Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja drzim da mi nikog necemo dovest.

    Comment


    • Ako ne dovedemo nekoga, tacnije specificno zna se koje pozicije, titula cao, LP cao, FA kup mozda
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Samo neka izbaci Santija i Pera iz prve postave i sve je moguce.

        Comment


        • Peru kapitena jedino povreda moze izbacit, Santia izgleda isto
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Peru kapitena jedino povreda moze izbacit, Santia izgleda isto
            Pa dovoljno da pogledas koja su nam prva tri kapitena (Arteta,Per, Santi) i jasno zbog cega nema titule. Od sve trojice jedino Santi vredi, ali na njegovoj poziciji je najjaci plej sveta, jbg.

            Kakav bi to dobar posao bio kada bi Vengerica ponudio Sevilji trampu Santi za onog Poljskog dm-a.

            Comment


            • Navijaci bi ga zapalili kad bi ljubimca Santia prodao.

              Zapravo englezi ne vide Kazorlu kao problem, kao sto vide Remziku na krilu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • A jebo Engleze, neka vrati onda Santija na krilo. Bolja je opcija za to nego li Ramzi i Ozil. Ali opet je glupo da pored Volkota i Oxa, ti igras sa laznim krilom.

                Comment


                • Vidjeli smo na sta je to licilo kad ga je stavio na krilo protiv WH, katastrofa opca.

                  Btw 62 suta na go u 3 tekme smo imali i dali 2 gola, od toga jedan autogo. Sta je problem, ja ne znam, mozda Wenger?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Protiv WH su se svi zivo rotirali na krilu, tako da ti to i nije neki primer. Igrao je on prvih sezona kao levo krilo koliko se secam.

                    Comment


                    • Igrao je dok je bio mladji i brzi, sad moze samo na ovoj poziciji da igra ili iza napadaca.

                      Comment


                      • Meni je nejasno zasto Venger ne forsira Oxa. Momak je u najboljoj formi od svih igraca i nece da ga stavi u prvi tim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Dimitrije View Post
                          Igrao je dok je bio mladji i brzi, sad moze samo na ovoj poziciji da igra ili iza napadaca.
                          Znaci mozemo ocekivati da ce Ramzi ponovo zaigrati u sredini sa trideset i kusur godina

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Meni je nejasno zasto Venger ne forsira Oxa. Momak je u najboljoj formi od svih igraca i nece da ga stavi u prvi tim.
                            Zato sto radi vise stete nego pozitive. Kamaru lopti gubi, plus sinoc sa onom odbranom, to bi bilo jos gore, a i Sanchez gubi kamion lopti, ali on barem ima vise doprinosa od Oxa.

                            Svako to vidi i opet se pitaju zasto se ne forsira Chamberlain. Na ovom nivou igrac ne smije gubiti lopte, na taj nacin.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Znam da gubi lopte ponekad dje ne treba, ali realno treba mu dati sansu jer je u mnogo boljoj formi od svih.
                              sigpic

                              Comment


                              • Remzi je vec spor, ne mora da ceka 30-u.

                                Comment

                                Working...
                                X