Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Arsenal View Post
    Pa gde je tu lojalnost klubu koji te je sa 16 godina doveo u klub.Pa ako je hteo da igra za Barsu onda zasto je i napustao Barsu. Mislim da tu nema logike nego mu dosadilo da igra za klub koji nije osvojio trofej zadnjih nekoliko godina.A da Arsenal osvoji sve sto se moze osvojiti ove sezone onda bi svi hteli da igraju za Arsenal.Samo kad bude Arsenal bude osvajao trofeje videcete da ce sve te izdajice zeleti da se vrate u Arsenal.

    Uprođuješ 16godišnjeg Fabregasa anonimusa sa 24godišnjim Fabregasom jednim od najboljih veznjaka sveta. Današnji fudbaleri kontaju da vrede onoliko koliko imaju trofeja.

    Comment


    • Fabregas je 8 godina bio u Arsenalu i postao veliki igrac ali je na kraju uprskao stvar.Za mene kao navijaca Arsenala svako ko napusti Arsenal i predje u neki drugi "veci " klub za mene je izdajica i treba ga spaliti na lomaci.

      Comment


      • Originally posted by Arsenal View Post
        Dobro da je Arsenal poceo da pobedjuje.Ovih dana razmisljam o igracima koji su napustili Arsenal proteklih godina i svi govore jednu te istu stvar a to da je Arsenal najbolji klub u kojima su igrali,da Venger i ostali u klubu da su prema njima bili super itd.E sad ja bih tim igracima postavio sledece pitanje.Pa dobro ako ste to vec rekli sto ste rekli sto ste napustili Arsenal i presli u drugi klub.Na moje pitanje ne bih dobio odgovor ali kad se setim da je Maldini zavrsio karijeru u Milanu,Oliver Kan u Bajernu,Geri Nevil u Mancester Junajtedu,Alan Sirer u Njukaslu i ovako mogu da nabrajam do sutra.Sad takvih fudbalera nema nego klubovi gledaju da prodaju fudbalere kad su u najboljoj formi i da ih prodaju za sto vece pare.Fudbal se totalno promenio.Ne bi me nista cudilo kad bi Van Persi vec u Januaru napustio Arsenal.Izgleda da fudbaleri jure samo novac da mogu bolje da zarade a zasto onda igraju fudbal.Evo uzmite izdajnike Nasrija i Fabregasa (dabogda polomili noge i vise nikad ne igrali fudbal) otisli iz Arsenala da bi igrali u vece klubove (Barselona jeste ali Mancester Siti nije pa Siti je doskoro bio u drugoj ligi i sad je Siti veci klub od Arsenala koji je igrao finale Lige Sampiona) zbog cega to mi nije jasno.Ja razume kad neki fudbaler hoce da napusti klub da bi vise igrao da bi mogao da igra za reprezentaciju, da se posvadjao sa trenerom (Ferguson i Bekam) ili nesto drugo ali da predje u drugi klub zato sto klub koji napusta nije osvojio trofej.Pa ako cemo tako onda bi trebalo da Lampard i Teri napuste Celzi zato sto nisu osvojili Ligu prosle sezone.Mislim da su danasnji fudbaleri precenjeni i misle da ce jedna utakmica ili potez od njih napraviti zvezde.Sledece tri utakmice bi trebalo da dobijemo,posle njih sledi Celzi, pa sve do 18 decembra slede 'laksi' protivnici.
        Mislim da ne treba ocekivati lojalnost od stranih fudbalera. Iskreno ne vidim zasto ljudi Nasrija nazivaju izdajnikom, po meni je veci izdajnik Henry. On je ostavio najdublji trag u Arsenalu, apsolutna legenda kluba, zasto je on otisao? Nasri je proveo samo par sezona u timu, bio je dobar, ali ne bas simbol kluba, kao sto su to bili Henry, Viera itd. koji su otisli dok je Arsenal jos bio sjajna ekipa. Ali opet i oni su stranci u timu, nisu navijaci tog kluba, oni navijaju za neke francuske timove, a sve ostalo je samo posao. Samo lokalci, igraci koji su od malena navijaci tih klubova i koji kasnije zaigraju u njima ce zauvek i ostati tu. Takvi su Gerrard, Carragher, Terry, Scholes, Neville, Giggs, Maldini, Del Piero, Totti itd, kao sto si rekao mozemo do sutra da nabrajamo.
        Takodje treba posmatrati i iz one nepopularne perspektive - novac. Npr. radis u nekoj firmi, i dobijes ponudu od druge firme za posao u istoj struci i duplo vecu platu, zar bi odbio? Pritom igraci zele trofeje, to je ono o cemu mastaju dok odrastaju, kad shvate da ce u nekom klubu tesko doci do trofeja onda zele da idu dalje, ne bi li ostvarili svoje ciljeve.
        A kad je rec o istoriji kluba, mislim da se tome daje previse znacaja, istorija se pise, nikad nije gotova. Npr. Unitedovu istoriju svi uzimaju zdravo za gotovo, niko ne razmislja o tome da su oni uvek bili finansijski mocniji od ostalih timova, uvek su imali mogucnost da dovedu najbolje igrace, s njima osvajali trofeje, i sad se ne dovodi u pitanje njihov status kao tima. A sad kad je Man City dobio finansijku injekciju odmah se digla buka - vestacki tim, nemaju istoriju i sl. Jbg, mora negde i ta istorija da pocne. Citijeva pocinje malo kasnije od ostalih, ali to nije razlog da se na njih gleda sa prezirom.
        sigpic

