Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Arsenal! Malo i ovaj klub da doživi neke lepe trenutke... ;)
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • A jos nismo kompletni, kada se Jack vrati, bice ludnica....Vermaelen da je igrao od pocetka ne bi oni onako primili tri gola, a treci je bio ocigledan faul, sigurno bi sprecio gol Terry-a da je bio na mestu Mertesacker-a.

      Sjajno, prosto sjajno, vraca se Arsenal polako...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Koliko sam samo srećan ovo nije normalno kao da sam dobio sedmicu na lotou
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Samo da cestitam...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Treba da se zahvalimo Teriju sto je pogresio.Video sam da Portugalac koji trenira Celzi dobio neke tikove.Misli da je portugalska liga ista kao Engleska liga.Mogu samo da mu kazem sledece: Parle ,Parle upala ti sekira u med bratac.Vec vidim kako se vracas u portugalsku ligu. Arsenal neka tako nastavi u sledecoj rundi karling kupa igramo protiv Sitija.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Samo da cestitam...
              Hvala brate vidi se ko je čovek
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nemoj tako brate, car je Boas, meni se on bas sviđa kao trener.

                Covek voli da pobeđuje, normalno je da se raduje, da je Wenger mlađi, leteo bi taj po terenu nakon treceg gola Van Persie-a.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Arsenal View Post
                  Treba da se zahvalimo Teriju sto je pogresio.Video sam da Portugalac koji trenira Celzi dobio neke tikove.Misli da je portugalska liga ista kao Engleska liga.Mogu samo da mu kazem sledece: Parle ,Parle upala ti sekira u med bratac.Vec vidim kako se vracas u portugalsku ligu. Arsenal neka tako nastavi u sledecoj rundi karling kupa igramo protiv Sitija.
                  A za koga ti navijas?

                  Jes' da ti je nick Arsenal ali po postovima ne bi rekao, mozda Arsenal Kijev.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa dobro neka voli da pobedjuje ali ipak mislim da jos nije sazreo kao trener.

                    Comment


                    • Pa za Arsenal koji trenira Arsen Wenger.

                      Comment


                      • Stagod da se danas desi u ostalim mecevima i u drugim ligama, iznenadjenje ste dana.
                        Skoro niko se nije nadao ovakvoj pobedi, al moram reci svaka cast.

                        Comment


                        • Dupla sreca,em dobio Arsenal,em uzete pare na kladzi,singl 2,dobra kvota skoro 5....Jos sutra Zvezda da pobedi i ispunjen vikend
                          Robine majstore, treba Arsenal dozivotni ugovor da mu ponudi!!!
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Stagod da se danas desi u ostalim mecevima i u drugim ligama, iznenadjenje ste dana.
                            Skoro niko se nije nadao ovakvoj pobedi, al moram reci svaka cast.
                            Ako Juve pobedi Inter to će biti ipak iznenadjenje dana

                            Venger samo sad da iskoristi ovaj dobar momentum i da gazi sa Arsenalom u narednim mečevima, a i ovako je dobar raspored u novembru...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Svaka im cast!
                              Venger utisao kriticare

                              Comment


                              • Moram malo o RVB vidim da mu se svi klanjate. Svako ko ga tri gola zasluzuje jedan veliki aplauz . Svakako igrac utakmice jer 3 gola su 3 gola ! Ali po meni on danas nije bio spektakularan kao sto prikazujete. Prvi gol zasluga dodavaca i Zervinja,koji je po meni odigrao bolje od RVB, tako da je ono bilo rutinski za 1-1. Siguran sam da bi 95 posto nas sa foruma dalo ono . Drugi gol jedan kiks, dakle opet nije on nista sam uradio ili izgradio osim sevanja golmana sto za vrhunskog napadaca kakav je on nije tesko. I poslednji gol odlican, stavio je samo tacku. Dakle, igrac utakmice, ali malo preterujete sa njegovom danasnjom partijom.

                                Comment

                                Working...
                                X