Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazda me kompkalo kako je majstor uspio da prejebe cijeli zatvor na prejednostqvan nacin i poslije izadje kao milioner iz njega

    Ovo sto ja vidim za Benza jeste da je moguce, ali mora dosta stvari da se poklopi. Mora Real da uzme nekog rezervnog napadaca prvo, koji ce da bude sretan da sjedi na klupi. A onda Arsenal moze da kupi Benza, za silne pare.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nisam video da je neko okacio
      http://www.arsenal.com/news/news-arc...l-city-on-loan
      sigpic

      Comment


      • Sad bih ubacio jedan tvit gde pise da ce potpisati cetvorogodisnji ugovor za 9 milki po sezoni, ali mislim da bi bilo previse

        Comment


        • Nakav FIFIN agent i novinar Gazzete.

          Samo jedan fazon sa Arsenalom, sa finansijskog aspekta ugovor na 4 godine se ne isplati previse, zato u posljednje vrijeme idu ugovori od 5 godina za igrace koji dolaze po visokim cijenama u klub.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • I ti si nasao isto to?

            Comment


            • Jep
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nekoliko portala prenosi da Lakazet prelazi u klub sa ostrva.Nekako se nadam da nismo mi u pitanju , nekako me je razočarao na ovim pripremama nisam ništa video od famoznog najboljeg strelca lige. Moguće da grešim ali ako se već dovodi napadač ili Benzema ili niko .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Razlog takvih partija je jer mu vise nije stalo da igra u Lionu, pa su zbog toga odlucili da ga prodaju. Verovatno ide u Siti, Junajted ili kod nas.

                  Comment


                  • Moguće ali opet neka logika ako hoće da se proda valjalo bi da se pokaže , mada opet to su samo pripreme ima perfektnu sezonu iza sebe što je i više nego potrebno da se timovi raspituju za njega.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja mislim da ce Lacazette u Siti ako prelazio, ostali su gradjani samo na Agueru koji je sklon povredama, a to je jos Bony. A idealan scenario Lacazette u Siti, Aguero u Real, Benzema u Arsenal.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment




                        • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja ne mogu da izdržim ovo, zdravije bi bilo ispratiti samo 31. avgust..

                              Comment


                              • Uzece vam aki sve zivote kad vam ja kazem Pola zivota vam otislo na Vidala, pola ce otici na Benza

                                Comment

                                Working...
                                X