao da sam fulio po pitanju Ozila i Fabregasa, zestoko, te se sramim svojih postupaka.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nesto te ide fulanje u zadnje vreme...
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ne zameraj Akane junioru nasem, bice od njega senior, pazi sta ti kazem . Ali najjaca mu je provala kada se izbacio sa pricom da je Volkot jaci igrac od Robena, pa ga ceo forum u potpis stavio

                      Comment


                      • Ne mogu toga da se sjetim,auuuuu pa gdje ces to jbt

                        Ma nas je Junior ne dam ja ni ko na njega da laje osim ove najuze ekipe ponekad,ali zarobljen je fudbalski u tom svijetu Wengera pa se nekad preracuna malo u tim brojevima

                        I Gojko je moj burazer i on voli Walcotta,sta li u njemu vide jebem ti ja samo vidim muhu bez glave i to cesto mada mogao bi kao takav u spicu sa jos nekim priznao mi Gojko da sam u pravu tu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Kakvi su gospodari Ak,Princ i Ajnštajn
                          pa oni mogu da "bleje" u temi Arsenal,vrte neku priču,nit znam šta se dešava nit kuda to vodi
                          i to pogotovo u kasnim,večernjim satima,kao ispred kakvog dragstora

                          Spoiler
                          a vuče te svaki put da otvoriš temu i vidiš šta se piše
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ja bi rekao da su Akiju ove starlete mozak popile , suzdrži se malo ljubi te brat popij vodu ode sva krv iz mozga dole
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Ja bi rekao da su Akiju ove starlete mozak popile , suzdrži se malo ljubi te brat popij vodu ode sva krv iz mozga dole
                              Pita me drug sinoc, pa dje ces sa curom na tekmu, reko ona hoce u shopping, ja hocu na Arsenal

                              Bit ce prilika jos za Arsenal, jebes poluprazni Maksimir
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Due to a slow healing response from a fracture suffered in August, the club can confirm that Jack Wilshere is to undergo an operation to his left fibula.
                                Nova (minimalno) tri mjeseca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X