Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kako maloprije Wengerica zavrsava u tisini,a sad nista od toga
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Pretpostavio sam da će tako i biti...mada ko zna... Znači ostaje da se nadamo u Kavanija ili Ibru

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Pa kako maloprije Wengerica zavrsava u tisini,a sad nista od toga
        Onaj frajer odozgo voli trolovat navijace Arsenala, a ovaj ovdje lik je nesto najblize Benzemi, cak blize i od agenta.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Onaj frajer odozgo voli trolovat navijace Arsenala, a ovaj ovdje lik je nesto najblize Benzemi, cak blize i od agenta.
          Imam ja njega na twitteru,pratim covjeka i ima jos jedan koji sve za Real pogadja
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ali sace Kike da opali neki tvit i da ponovo napali Akija da ce Benzema doci .

            Comment


            • Odustao sam ja od Benzeme ima 10-ak dana. Bilo je poprilicno blizu ako sam dobro shvatio, ali Real ne moze naci dovoljno dobru zamjenu, odnosno u Benitezovim ocima boljeg, pa ce zadrzati Benzemu barem jos jednu sezonu, a onda iduce ljeto ici po nekog Benitezovog spica.

              Jedino recimo ako se nesto promjeni i dovede se Reus i Ronaldo bude prekomandovan u spica, e onda Arsenal stupa na scenu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja očekujem barem još jedan transfer do kraja čisto da zamaže fanovima oči , realno nam ni jedna pozicija ne treba trenutno sa ovom ekipom kakvu imamo da se oslobodilo neko mesto i da kaže čovek . Malo mi je kasno za neku transfer bombu to je trebalo odavno da se uradi tako što će prodati nekog igrača na toj poziciji ovako svaka pozicija ima 1 backup a neka i po 2,3 .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja se mogu strpiti do kraja prelaznog roka od bilo kakvih očekivanja i razočarenja. U svakom slučaju, da dovedemo 2-3 vrhunska igrača bi me izenadilo isto onoliko koliko i situacija da ne dovedemo nikoga. Sa Wengerom i Arsenalom je sve moguće, a šta će se sve desiti u narednih 15ak dana, sigurno ni sam Wenger ne zna, a kamoli tamo neka "bliska" osoba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by legolas View Post
                      Ja se mogu strpiti do kraja prelaznog roka od bilo kakvih očekivanja i razočarenja. U svakom slučaju, da dovedemo 2-3 vrhunska igrača bi me izenadilo isto onoliko koliko i situacija da ne dovedemo nikoga. Sa Wengerom i Arsenalom je sve moguće, a šta će se sve desiti u narednih 15ak dana, sigurno ni sam Wenger ne zna, a kamoli tamo neka "bliska" osoba.
                      Ma boli tebe briga uvjek ima rostilj sa rajom da se ne sikiras.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Cudan je lego kockica burazer, jos je u temi Totenhema pisao i da za njih navija uz Arsenal

                        Comment


                        • To sto je cudan ne daje nikome pravo da ga smara kad god nesto napise.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Comment


                              • Aki ima li ista od ovog ili Kike ima drugacije informacije.

                                Comment

                                Working...
                                X