Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' imas link za to?

    Comment


    • acestream://7dcf3c8daaad0efbef55af2d74d52a5f8f65783c
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sky Sports 1?

        Comment


        • Da..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Za Murinja, velikog FFP zastupnika!
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Posle ovoga što kaže Anri još više sam ubeđen da niko više neće doći, jednostavno Venger veruje u ove igrače i neće da poremeti "sklad" u ekipi...
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Strasna utakmica, i stresna i za uzivanje.. Nije pao gol, ali ne mozemo reci da nije bilo sansi i da se momci nisu trudili.. Ono sto je problem jeste stoperski tandem koji je neuigran i samim tim postoji rupa u odbrani i previse izgubljenih lopti u zapocinjanju napada. Ziru da je ostao mozda bismo i dali neki gol.

                Comment


                • 180min bez gola kuci,nedopustivo ,da se saberu svi na celu sa Wengerom i njegovom taktikom i tvdrdoglavom forsiranju nekih stvari...Da bude agresivan do kraja prelaznog..boze moj i ako pukne 20tak miliona vise,sta ces,mora rizik neki da se uzme,treba konkurencije timu u napadu i sredini,mozda i odbrani..Ne kazem ima igre neke... al ima pukotina koje moraju da se srede!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja stvarno ne mogu da verujem da ceo svet vidi da Ramzi nije za krilo, da Volkot nije za spica, samo Venger ne vidi...

                    Comment




                    • sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Jadan li je Wenger ako Mertesacker dobije ponovo priliku ispred Gabriela.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by legolas View Post
                          Jadan li je Wenger ako Mertesacker dobije ponovo priliku ispred Gabriela.
                          Baš sam hteo da napišem kako će biti odličan par štopera kašelni i Gabriel, ali ne verujem da će Venger izbaciti Pera.
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Bas kao sto je Nevil rekao u analizi posle meca "navijao bih za Arsenal da nema Junajteda". Tako i ja isto kazem, da navijam za Arsenal, kada nema tu Liverpula. Venger je zasluzio bar jos jednu titulu, za sav svoj rad i doprinos u stvaranju jednog ovakvog kluba. Sigurno da je on jedna od najvecih licnosti u Arsenalovoj istoriji. Nadam se da osvajate PL ove sezone, i da Venger moze da ide u penziju kao gospodin. I da ce sledeci trener, uspeti da unapredi ekipu koju ce mu Venger ostaviti. I ja verujem da Coq moze da iznese sezonu, pa danas je bio najbolji igrac ubedljivo.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Originally posted by legolas View Post
                                Jadan li je Wenger ako Mertesacker dobije ponovo priliku ispred Gabriela.
                                Koliko sam ja to samo puta ponovio u ovoj temi

                                Comment

                                Working...
                                X