Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Dobar je i dobice on u Realu svoju sansu (nesto kao Casemiro sto je morao da se kali u Portu i covjek docekao sad je u rotaciji 15 igraca sigurno),ali trebaju mu minute koje ce dobiti negdje drugo vjerovatno.Nedavno sam gledao jedan intervju gdje on kaze da je zadovoljan i koliko je do sada igrao,ali da mu ne bi smetala posudba tipa Villareal i takve ekipe u Spaniji da se oslobodi u potpunosti
    Ma kakvo crno kaljenje i crni viljareal, ne treba vam on, veruj Princoniju . Od tih rezervi, imas Kazemeira, imas i Ilaramendija, a lik je jos mladjani Spanac, bas Rafa fazon, jos tipujem da ce i Danilo dobijati sansu u sredini, moze on to da isprati jer se nece naigrati na desnom beku. Tako da eto odlicnog igraca za Arsenal.
    Last edited by Lion; 02-08-15, 11:41.

    Comment


    • Sta smesati danas....,ja vidim 2,3 potencijalne postave,a najradije bi ovu....

      Cech

      Bellerin Mertesacker Koscielny Monreal

      Coquelin Ramsey

      Ozil

      Walcot Giroud Ox

      Sad mozda jos Jack desno,a Teo levo,al krenuo bi sa Ziruom zbog skok igre
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Jack View Post
        Sta smesati danas....,ja vidim 2,3 potencijalne postave,a najradije bi ovu....

        Cech

        Bellerin Mertesacker Koscielny Monreal

        Coquelin Ramsey

        Ozil

        Walcot Giroud Ox

        Sad mozda jos Jack desno,a Teo levo,al krenuo bi sa Ziruom zbog skok igre
        ne može bez Cazorle, ja očekujem ovo:

        .....................Čech......................... ...

        Debuchy..Kocielny..Mertesacker...Monreal

        ...........Coquelin.........Cazorla...............

        Ox......................Ozil................Ramsey

        .......................Walcott..................
        sigpic

        Comment


        • Cech

          Debuchy Mertesacker Koscielny Monreal

          Cazorla Coquelin
          Walcott Ozil Ramsey
          Giroud

          Edit: Legolas dobra je i ta postava, lako moguca, makar mislim da ce Wengerica stavit Girouda da se tuce s Terryjem i Cahillom
          Last edited by Henryj; 02-08-15, 11:51.

          Comment


          • Najviše bi nekako voleo da vidim tandem Ox,Ozil,Teo i ispred njih Žiru mada malo je verovatno da će biti tako nešto .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Najrelnija Henrijeva... ,samo Ramzi desno verov.ne secam se da sam ga video da je igrao levo.Al Ramzi je to,,moze gde hoce

              Voleo bih i Jacka da vidim danas,makar sa klupe,..

              Inace zar ne bi skoro trebao kapitan i zamenik da se odredi,...negde procitah da je i Ramzi kandidat

              EDIT:ovde pise isto
              http://metro.co.uk/2015/08/01/arsena...nners-5322629/
              Last edited by Jack; 02-08-15, 12:06.
              sigpic

              Comment


              • Nas makedonac Marko Bozhinovski bice danas na tribinama i bodriti arsenal

                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Ox ce da dominira danas. Ono sto je on igrao pvu predszonu je bas strasno bilo. Krene ko tenk naprijed, ne mozes ga zaustavit.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Jack View Post
                    Najrelnija Henrijeva... ,samo Ramzi desno verov.ne secam se da sam ga video da je igrao levo.Al Ramzi je to,,moze gde hoce
                    Ja to gledam vise kao da ce Ramsey i Ozil izmjenjivat pozicije, tako da je nebitno gdje je tko, Ozil se i tako voli izvlacit na krilne pozicije, puno je kod nas izmjena mjesta tokom utakmice. Ramsey vise voli u sredinu ulazit gdje ga god stavis, a Ozil gleda da se izvuce na bok i salje lopte u sredinu.

                    Comment


                    • Zacementirano mjesto u timu imaju Ceh, kos, Coq i Mesut. Ovo ostalo mislim da ce biti

                      Ceh
                      Debusi, Pero, Kos, Gibbs
                      Coq, Remzika
                      Ox, Mesut, Wilshere
                      Walcott
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sad kad Wenger zajebe sve i stavi Sancheza od prve minute.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Sanchez tek sutra u Londonu, al bi bilo kul odjednom Alexis tu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ukoliko je istina da je Wenger spreman dati ovolike novce za Benzemu, pa i ukoliko se ne uspiju dogovoriti Arsenal i Real oko realizacije tog transfera, vrlo je moguće da će se krenuti po nekog drugog napadača.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja ocekujem :
                              Ceh
                              Debusi Per Kos Monreal
                              Santi Koke
                              Ramzi Ozil Volkot
                              Ziru

                              Comment


                              • Originally posted by Princ View Post
                                Ma kakvo crno kaljenje i crni viljareal, ne treba vam on, veruj Princoniju . Od tih rezervi, imas Kazemeira, imas i Ilaramendija, a lik je jos mladjani Spanac, bas Rafa fazon, jos tipujem da ce i Danilo dobijati sansu u sredini, moze on to da isprati jer se nece naigrati na desnom beku. Tako da eto odlicnog igraca za Arsenal.
                                Ma kakva sredina Danilo sta ti je,prava rotacija na beku cuj sredina

                                Mnogo ga gotive svi tamo tako da Silva ide na posudbu do naredne sezone u neki fin klub
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X