Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene samo nervira to sto koliko god mi lose odigrali on ce narednu utakmicu isti tim izbaciti, eventualno 1-2 promene. Ali sad da je Oxa ostavio na klupi ne mogu da verujem.

    Pogledajte Fergusona, ako se ne varam masu utakmica nije izasao sa istim sastavom pa i kad su svi perfektno odigrali utakmice.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Nije problem Oxa uopce, problem je 7 hiljada veznjaka na ionako uskom terenu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • oni ce da sire igru a mi cemo da skupljamo pa cemo videti dokle ce nas to dovesti u najavi zanimljiva tekma, ocekujem da dobijemo ovo ali jedva

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Pogledajte Fergusona, ako se ne varam masu utakmica nije izasao sa istim sastavom pa i kad su svi perfektno odigrali utakmice.
          On je bio mag rotacije, bio je jedan niz od preko stotinu mečeva bez ponovljenog sastava, čini mi se da je stigao nešto blizu 120 kada je repetirao tim u važnom meču pred kraj sezone.

          Comment


          • Ox na klupi a ubedljivo najbolji od pocetka sezone...
            sigpic

            Comment


            • Je l' se seca neko kad smo poslednji put igrali sa dva krila?

              Comment


              • Ceh je bas nesiguran u nekim aspektima igre, ali dobro nije igrao covjek godinu dana, trebat ce mu malo da othrdja
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kad god se neki prekid izvodi ka nasem golu, srce mi stane.. Nesigurni smo tu vec godinama, a resenja nema.

                  Comment


                  • 19 suteva ka golu,bas smo od strata krenuli jako,mogla je jos koja da udje,al dobro,3 boda samo da su tu

                    Ozil madjionicar,Monreal najbolji u defanzivi,i napred vise nego solidan,Ramziju nije bio dan,trudio se,al dzaba,Arteta delovao bas obecavajuce kad je usao,al opet bih isao po DM Koss dobar,al mora bolje kod blokiranja udaraca a ne kao ja na fuzbalu u balonu,Ceh i dalje malo nesigran,al bolje u odnosu na WH,za Zirua vise ne znam sta da pisem,kad ga svi otpisu on izvuce ono,videcmo do kraja prelaznog jednog dobrog igraca da dovedemo je ok ,al ni blizu zadovoljavajuce za nase ambicije
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Dovedi mu Vengeru nekog rasnog centarfora i uzivaj!

                        Comment


                        • A Santi dobio nagradu za MOTM ispred zivog Ozila i Monreala ,dobro dobar je bio Santi,al ume on mnogo bolje
                          sigpic

                          Comment


                          • Zadovoljan sam danasnjom utakmicom, najslabiji su mi bili Bellerin i Coquelan. Ovaj drugi mi bas bio nesiguran, ocekivao sam crveni karton da ce dobiti, a Bellerin u odbrani bas slab, lepa asistencija za Sancheza kod autogola.

                            Ali kakve sanse Ozil napravi(plus onaj dribling kod linije ) i ovi ostali ne mogu da ubodu gol. Najrealniji rezultat 2:5. Giroudov gol mi je smejurija, u padu nesto slucajno zahtavio i na kraju ispao majstor.

                            Jeste videli danas, napadali smo non-stop po levoj strani preko Monreala i Sancheza, desna strana potpuno neupotrebljiva. Jedino je Monreal par puta slao Bellerinu loptu na desnu stranu. Ramseya je vise bilo na levoj strani nego na desnoj gde je trebao da igra. Moje misljenje je da bi bili opasniji sa Oxom na krilu, a onda je velika muka koga poslati na klupu, Santija ili Ramseya?
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Današnja igra je ličila na sve osim na igru tima koji se bori za sami vrh tabele. Razumijem da je CP neugodna ekipa, da su neugodna sva gostovanja kod njih, ali onolika pasivnost igrača je totalno razočaravajuća.
                              Oxlade-Chamberlain mora igrati ukoliko želimo ljepše izgledati na terenu.. Cazorla i Ramsey će se dogovoriti ko će na klupu a ko u sredinu sa Coquelinom, koji je bio odličan ali hvala Bogu pa ga Wenger izvadio. Da je ostao još 5 minuta crveni bi dobio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da je svima jasno da Remzika mora na klupu i da ovo preterano guranje njega ne pije vodu. Svaka njemu čast vadio nas je par puta ali prosto nema tu konstantnost 15 utakmica odigra katastrofalno 5 dominira .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X