        Comment


        • Iskreno, ja ne vidim koje dobro to Siti donosi Premijer Ligi.Na osnovu njihove finansijske moci(Celzi moze malo da im parira) uzimaju igrace iz rivalskih klubova koji imaju dugacku tradiciju i tu mislim na Arsenal i Liverpul, i sa tim igracima Siti se samo penje jos vise na tabeli.
          Naravno da ce da bude ljudi koje ce da ih gleda sa prezirom zbog toga, a i drago mi je da ih ima, jer ovo nije u redu.Fudbal se samo vrti oko para, a igraci postaju placenici.
          Zbog takvog kluba, sa Celzijem sam i dalje voleo da gledam PL, imam sve manju zelju da pratim PL, a i sigurno je da ce da se pojavi neki milijarder koji ce da preuzme bilo koji klub iz PL i skroz da potisne Arsenal i Liverpul u drugi plan.
          Nekada se Junajted borio sa Arsenalom i Liverpulom za titulu, danas se bori sa Sitijem i Celzijem, pa vi vidite dokle je engleski fudbal dogurao.

          Comment


          • To je tacno.Vest dana :Premijer liga ukida ispadanje?!? Pa ako se to dozvoli onda premijer liga nece biti vise interesantna.Pa gde ima tu logike.Nece vise biti uzbudljivih utakmica pri kraju sezone kad ekipama koje se nalaze u zoni ispadanja treba svaki bod.Danas je fudbal postao prepoznatljiv po tome koje presao u neki klub za koliko para a ranije su se pamtile utakmice,dodavanja,golovi,asistencije,odbrana golmana i neki smesni detalji (veverica na Hajberiju).Lepo kaze izreka novac vrti tamo gde burgija nece.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Iskreno, ja ne vidim koje dobro to Siti donosi Premijer Ligi.Na osnovu njihove finansijske moci(Celzi moze malo da im parira) uzimaju igrace iz rivalskih klubova koji imaju dugacku tradiciju i tu mislim na Arsenal i Liverpul, i sa tim igracima Siti se samo penje jos vise na tabeli.
              Naravno da ce da bude ljudi koje ce da ih gleda sa prezirom zbog toga, a i drago mi je da ih ima, jer ovo nije u redu.Fudbal se samo vrti oko para, a igraci postaju placenici.
              Zbog takvog kluba, sa Celzijem sam i dalje voleo da gledam PL, imam sve manju zelju da pratim PL, a i sigurno je da ce da se pojavi neki milijarder koji ce da preuzme bilo koji klub iz PL i skroz da potisne Arsenal i Liverpul u drugi plan.
              Nekada se Junajted borio sa Arsenalom i Liverpulom za titulu, danas se bori sa Sitijem i Celzijem, pa vi vidite dokle je engleski fudbal dogurao.
              A kad je United dovodio igrace iz rivalskog Leedsa to je bilo savrseno normalno? 30M funti za jednog stopera (Ferdinanda), 25M funti za osamnaestogodisnjaka (Rooney-a), to nikome nije smetalo, jer pobogu, oni su United, tim sa tradicijom, oni mogu da urade tako nesto.
              sigpic

