Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako me smara ova saga sa Benzemom, nebitno ko Benzema ili Matador, mi sa Walcottom i Giroudom napred maximala 3. mesto.

    Kakve sanse Ozil stvori i ovi nasi ne znaju postici gol. Secam se meca protiv Spursa je to bilo, negde Ozilov debi, Ozil namesti Walcottu barem 5 sansi izglednih za gol ovaj sve promasi. I posle se kaze Ozil flop!
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Pa zato treba da dodje neko ko ce da smesti te sanse u gol

      Comment


      • Za razliku od Žirua, Volkot ume da ubode, ali realno treba nam napadač pod hitno!

        Comment


        • Evo idem ja da budem napadac, free agent!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Jako me smara ova saga sa Benzemom, nebitno ko Benzema ili Matador, mi sa Walcottom i Giroudom napred maximala 3. mesto.

            Kakve sanse Ozil stvori i ovi nasi ne znaju postici gol. Secam se meca protiv Spursa je to bilo, negde Ozilov debi, Ozil namesti Walcottu barem 5 sansi izglednih za gol ovaj sve promasi. I posle se kaze Ozil flop!
            Protiv Sunderlanda je to bilo. Ozil je dosao nakon utakmice sa Spudsima
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Je l' video neko Afobea kako mece golove? Poludeo je u posledjih godinu nada

              Comment


              • Ako,ako... vidim ja da će on biti kao Kok prošle sezone

                Comment


                • Problem je sto ga je Arsenal prodao, a on ubrzo zatim dao dva ili tri komada Junajtedu u kupu i tako najavio svoju sezonu. Najbolji strelac u sve cetiri engleske lige u poslednjih godinu dana, bar sam negde tako video. Opet, prodat je, ne znam da li postoji neka klauzula u ugovoru da moze ponovo da se otkupi..

                  Last edited by Dimitrije; 20-08-15, 11:17.

                  Comment


                  • nisam znao da je prodat, mislio sam da je na pozajmici...

                    Comment


                    • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...m-Benzema.html

                      Comment


                      • Hm, koliko je verovati Telegrafu? ae vi pratite ta dešavanja više od mene, jer su pogadjali nešto do sada?

                        Comment


                        • Originally posted by Spiki View Post
                          Hm, koliko je verovati Telegrafu? ae vi pratite ta dešavanja više od mene, jer su pogadjali nešto do sada?
                          Telegraf je jedan od najpouzdanijih novina od tih top 5 na ostru tako da ono . Ali ne treba se odma zaletati videćemo šta će biti .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Akiiiii

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                              Telegraf je jedan od najpouzdanijih novina od tih top 5 na ostru tako da ono . Ali ne treba se odma zaletati videćemo šta će biti .
                              Daj Bože da je to istina, onda zaista možemo da se nadamo tituli!

                              Comment


                              • Meni nije jasno kako nisu, ili ja bar ne vidim, napisali neki izvor, da je glasina, nagadjanje, nista. Samo fljas, Benzema presao u Arsenal!

                                Comment

                                Working...
                                X