Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazdan se borim da nabavim kartu za jebeni dinamo, a sutra pocinje pojedinacna prodaja karata jer su Mamica do kraja bojkotovali i nista nije prodo one pakete.

    Joj nemoj da moram jebenim zagrebackim starletama dugovat uslugu.

    Sto se tice danasnje tekme, sasvim solidno odigrano, ali zavrsnica na ispod 5% i dalje, sto je sramota, a preko 100 suteva smo imali.

    Popravit ce se to valjda, vazno je da se stvaraju sanse i osvajaju bodovi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da si ranije rekao aki, nabavio bi ti kartu za jug

      Comment


      • Ma imo sam ja lika iz Londona da mi da navijacku kartu za 30 funti, al jebiga ja se prejebo bio u frci nekoj i otislo to u kurac
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Hocel ko u Zagreb?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja sam pare za koje sam trebao da kupim kartu prokockao i izradio sam par prijatelja sto se tice puta za Zagreb.

            Tako da cu Bayerna i Arsenala gledati ali na tv-u kao i do sada.

            Hvala klubu kojeg najvise mrzim na svijetu!

            Spoiler


            Spoiler


            Spoiler

            Comment


            • Mamic nista karte nije prodao i danas je pustio u slobodnu prodaju.

              Ima na ulaznice.hr mogucnost online kupovine po cijenama od 300/400/500 kuna
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Samo da pozdravim Gabriela što je munuo mesara Arnauta i naplatio mu uništavanje Debušija i ostale skalpove protiv drugih timova.

                Comment


                • Pričam sinoć preko skajpa sa nekim likom iz Brazila i pričam mu kako smo loše počeli sezonu a inače ne prati lik puno evropski fudbal ali zna po neki klub (prati frajer samo njihovu ligu zna svakog igrača uzduž i popreko) , i pitam ga dal zna Gabriela i kaže on "Gabriel Paulista ? A znam ga zato ste i loši toliko "

                  Ali šalu na stranu ja sam uvek bio ljubitelj dobrog defanzivnog fudbala što se naravno kosi sa našom filozofijom zadnjih 15 godina i nekako sam sigurniji kad Gabriela vidim u paru sa Koščelnim ne znam zašto . Naravno ne bih Peru odma šutnuo može čovek laganice da igra kao rotacija protiv nekih timova što imaju malo sporiji napadački tandem ili više napadače ali ovako u generalnom Gabriel mi je prva opcija .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nismo mi losi zbog Gabriela ili nekoga od pozadi. Mi smo losi jer nemamo napadaca koji ce da zakuca bar 20% sansi koje mi stvorimo.

                    104 sutra na go, dali 5 golova, od toga 2 auto gola. Mizerna statistika, mizerna.

                    Al dobro bit ce to bolje
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • A dobro ne zna čovek , poenta priče je da nemaju njegovi sunarodnici lepo mišljenje o njemu ili barem ovaj čovek nema Kao što sam rekao meni je Gabriel sasvim solidan trenutno i ne bih ga dirao .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gabriel je meni strasno solidan, kad se igra po zemlji, gromada ne moze mu niko nista. Kad je lopta u zraku ima tendenciju da lose procijeni i da se zajebe, ali strasno solidan stoper, meni jako gotivan jer ima onu psihoticnu facu. Boje ga se ljudi na terenu, al je jebiga onako malo jos uvijek u strahu jer veze nema sta ovi pricaju, mora naucit jezik.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Gabriel je meni strasno solidan, kad se igra po zemlji, gromada ne moze mu niko nista. Kad je lopta u zraku ima tendenciju da lose procijeni i da se zajebe, ali strasno solidan stoper, meni jako gotivan jer ima onu psihoticnu facu. Boje ga se ljudi na terenu, al je jebiga onako malo jos uvijek u strahu jer veze nema sta ovi pricaju, mora naucit jezik.
                          Najbitnije je da nauci jezik, ovo ostalo ce doci.
                          Last edited by Reise; 13-09-15, 16:09.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sad vidim da je Eduardo Vargas U Hofenhajmu, ako sam dobro video transfer je kostao oko 7-8 miliona, dzaba za takvog igraca! Mogao je Wenger 'ladno po njega. On i Sanchez sprdnju bi pravili.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Sad vidim da je Eduardo Vargas U Hofenhajmu, ako sam dobro video transfer je kostao oko 7-8 miliona, dzaba za takvog igraca! Mogao je Wenger 'ladno po njega. On i Sanchez sprdnju bi pravili.
                              Tog čoveka su mučili sa pozajmicama nikako da se ustali negde
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • 5 premier league games in:
                                'Donkey' Giroud - 2 goals
                                Aguero - 1 goal
                                Costa - 1 goal
                                Rooney - 0 goals
                                Kane - 0 goals
                                A mogao je barem 6 komada da uvali, ako cemo brojati zicere
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X