Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.skysports.com/football/ne...-karim-benzema
    sigpic

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ox koliko nam je mocan igrac,da ima jos prostora za napredak..,brzinu da koristi malo vise za utrcavanje u prostor,i kod iznosenja lopte sa nase polovine da bude vise oprezan,on nas je kostao kod drugog gola..
        Sad isto mi je Belarin za prvi izbor na desnoj strani definitivno i mislim da nam treba dva pojacanja jos,i danas smo videli kako lako Ziru moze da se povredi i ostanemo na Teu i Welbeku na spicu,a nijedan nije klasican spic
        sigpic

        Comment


        • Bice bolje, samo glavu gore!

          Comment


          • Ljudi su nas odradili taktički i tu nema šta da se raspravlja.Prvo poluvreme smo napadali malo nas je pas zezao ali smo imali posed i odbrambena linija nam je bila malo više napred nego što treba .Dopuštali smo mnogo glupe kontre koje su mogle da budu mnogo kobnije .

            Pokušavali smo da uđemo glavom kroz beton , ljudi su imali 5 odbrambenih u liniji sve vreme a mi smo se nabili ispred šesnaest i pokušali smo da uđemo sa loptom u gol.Krila i bekovi nabacuju manekenu koji je gotovo sam u šesnaest na 5 igrača West Hema što je potpuni taktički promašaj.Malo smo živnuli kada je Sančez ušao po toj njegovoj strani i vidi se koliko nam znači koliko brže ide sama igra . Sve u svemu sa ovom taktikom koju Wenger fura ne može se mnogo postići prosto ne možeš da igraš presing kada imaš jednog Mertezakera koji je među najsporijim igračima u ligi i pri tom stoji na samoj polovini na izvolte bržim igračima.

            Jbg što kaže Mita biće bolje , ja jedva čekam da nam se Sančez vrati i nadam se da će se Wengerica opametiti što se taktičkog ulaza u utakmicu tiče stvarno je sramota da ga jedan Bilić ovako taktički nadigra .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Veliki je problem danas bio sto se Remzika i Ozil nisu pojavili. Uopce nije bilo onih prepoznatljivih utrcavanja Remzike, ono sto Ozil vidi bez gledanja. Gledam danas Mesuta, jedno 5 puta, se vrti gleda, kome da doda loptu, a svi pokriveni niko da se pomakne, i brat izgubi loptu ili posalje pas, pa taj igrac veoma brzo izgubi loptu jer su na njemu odma dvojica. Takticki je raznio Arsenal Bilic sa tim markiranjem sviju, ono sto je Villa uradila prije 2 godine. Isti poraz potpuno, preslikan.

                Cisto ja sumnajm da je ovo neki alarm za paniku, nema panike, jednostavno bolje ljudi odigrali, a ovi nasi rahili se nisu pojavili. Ista situacija kao i protiv Monaka zimus. Vazno je samo da se ne ponovi ovo glupiranje.

                I mislim da ce poslije danas da odustane od ovih glupiranja sa milion veznjaka u ekipi. Sljedeci vikend ide Sanchez od prve minute, a neko ce da ispadne od Remzike i Cazorle. Ox isto cisto sumnjam da ce poceti tu tekmu, pa bi mogao onda ili Remzika ili Kazorla da zauzme njegovo mjesto, a posto je gostovanje igrat ce Olivije u napadu.

                To sto su danas na njega nabijali lopte, jednostavno nedostatak ideje, a vidi se da ne moze sam. Imao je 2-3 sanse, gdje se nasao ispred defanzivca, ali centarsut katastrofa tada bio. Mora puno, puno bolje od ovoga.

                A trenutno na onom AFTV-u navijaci se svadjaju oko Wengera, hoce ko fol da ga otjeraju. Dosadni su, covjek dobije 20 tekmi u nizu, jedan poraz odma Wenger Out. Smorno je to vise.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pretprošle sezone smo takođe izgubili ubedljivo na startu, pa posle napravili odličan niz i bili čak i prvi dugo vrermena, tako da nije strašno ovo, ali mora se ekipa trgnuti...
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Poslednji na tabeli. #0 bodova #0 golova
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Koliko je ovaj lik poremećen tačno se vidi da nije sav svoj u glavi
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Klaunovi sramote dalje...

                            Comment




                            • Jedna od najtezih scena danas koju sam vidio. Bas ga je zabolio poraz.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment




                              • OTAC
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X