Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Bas kao sto je Nevil rekao u analizi posle meca "navijao bih za Arsenal da nema Junajteda". Tako i ja isto kazem, da navijam za Arsenal, kada nema tu Liverpula. Venger je zasluzio bar jos jednu titulu, za sav svoj rad i doprinos u stvaranju jednog ovakvog kluba. Sigurno da je on jedna od najvecih licnosti u Arsenalovoj istoriji. Nadam se da osvajate PL ove sezone, i da Venger moze da ide u penziju kao gospodin. I da ce sledeci trener, uspeti da unapredi ekipu koju ce mu Venger ostaviti. I ja verujem da Coq moze da iznese sezonu, pa danas je bio najbolji igrac ubedljivo.
    Druga najveca u historiji kluba. Herbert Chapman je postavio temelje ovog kluba, Wenger je sazidao ostatak. Klub sa jednom od najljepsih tradicija na planeti zemlji i klub sa vjerovatno najboljom strukturom na svijetu koja datira jos od vremena Chapmana.


    Veceras Peter Ceh. Koja budala ga proda za 10m nek se udari u glavu cekicem po glavi, kakva golmancina

    Coqelan je jedan veliki otac, bez zutog kartona igrao i za Chambersa i Bellerina i za sebe, a vala i za Santia. Sam drzao taj vezni red. Svaka mu cast i spasio bar 3 sigurna gola.

    Gabriel odigrao doktorsku tekmu, svaka cast momku.

    Izmjene ne treba komentarisati. Mislim da Ox ne igra jer gubi previse lopti, a to u kombinaciji sa Alexisom koji isto tako potrosi kamaru lopti nije dobro, ali jebiga niko nije zamjerao Brajantu kad pogodi 40 koseva, a proda 100 lopti, isto kao sto niko ne zamjera Sanchezu jer i on daje mnogo vise nego sto gubi, dok je kod Oxa obrnuto jos uvijek.

    Walcott nije spic, Walcott je desno krilo, koje treba da obgrli tu desnu aut liniju i ne mice od nje!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da se vratimo zutacima,brzi su..
      http://www.mirror.co.uk/sport/footba...cavani-6311187
      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-Benzema.html
      sigpic

      Comment


      • Jeste zavrsilo 0-0, ali ja sam zadovoljan igracima.. Cembers je previse mlad da bi igrao stopera sa Gabrijelom koji jedva prica Engleski, prvi put su zajedno. Svi ostali su me zadovoljili, sto je najbitnije, trudili su se.

        Comment




        • Od 2:18, pao sam sa stolice u umro od smjeha, prvo faca, a onda recenica
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sad i ja gledam snimke.. Samo da krenemo da igramo sa dva krila i bice bolje, ovako trazimo krivce, a kriva je taktika i izbor igraca..

            Comment


            • Ne da mi se sad opet vrtit snimku radi screenshota, ali jucer cijelo drugo poluvrijeme opet desna strana prazna. Jucer ih je 6 bilo zbijeno gore lijevo. Aleksa jucer totalno ugusen, nije uopce imao mjesta za svoje trkove. Ramsey koji bi trebao bit desno opet na vrhu kaznenog uz Girouda, Ozil na svojoj poziciji metar od njega, Cazorla koji bi treba s Coqom bit u sredini terena i plasirat lopte krilima drka po lopti lijevo uz aut liniju metar dva od Sancheza koji nema mjesta ni za ruke rasirit, Monreal do njih stoji.

              Desna strana prazna, samo vidis natruhe malog Bellerina u kutu kadra. Da se makne iz te slike Ramsey koji smeta Girouda, a ubaci Oxa desno i da se makne Cazorla koji gusi Mesuta i Alexisa, da se stavi cak i jebeni Arteta umjesto koji bi drzao s Coqom sredinu i ne bi isao smetat kao Cazorla van pozicije tim bi nam prodisao punim plucima.

              Dobili bi sirinu, Ox bi radio ono to je radio jucer kad je usao, igrao bi direktno, isao u driblinge i probijao se s desne strane u kazneni. Sanchez bi lijevo imao mjesta za trkove jer mu ne bi nitko gusio prostor, Ozil bi imao veci radijus kretanja u sredini i vise opcija za rasirit igru po krilima..

              Koliko je jucer Aleksa bio frustiran nedostatkom mjesta da je u vise navrata isao silom na desnu stranu u prazan prostor i tamo trazio loptu jer lijevo jednostavno nije mogao disat..

              Uzas, ne znam koji kurac Wenger glumi s ovom postavom, sad ce jos par tekmi tako jebat zid dok ne progleda...

              Comment


              • Nece on progledat, dok mu se neko ne povrijedi. Jedino ako nesto uradi u ovih 7 dana u vidu transfera pa hajde mozda uvidi i on.

                Ako je kome relevantno sam 11% napada je islo na desnu stranu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ako nista, bar igramo u subotu u prvom terminu, ne moramo previse da cekamo.. Jooj, Boze, cukni Vengera u glavu i reci mu da u timu smeju da igraju dva krila u isto vreme. Pre nekoliko godina prestao je da koristi dva napadaca, sad dva krila, sta je sledece?

                  Comment


                  • Samo da ukradem post broj 25 000 u ovoj temi

                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mozda dovedemo nekog zadnjeg veznog, ali za napadaca sumnjam. Bas sad PSG da proda Kavanija, tesko. Mozda postoji opcija da dodje na pozajmicu, a videli smo kako te pozajmice funkcionisu u slucaju Falkaa. Nema motiva, igra se iskljucivo za pare. Trebalo je jos pre Emirates kupa dovesti Lakazeta i resiti problem za narednih nekoliko godina. Ovako, bice zlo i naopako..

                      Comment


                      • Ja bi Ibrahimovica

                        Comment


                        • Ibrahimovic ce u Milan iduce sezone ili u MLS.

                          Za sad, jedino ako Laveci ostane u PSGu postoji sansa da se pokupi Cavani jer gdje ce Di Maria igrati?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sta ce Milanu Ibrahimovic sad kad su uzeli Balotellija. Ma znam da nema tu nista, nigdje se ni ne spominje Ibra u kombinacijama, samo to mi je zelja. Sjeo bi nam k'o budali samar. Treba nam neki arogantan lik, svlacionica nam je premekana.

                            Comment


                            • Nisu uzeli Balu, vec su ga posudili na godinu dana.

                              Nego ja imam neki osjecaj da se ide po Motu i Cavania iz PSG-, sve mi na to vuce.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Cak i u postojecem sastavu igraca, mislim da bi bolje bilo da Sancez ode desno, Remzi u sredinu, a Ozil levo. Poceo je mnogo da trci, da se bori, salje sjajne centarsuteve, a ima ko da mu cuva ledja. U onoj 4-1-4-1 formaciji je bio previse gurnut u stranu jer je su i Vilsir i Remzi drzali sredinu, ovako samo Remzi ostavlja dosta prostora. Samo nesto da se izmesa.
                                Mislim da idu po Rabiot-a, ne Motu..

                                Comment

                                Working...
                                X