              Comment


              • Poenta mog posta je bilo napraviti razliku izmedju Junajteda i Sitija.Junajted se naosvajao titula pod vodjstvom Fergusona, a time je dobijao puno para, pa u sta prvo uloziti te pare nego u nove talente po svaku cenu.S druge strane, Siti bio klub koji se borio za opstanak ili je bio u donjem delu tabele sve do pojave seika i od tada je Siti stalno u ekspanziji.Celzi je druga prica, ipak su oni osvojili neki trofeje i trebao im je neki investitor da ih podigne na visi nivo, pa mi to manje smeta.A i zaboravio si na jednu cinjenicu, a to je da je Lids kada je prodao Ferdinanda tada bio u velikim finansijskim problemima i nisu imali gde nego da se cenjkaju sa Junajtedom oko Ferdinanda i prodaju za sumu koja im nije pomogla da sprece njihov pad.
                Jos jedno pitanje, jel Lids bio konkurent Junajtedu za titulu?
                A i Runija su doveli iz Evertona.



                Edit: Ovi postovi mogu da se prebace u drugu temu, zato sto smo malo otisli u offtopic.

                Comment


                • Da li neko zna sta je sa Roberom Piresom.

                  Comment


                  • Nakon sto je bio otpusten iz Aston Vile ove godine, tacnije jos od 27 maja je slobodan agent.

                    Comment


                    • Ja mislim da bi trebalo da se vrati u Arsenal jel ima jos da pokaze. Sta vi mislite.

                      Comment


                      • Originally posted by Arsenal View Post
                        Ja mislim da bi trebalo da se vrati u Arsenal jel ima jos da pokaze. Sta vi mislite.
                        Mislim, i nadam se, da se zezaš.

                        Comment


                        • Originally posted by Mags Serbia View Post
                          Hvala vam na pobedi, protiv omraženog sunderland-a. Hvala vam što ste gurnuli Steve Bruce-a u još veću agoniju.
                          Hvala i vama za Totenhem i što ste objasnili pijanoj baburi neke stvari

                          Inače Vermaelen produžio ugovor

                          http://www.arsenal.com/news/news-arc...-term-contract
                          Last edited by Lord Gangarić; 18-10-11, 13:13.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • A sta to fali Roberu Piresu.

                            Comment


                            • Originally posted by Arsenal View Post
                              A sta to fali Roberu Piresu.
                              Mator je brate a i imamo mnogo boljih igrača

                              Inače 18 igrača koji putuju sutra

                              Andrey Arshavin,Mikel Arteta,Yossi Benayoun,Marouane Chamakh,Francis Coquelin,Johan Djourou,Lukasz Fabianski,Gervinho,Carl Jenkinson,Laurent Koscielny,Per Mertesacker,Tomas Rosicky,Aaron Ramsey,Andre Santos,Alex Song,Wojciech Szczesny,Robin van Persie,Theo Walcott
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ajmo bre očekivanja,mogućih 11 za danas nemoj da sam pišem ovde
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X