Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao, kako bi nam Benzara legao!!

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by legolas View Post
        A ne fakat.

        Samo sam htio da sa ljudima na forumu koji vole istu stvar kao sve do jednog od momaka sa gornje slike skrenem misli sa utakmice nakon teškog poraza.

        Radi se o tome da nas 15 koji smo se jučer okupili prije par godina nismo znali jedan za drugog, a sada redovno sjedimo i uz najopušteniju atmosferu pratimo Arsenal. Spojili smo se upravo preko nečega ovakvog (u pitanju je jedan drugi forum) i ne znam šta je loše u tome da je jedna takva forumaška zajednica postala jako dobro društvo za skupove uživo.
        Jesil normalan ti kakve veze sa temom ima sto si postavio slike tebe i tvog drustva kako rostilja i jos pises ovo je Arsenal.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Comment


          • sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Dimitrije View Post
              Bruka se zenska, veze ona nema, znalo se odma u subotu da lupa gluposti. Mozda zna i nesto, ali se blamira pisuci ovakve gluposti.

              Cak i da su se desili ovi pozivi, znale bi tri osobe.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ali, danas Kike pise da je stigla zvanicna ponuda. Cini mi se da tu zaista necega ima. Verujem da ce doci..

                Comment


                • Kike Marin je druga stvar. Lik je jedan od najpouzdanijih novinara u Spaniji.

                  Ako on kaze da je poslana ponuda, onda je poslana skoro sigurno. A ako je poslana ponuda znaci da je dogovoreno sve verbalno sa Benzemom, ceka se odluka Reala da li ce ga pustiti.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Iskreno se nadam da hoce.. Malo li je 60 milki? Strasno pojacanje bi bio, ne samo svojom igrom vec i svojim imenom. Kad protivnik zna da treba protiv BENZEME da igra, verujem da mu nije bas lako.. Trebaju Arsenalu zvezde, treba nesto da nas trgne..

                    Comment


                    • Citam komentare iz 2011. tad jos nisam ja bio ovdje. Kakav pesimizam i nenormalna zelja da se potpise Hazard

                      Mitre htio si Wengericu da otpuste, sram te bilo

                      Gangara brat uvijek imao povjerenja.

                      A Wada je jedan gospodin covjek koji mora da trci Beogradom go, jer jebiga potrosio Arsenal 35m funti na igraca, jest da je 3 godine kasnije, al nema veze hahah
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Bese to davne 2011. Tada sam i Ramzija pljuvao..
                        Last edited by Dimitrije; 11-08-15, 01:19.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Bruka se zenska, veze ona nema, znalo se odma u subotu da lupa gluposti. Mozda zna i nesto, ali se blamira pisuci ovakve gluposti.

                          Cak i da su se desili ovi pozivi, znale bi tri osobe.
                          Drito hahaha. Kao da je Wenger u cekaonici kod doktora zvao Benzemu pa svi znaju ili je izasao iz ureda pa vikao svima u klubu kako je pricao s Benzemom pa se proculo.

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Jesil normalan ti kakve veze sa temom ima sto si postavio slike tebe i tvog drustva kako rostilja i jos pises ovo je Arsenal.
                            Arsenal je razlog sto smo se okupili, svi navijamo za Arsenal. Ima li kakva tema Moje društvo i ja, da mi administratori premjeste post.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma sta da ti premestaju sto se mene tice treba da ostane, mnogo puta se ode u off topic pa nikom nista, Arsenal je popularan na ovim prostorima i neko je malo ljubomoran Vidis i sam da ti niko nista lose nije napisao osim doticnog...

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Jesil normalan ti kakve veze sa temom ima sto si postavio slike tebe i tvog drustva kako rostilja i jos pises ovo je Arsenal.
                                Ne diraj bre čoveka, uživa u životu, jebo temu, jebo i Arsneal isto tako.

                                Comment

                                Working...
                                X