Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • komentator je reko da niko na svijetu neradi prenos utakmice.....................samo arsenal ima jednu kameru na tekmi radi arhive

    Comment


    • Kakva glupost,neprofesionalnost i nepostivanje navijaca ovog kluba sirom svijeta,nemam rijeci bas je ovo neodgovorno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Prosli smo nekako.
        Park i Arshavin su zabili za pobedu. Sad se treba skoncentrisati na mec sa Chelseom. Mislim da smo u maloj prednosti, jer ce njih danas Everton namuciti.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • A da li ste zaboravili crvene kartone Bosingve i Drogbe znaci nece igrati protiv Arsenala sto je veliki plus za nas.

          Comment


          • Ovo sa prenosom je stvarno bilo

            Inače napisao sam i u Carling kup temi tekmu sam slušao preko radija Aršavin i Park su imali kontre svakih pet minuta takođe je odbrana kiksovala u pm ali bitna je pobeda Park u prvu
            Evo i golova ko nije video



            Last edited by Lord Gangarić; 26-10-11, 22:04.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Izgleda da Arshavin ispunjava obecanje(mislim na ono sto je rekao da u narednom periodu mnogo ocekujemo od njega)
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • bbcsport_david David Ornstein
                Breaking: Wenger tells me Arsenal have started talks with Van Persie over a new contract. Story across BBC outlets soon #bbcsportsday #afc
                Opa opa samo da ne bude kao sa Nasrijem
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Opa opa samo da ne bude kao sa Nasrijem
                  Ma nece, on mi djeluje nekako ozbiljnije a i stariji je on od Nasrija i Fabregasa. Nema potrebe da se sada seljaka, neka ostane..
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Arsenal View Post
                    A da li ste zaboravili crvene kartone Bosingve i Drogbe znaci nece igrati protiv Arsenala sto je veliki plus za nas.
                    Bosingwa moze igrati .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Lepi golovi, a samo hrabro protiv Chelsea-a, nisu nepobedivi. Jos nema Drogbe, koji je pre sam pobeđivao Arsenal.

                      Samo da Gervinho i Van Persie nastave u ritmu u kojem su bili protiv Stoke-a, bice svega.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Hil-Vud: Imamo novca



                        Predsednik Arsenala Piter Hil-Vud kaže da će klub finansijski maksimalno podržati Arsena Vengera na transfer pijaci ukoliko bude potrebe. Hil-Vud takođe ističe da klub nema nameru da troši sulude sume novca, već da će nastaviti svojim modelom samoizdržavanja.

                        "Kao što smo to uradili letos, da, daćemo onoliko novca koliko treba za igrače".

                        "Naš cilj je da se borimo za trofeje i da se takmičimo u Ligi šampiona, kao u poslednjih 14 godina. Uvereni smo da je naš plan za budućnost onaj pravi".
                        http://www.arsenal-serbia.com/home/i...vesti&Itemid=2


                        Same old crap
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Hvala bogu da su konacno odlucili da odrese kesu.

                          Comment


                          • IGRAMO!!!!

                            Comment


                            • Arsenal se interesuje za Jovetica...

                              Bas me zanima sta ce biti sa M'Villa-om i William-om...da li ce ih Wenger juriti u januaru..

                              Moze se reci da je Arsenal gotovo kompletan za danasnji mec, izuzev Jack-a, ocekujem pobedu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Kakva pobeda kakva sreća neopisivo
                                Last edited by Lord Gangarić; 29-10-11, 14:50.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X