Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princ View Post
    Dobra ova Ak formacija, samo ne vidim gde Oxaru tu staviti
    Ox bi morao malo da se prilagodi,a svakako je bio jedan period gdje ga je Wenger gurao u vezni red...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Uvukao mi se teški negativizam pod kožu

      Kad na samom startu shvatiš da nema ništa ni od ove sezone ni u prvenstvu, ni u ligi šampiona, stvarno da popizdiš.

      Ja sam od onih "razumnih" već duže vreme, poštujem Vengera, nikad nisam pričao protiv njega ali sada sam stvarno u kurcu .

      Predugo navijam za Arsenal, valjda ne mogu da mi se izbrišu najviše ambicije.

      Ne znam šta bi sad trebalo da čujem da bi se osećao bolje, bukvalno mi se ne gleda sezona.

      Ništa, idemo dalje.... Ko i svaki put.
      Last edited by Ray; 04-09-15, 12:27.

      Comment


      • Originally posted by Ray View Post
        Uvukao mi se teški negativizam pod kožu

        Kad na samom startu shvatiš da nema ništa ni od ove sezone ni u prvenstvu, ni u ligi šampiona, stvarno da popizdiš.

        Ja sam od onih "razumnih" već duže vreme, poštujem Vengera, nikad nisam pričao protiv njega ali sada sam stvarno u kurcu .

        Predugo navijam za Arsenal, valjda ne mogu da mi se izbrišu najviše ambicije.

        Ne znam šta bi sad trebalo da čujem da bi se osećao bolje, bukvalno mi se ne gleda sezona.

        Ništa, idemo dalje.... Ko i svaki put.
        Sace ajnstajn da ti nabaci optimizam nekom laznom pricom o nekom zimskom transferu

        Comment


        • Nikakvi zimski transferi samo #tripleta
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kako na raspravu utiče "loše" odrađen prelazni rok i ova reprezentativna pauza. Nama glavna vijest u klubu nova višemjesečna povreda Welbecka. Ovo je došlo u totalno loše vrijeme, sumnja igrača i navijača da ne možemo puno izvući iz ove sezone se još više povećala, a to nije ono što nam trenutno treba.

            Nije me obuzeo nikakav pesimizam, idemo što bolje odraditi sezonu sa ovim što imamo. Pokriveni smo na svim pozicijama osim u napadu. Nadoknaditi ćemo to nekako ovim golovima veznjaka, a dobro će nam doći i ako Giroud opet proigra kao što je proigrao i prošle sezone jedno 2 mjeseca.
            sigpic

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • S obzirom da je bilo upita oko utakmice Arsenal-Dinamo na Maksimiru evo vam cijene

                Ulaznice za domaće utakmice u Ligi prvaka protiv Arsenala, Olympiacosa i Bayerna prodavat će se u paketima

                Cijene:
                Zapad dolje 1200 kuna (oko 160 eura)
                Zapad gore 800 kuna (oko 110 eura)
                Istok 800 kuna (oko 110 eura)
                Sjever 450 kuna (oko 60 eura)
                Sjever gore 450 kuna (oko 60 eura)

                Prodaja počinje u ponedjeljak 7. rujna i paketi će se moći kupiti od 10 do 19 sati. Paketi će se prodavati do 13. rujna, a one ulaznice koje ostanu će ići u pojedinačnu prodaju. U tom će slučaju cijene za jednu utakmicu biti sljedeće:

                Zapad: 500 kuna (oko 65 eura)
                Zapad gore: 400 kuna (oko 50 eura)
                Istok: 400 kuna (oko 50 eura)
                Sjever: 300 kuna (oko 40 eura)

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Wallcot sa klupe spakovao hack trick

                    Comment


                    • Nije hetrik, al jest 2 komada. I mislim da je isao na krilo, umjesto Ox-a
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment



                      • "I just can't deal with these niggas no more, man"

                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nije hetrik, al jest 2 komada. I mislim da je isao na krilo, umjesto Ox-a
                          Kasnije su ispravili pisalo je wallcot, na sofascore sam gledao strelce Ali svejedno pokazao se da moze meni se cinilo da je totalno van forme dobro ce mu doci

                          Comment


                          • E protiv kakve vrhunske ekipe je postigao golove sa klupe, znaci svaka mu cast!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Mi sve zajedno protiv 4 ekipe nismo dali 2 gola, tako da je dobro
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ako ne Stokama onda dinamu 3+ dajemo taman da se raspucamo za derbi

                                Comment

                                Working...
                                X