Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mislim da je to kategorija da se zabavi publika
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ne mozes sad protiv Kiketa, brat mu je pisao biografiju, valjda zna

          Nego de nam reci ko je bolji Graham Hunter ili Guilem Belague
          Last edited by maliajnstajn; 06-08-15, 22:11.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Evo twitter naloga Balaguea,a ti meni nadji za cijelo ljeto jednu sitnicu da je fulio,jednu eto i nadji mi gdje je rekao da Di Maria nece u PSG...evo izvoli

            https://twitter.com/GuillemBalague
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nema potrebe da gledam kad je obrisao sve sto je promasio.

              Nadji mu twit gdje je objavio za Alonsa da nece nigdje ici

              Graham Hunter je najpouzdaniji, pa onda Sid Lowe i na kraju Gilem Balag senzacionalista koji previse nagadja. Recimo da je dao za TalkSport dva razlicita govora za Benzemu juce i danas, a da ne pricam o tome da Hunter danas rece da postoji sansa za Benza i da ce platiti Arsenal, a Balag kategoricki kaze prvo nema sanse da ide Benzema, onda kaze nema Arsenal te pare i onda opet danas kaze nece nigdje ici.

              Ipak bi ja da vjerujem Hunteru koji je prvi objavio Ozila, Sancheza, Monreala i Cazorlu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • https://instagram.com/p/6DbyyPl3bf/?...y=karimbenzema
                Evo, i Benzara kent vejtuje

                Comment


                • Brate vec sam ti rekao to za Alonsa jedno 50 puta nemoj da si ogranicen toliko...

                  Ja Balagueu sve vjerujem i mislim da je covjek 100 % upucen u trenutnu situaciju,eh sad sta ce odluciti Benitez to bas niko ne zna pa ni Benzema vjerovatno,a da zna neki novinar

                  Ti si evo lupio da je to rekao za Di Mariju,nadji mi i mirna Bosna

                  Nadji mi gdje je rekao i bilo sta za Benza osim da nece ici...to je fakat tako trenutno i bilo sto posto,sta je Rafa promijenio to niko ne zna

                  Stvarno ti je klinacko razmisljanje kao da imas 11/12 ko ova moja djeca lakse njima objasnim nesto nego tebi
                  Last edited by AK47; 06-08-15, 22:39.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Pa ne mozes mi objasniti kad ja lika smatram prevarom i totalno mi je antipatican i ljigav. Kad god sam gledao one transfer specijale za zadnji dan na Skyu on prica i dodje mi da povratim kad njega vidim, bas onako antipatican lik.

                    Ne kazem ja da nije bio upravu za Alonsa, vec samo kazem da kad je rekao da nece nigdje ici, obrisao je to i sad nema na njegovom twitteru. Jebiga sto ne ostavi? Ne moze jebiga, ne da mu ego, mora biti vazda u centru paznje sa senzacionalnim i tacnim vjestima. Vjerujem ja da kada je islo to za Di Mariu u aprilu bio upravu, ali je pretjerao sa senzacionalizmom.

                    Meni je pretjerano reci da je frajer najpouzdaniji spanski novinar pored Grahama Huntera ili cak reci da je ekvivalent Di Marzia. U dosta slucajeva nije ni prvi sa informacijama.

                    Ne svidja mi se lik, antipatican i arogantan, misli da sve zna, a kad ispadne glup, obrise sta je napisao.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sto se tice Benzeme i njegovog odlaska to ne zna ni on sam a ni Benitez jos a ne da neki novinaru znaju tako da vam je bezveze rasprava.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Prevara covjek koji se druzi s Messijem,Valdanom,Pepom itd itd...taman
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • I meni je bila familija pola muske i pola zenske odbojkaske reprezentacije BH u odbojci prije par godina dok nisu otisli u penziju, pa sam znao kurac sta se desava u odbojci u regionu, cista analogija, ne i klasicno poredjenje, jer se ne moze porediti.

                          Antipatican i ljigav lik, koji voli senzacionalizam.

                          Al jebat njemu mater vise, vidjet cemo sta ce biti, ja poslije Hunterovog intervijua sam malo vise ubjedjen, ali ne i siguran da dolazi Benzema.

                          Sad je najvaznije ispratiti Bilica sa 3+ golova u mrezi sa Emirata.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Brate ubijaš me u mozak sa tim novinarima koji MORAJU DA LAŽU I LUPAJU GLUPOSTi kako bi prodali svoje novine a ti ih shvataš kao da ti je Wenger lično rekao. Praviš paradu i zajebanciju od svakog trača i na kraju svi ispadamo budale .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Prevelika je to cifra, al recimo dres je 70 funti, nabralo bi se to.

                                Arsenal ima 4. najvecu bazu navijaca na planeti.
                                Stari je mit to da se transferi igraca otplacuju preko dresova, pogotovo ne za dva dana i to trostruko vise. Pa racunaj recimo 70m (kao duplo vise, a ne 3x), ako je cena dresa 70 funti, potrebno ti je milion ljudi da kupi dres, sa imenom Benza u dva dana, sto je prakticno nemoguce, kada Real drzi rekord od 1,5m prodatih dresova, ukupno.......na godisnjem nivou.
                                A cak i da dobiju, sav novac sigurno nece ici Arsenalu, i to ne da nece ici, nego ce dobiti verovatno mali deo vezan za klupske store radnje, a slabije za worldwide prodaju, tj van Ostrva, dok veci deo sigurno ide Pumi koji su zaduzeni za pravljenje i distribuciju. To bi ti kao "ekonomista" trebao znati.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X