Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao bi nasljednik Dicka Lawa iz Sarajeva put Zagreba ako Wenger i njegove trupe to izvuku u grupama LS
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Mogao bi nasljednik Dicka Lawa iz Sarajeva put Zagreba ako Wenger i njegove trupe to izvuku u grupama LS
      Joj vidis dobro si, navijamo za Dinamo da se izvuce
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • A mozda ponovo Partizan

        Inace se vredno radi na dovodjenju napadaca

        Last edited by Dejan78; 26-08-15, 12:36.
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Kaze Kricovijak da ostaje u Sevilji..

          Comment



          • Majstori

            Comment




            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Originally posted by Princ View Post


                Čist fotošop . Što stavljaš Akiju reči u usta bezobrazniče jedan
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Zalalem na debiu 2 asistencije.

                  Crowley isto igrao kao veliki u Brajtonu.

                  Kakva djeca
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ne-Wenger.html
                        Bice ovo dugih 5.6 dana,Arsen i njegovi ljudi kad cekaju da im kuca na vrata igrac svet.klase sa sve odradjenim i medic.pregledom. . . .Sve ostavljaju za zadnji sat,nikad me vise nije zanimalo sta ce da iskombinuje na kraju..a toliko su nam potrebna 2 igraca,sezona tek krenula a mi isto posle podne ostanemo bez startna 2 CBa verujem da ce da iskopa Arsen nekog ,samo koga Boga pitaj
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa sem Kavanija, ne vidim koga drugog bi mogao, a da je neko vece ime.

                          Comment


                          • U ovm momentu bilo koji dvojac dole bi legao,moze i neka ukrstanja al ako bi birao Rabiot i Kavani,ali Witsel i Hulk zvuci zanimljivo

                            Rabiot and Cavani

                            Moutinho and Martial

                            Gonalons and Lacazette

                            Witsel and Hulk

                            Gundagon and PEA
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisam mogao da uđem na forum posle tekme sa Liverpulom imao sam veliku gužvu na poslu tako da nisam ni video šta ste pisali . Moram da priznam da me je Žiru prijatno iznenadio . Jesam ga pljuvao od kad je došao ali definitivno bih ga stavljao pre Volkota ili Welbeka i ne vidim kako bi bilo ko od njih dvojice mogao da upadne pre njega. Čovek je fizički jak kao konj , koliko ga je Škrtel udarao,vukao išao je u duele sa 3 igrača i uspeo da proigra loptu . Imao je nekoliko fantastičnih proigravanja iako je jedini napadač i bio je žešće markiran sa dva igrača na leđima 90% utakmice.

                              Kokelan takođe veoma dobar po meni najviše zaslužuje da bude prvotimac. Defanzivno je sve radio koliko je trebalo , uvek je bio na mestu , pratio igrače do kraja i može se reći da je olakšao štoperima posao barem 70 % . Što se novih štopera tiče Gabriel je bio sasvim solidam dok je Čembers klimao puno i pravio katastrofalne greške uglavnom u dodavanju i iznošenju lopte iz odbrane. Ali nije mu to toliko ni zameriti ista stvar je bila sa Perom kada je došao čak mislim da je bio i gori i sve se dovelo u red .

                              I dalje mislim da nam je ova taktika sa Remzijem na krilu pogrešna i da mora trenutno da se žrtvuje ili da se igra sa dva napadača ako baš želi da ga vidi na krilu .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kad ti je neko sudjen
                                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ret-talks.html
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X