Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ne moze on Walcotta skoro kao sto ne moze Bejla
    Pa sta imam ja da ga volim bitno je sta Wenger kaze i uradi,je li tako?
    Last edited by AK47; 09-08-15, 13:01.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment





    • Brat Mesutara spreman za dominejšn
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Comment


        • Palmeri kaže da je City poslao ponudu od 70mil € za Benzemu pre tri dana
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • A, Muzi kaze da je 100% pogresio i da Benzema sigurno dolazi u Arsenal. Sada vec preteruju, cini mi se da nas samo zajebavaju..
            Ajmo da oderemo ove!!

            Comment


            • Taj Muzi što si video je lažni nalog
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Tacno, sad sam i ja izvalio

                Comment


                • Bas zanimljivo da je rekao ponuda 70m eura hahha
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Krecemo od dna, naravno kako i treba. Od dna, do titule.

                    Benzema dolazi, pa da napokon nesto i u mrezu ubacimo.

                    I da sam klub, banovo bi 80% navijaca koji su sutili u toku utakmice. Sto jebiga ne dat ljudima koji hice da skacu i deru se priliku da gledaju fudbal. Nije sad da niko nece da kupi sezonsku, 150k ljudi na listi cekanja.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mi uvijek krecemo od dna. Ja bi jednom za promjenu da od pocetka krenemo ko ljudi. Ovo je jad i vise nemam snage iz godine u godinu isto gledat.

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Mi uvijek krecemo od dna. Ja bi jednom za promjenu da od pocetka krenemo ko ljudi. Ovo je jad i vise nemam snage iz godine u godinu isto gledat.
                        Samoubistvo brate skrati sebi muke nemoj da dozvoliš da te Wengerica ovako j*be Ja ću ti uradim spomenik imaš 30 posto popusta tako da ne moraš da brineš oko toga
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Hvala ti. Uvijek si bio gospodin.

                          Comment


                          • Ma najmanje je ovdje Wenger kriv.

                            On je kriv sto se tim ovako ponsaao, kurcevito.

                            A za one pasove sto idu po 5 metara od igraca, zna se ko je kriv. Isto tako imas ne napravis ni jednu izglednu sansu.

                            Ali naravno Wenger je gospodin covjek, reci ce sve je njegova greska.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • S jedne strane je dobro sto se odmah ovo desilo, da se vidi i da do znanja da ovo nije tim za titulu, da je potrebno 1-2 pojacanja. 90 plus, nasi kruze oko 16-erca kao da imamo prednost i rutinski privodimo utakmicu kraju.

                              Sto se nerviranja tice, ja sam apsolutno prestao da se nerviram oko Arsenala, jednostavno nema smisla. Igraci tolike pare nedeljno primaju, a katkad sramno odigraju utakmice, kao da su na terminu. Nema potrebe da se nerviras i grizes, Henry, mada i ja sam se tako osecao ranije.

                              Sl. nedelje mislim jos tezi mec kod Palasa.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Na terenu u isto vrijeme ne mogu bit Ozil, Ramsey i Cazorla to je svima jasno. Svi trojica vuku prema sredini, nema kruha od Ozila i Cazorle na krilu kad svi po defaultu gledaju ulazit u sredinu pa se stvori guzva, igra uspori, nema nikog na krilu, protok lopte zasteka jer su udaljeni jedan od drugog metar i gotovo....

                                Comment

                                Working...
                                X