Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • [VINE]eHrADEb0jrm[/VINE]
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Hahahah, ti si brat

      BENZEMAAAAAAAA pliiiz
      Bo ovo sikiraš li se ti sa Spektora Harvija sreće ti ?

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Bo ovo sikiraš li se ti sa Spektora Harvija sreće ti ?
        Nisam gledao jos, ako mi vjerujes, ispiti me neki stisli, pa ne mogu da sjednem da odgledam, sutra cu vjerovatno.

        Da ne bude potpuni off, sace bit neki interviju sa Benzocim agentom, ima da opet negira sve.

        Plus gledam tw, vecina navijaca drugih klubova kazu, ako Wenger potpise Benzemu trka za titulu je gotova.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • Samo da ostane zdrava ZVJERKA
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne prenosi Junior kad nema veze s njegovim istinama pa cu ja evo

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pa pre cu junioru da verujem nego nekom tamo agentu

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Nisam gledao jos, ako mi vjerujes, ispiti me neki stisli, pa ne mogu da sjednem da odgledam, sutra cu vjerovatno.

                Da ne bude potpuni off, sace bit neki interviju sa Benzocim agentom, ima da opet negira sve.

                Plus gledam tw, vecina navijaca drugih klubova kazu, ako Wenger potpise Benzemu trka za titulu je gotova.
                Vidis da sam napisao, samo daj baci njihov sljedeci twitt gdje kaze kako traje prelazni do kraja augusta i da je sve moguce.

                I btw, poslije veceras sam ja malo uvjereniji da se desava i da je blizu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Evo ga i ovo je i moj stav isto,to sam govorio i sinoc za Balaguea

                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • BENZEMA TO ARSENAL?

                    Real Madrid striker Karim Benzema is now 5/6 stay/go with plenty of rumours tonight that Arsenal are close to signing him.

                    Trebalo je staviti pare pre neki dan..

                    Comment


                    • Meni je recimo zanimljiv odabir rijeci koji koristi Karim Djaziri.

                      Istu potpuno recenicu danas Wenger na presici pljunuo. "Nothing is happening at the moment

                      Zadnja presica sezone ide pitanje za Ceha, kaze Wengerica

                      Arsene Wenger: "We are not focused on Petr Cech at the moment."

                      Svi znamo sta se desilo poslije toga
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Inace, ovaj Emiliano je jos neki dan rekao da Kambijaso prelazi u Olimpijakos..

                        Comment


                        • Stvarno smara vise ta prica oko Benzeme. Ajnstajn od komarca pravi konja, Ak opaljuje demente i tako u krug krugova.

                          Comment


                          • Na kraju ce konj postati Benzema u crvenom dresu, nista Akan tu vise ne moze
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • AK, nije u redu baš toliko negativizma s tvoje strane, jer je ovo ipak tema o Arsenalu (iako si verovatno u pravu često).

                              Ovo su navijačke stvari, ne racionalne, pusti da se nadamo.

                              Nervira te sto bi otišao iz Reala, ok, razumem to.

                              Samo mi nije fora da ja odem u temu npr. Mančestera i da pričam šta će da se desi, ako je to u kontra smeru u odnosu temu. Može par puta, ali tebi je svaki post negiranje nekih glasina, kao razbijaš nam iluziju.

                              Nema potrebe...

                              Čak i da ne dođe Benz, naše je da pričamo i ovako i to je normalno u ovoj temi.
                              Last edited by Ray; 08-08-15, 06:34.

                              Comment


                              • Ja sam prvi napisao da me ne bi nerviralo da ode covjek kad bi igrao meni dragi Jese i sta ja znam moguce je da ode,uvijek je to normalno u fudbalu moguce...mene nervira hvatanje za gluposti i ja nikad ne bi negirao da ti dodjes i kazes joj da hoce doci,ma daj da dodje,nego ove gluposti sto moj Junior pise i hvata se za njih

                                Uostalom Princaro napisi ti sta pametno,a da nije spam ajnstajn i ja se barem drzimo neke teme
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X