Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma pusti senzacionalistu starog

    A vala ni Balag se nesto ne oglasava u zadnje vrijeme, samo malo da spusti tenzije za United i ovo oko Nejmara.
    Rekao je da se Illarra vraca u Sociedad

    Upravo to ti i kaze da nije senzacionalista,covjek kaze kad sta ima da kaze,a ne kao ovi sto lupaju po cijele dane
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • A i taj Ilara, aka novi sam Ćabi, juče...

      Odličan igrač je onaj Santi Kazorla, baš majstor fudbala, baš onako lelemud izdrkava se sa igrom samo kad hoće....kad se setim Viljareala sa njim i Borhom Valerom, pa Rikelme, pa Sena, pa Kani, pa ćale Rosi Đuzepe, pa Nihat.....pa iz drugog plana kao bek Kapdevila....a jooooj, sad Sterling kolo vodi, glavni Sterlnig i fucking captain Džejms Milner.....hahahhaha.....ugasisi se Liverpule.

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa nije Kike tvrdio za Benzu, to si ti krivotvorce istine juniore tvrdio

          Comment


          • Nije ni krivotvorac istine nista tvrdio

            Inace u Miki Maus kupu protiv Spudsa u gostima
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • http://grantland.com/the-triangle/pr...ive-midfield/?

              Comment


              • Pusti ti taj Corpus delict i strucne advokatske zastrasujuce rijeci na mrtvom jeziku

                Idi mi na kurac ovo osporavanje Coqa. Momak radi posao najbolje sto moze i vjerovatno u tom segmentu razbijanja akcija protivnika u zadnjih 9 mjeseci je medju najboljima u ligi, ali fazon je da on nema nikakav instinkt za napad i tu lezi mali problem. Arteta ima mozak savrsenog fudbalera, slicno kao sto i Alonso ima mozak samo sto on to radi na nadrealnom nivou za Artetu, ali poenta je u fudbalskom mozgu. Coq ga nema, Arteta ga ima, ali nema noge i to je to. Kricovjak cini mi se kao stjena, a i ima vise mozga nego Coq. Dovodjenjem Poljaka imas pet novih opcija da igras u tekmi i pet novih opcija da zatvaras tekmu ako treba.

                Flamini je na izlaznim vratima, ako ne dovede veznjaka, onda smo poprilicno kratki na toj poziciji.

                Problem sa Wengerom je da mora da zrtvuje igraca u napadu protiv svoje volje i tu je ogroman postotak Arsenalovih problema.

                Kos nece igrati ni protiv Njuke.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Nije ni krivotvorac istine nista tvrdio


                  Comment


                  • Klasicni advokat, tumaci rijeci kako on hoce

                    'Poprilicno siguran' nije isto sto i 'TVRDIM 100% da DOLAZI'
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Klasicni advokat, tumaci rijeci kako on hoce

                      'Poprilicno siguran' nije isto sto i 'TVRDIM 100% da DOLAZI'
                      Dovoljno da dovedes lice u zabludu i manipulises njime

                      Comment


                      • Ali, konstruisano dovoljno dobro da pokrijem sebe u slucaju gnjusnih optuzbi ovog tipa
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ziru mora igrat protiv Njuke, ugasio ih je prosle sezone za 5minuta.

                          Comment


                          • Izvukli Tottenham u liga kupu. Nelose. Igrat ce mjesani sastav sto takoder nije lose, startat ce sigurno Oxic i Tijo, ima da nam igra na nesto lici..

                            Comment


                            • S
                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ali, konstruisano dovoljno dobro da pokrijem sebe u slucaju gnjusnih optuzbi ovog tipa
                              Ako se uzme u obzir da ti ovo nije prvi put, da se vec masa ljudi zalilo na tvoje neistine o fudbalskim transferima, da si se sam hvalio kako imas izvore i kako si ekvivalent Di Marziu, tesko da bi bilo ko mogao da poveruju ovoj alibi farsi koju pokusavas da mi predstavis.

                              Gardijan pise da je jako blizu ovaj Poljak iz Sevilje, a Ruska Gazeta pise da dovodimo Kokorina.
                              Last edited by Lion; 26-08-15, 10:45.

                              Comment


                              • Ne mogu da kontrolisem sta masa prica, a masi sve smeta konstantno, tako da..

                                Sto se mojih izvora tice. Prvi mi je Jafa, brat krompir prodaje na Markalama, strsana covjek. Ljudina. Kaze on meni juce, ne sekiraj se za Benza, nije htio Real da proda. Drugi izvor mi je jedan brat sto prodaje grozdje, nesto mu ne vjerujem puno, sanerski izgleda, al kaze mogao bi Kricovjak da dodje, ne bi mu bilo lose. A treci brat, jebiga, njega ne smijem otkriti, samo cu reci da ima farmu, njemu najmanje vjerujem, al eto kaze brat nece niko doci, iako se trazi aktivno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X